پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

Haftcheshemeh

Orgasem

سلام . من ٦ سال است با همسرم ازدواج كرده ام . خانم من اصرار دارد به ارگاسم برسد ؛ من از ابتداي زندگي حدود ٤٠ دقيقا بايد فعاليت خود براي تحريك وي راانجام مي دادم تا به ارگاسم برسد و بعد من تلاش براي ارگاسم خود كنم . الان بعد شش سال نمي توانم بيش از ده دقيقه در حالت تحريك بمانم و او را تحريك كنم ؛ كلا علاقه ام به سكس از دست رفته است ؛ در انزمان كه ٤٠ دقيقه تلاش مي كردم ، عرق از سر و صورتم مي باريد ، استخوان دهانم براي تحريك ايشان درد مي گرفت ، زانوهايم درد مي گرفت ؛ الان واقعا نمي توانم بيش از ده دقيقه خودم در حالت تحريك بمانم و اين نكته كه من نمي توانم تحريك بمانم ، با وجود اينكه به تحريك ايشان همچنان ادامه مي دهم ، محل ناراحتي و خشم ايشان شده . بعضا من بعنوان اقا كلا از ارگاسم خودم گذشت مي كردم چون بعد از نيم ساعت تا ٤٠ دقيقه تواني نداشتم . لطفا مرا راهنمايي كنيد

توسط Haftcheshmeh درروابط جنسی - زناشویی · پاسخ 981 روز 4 ساعت 49 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  در این مسیر نیازهای جنسی هردوی شما باید مورد توجه قرار بگیرد و سعی کنید که روابط جنسی و دامنه تحریک پذیریتان و میزان معاشقه ای که دارید را به کمک متخصص سکس تراپی بررسی کنید تا بتوانید بر مبنای شناخت بیشتر شرایط بدنی و همچنین یک سری آگاهی ها از شرایط بدنی فرد مقابل و خودتان به کمک متخصص در این زمینه نتیجه گیری بهتری داشته باشید .
  در روابط جنسی بهتر است میزان معاشقه زیاد باشد تا هردو فرد به نقطه اوج نزدیک تر شوند و بتوانند با میزان تحریکات لازم به ارگاسم برسند .
  درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  021-22354790

  توسط مشاور · 981 روز 44 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است