پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » یقین به حس
1 امتیاز
Vote Con!

یقین به حس

LiveLove

با سلام
من با دختری آشنا شدم که خیلی تفاهم داریم و واثعا به معنای یک روح در دو جسم هستیم
میخوام بدونم آیا اسم همین آ میشه گداشت عشق و علاقه و این رابطه را ادامه داد(ازدواج) یا نه این حس آ ممکن با خیلی های دیگه در آینده داشته باشم؟
من متولد 71 هستم و اون متولد 67
و چون دختر بزرگتر از پسره ممکن چه مشکلاتی بعد از ازدواج برامون به وجود بیاد؟؟

توسط star12 درازدواج · پاسخ 3428 روز 11 ساعت 8 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 2

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  با سلام. از اینکه این سایت را برای مشاوره انتخاب کرده اید سپاسگزاریم. بابت تاخیر پیش آمده در پاسخگویی به سوالات عذرخواهی می کنیم.
  خوب علت اینکه این سوال به ذهن شما رسیده برای من مشخص نیست. اما اگه بخوایم به یه جمع بندی برسیم باید سوال شما رو با حدیثی از امام علی(ع) جواب بدم که مربوط میشه به ریشه سوال شما و اون اینکه حضرت در مضمونی این چنین فرمودند: اگر به روزی که برای تو تعیین شده قانع شدی که هیچ اما اگر به آن مقدار راضی نشدی اگر همه ی دنیا را هم به دست بیاوری به ان قانع نخواهی شد.
  قضیه زن و زندگی و ازدواج و هر آنچه انسان تو زندگیش باهاش مواجه میشه یه نوع روزی است که خوب بسته به میزان خواسته ها و نحوه اغنا کردن خودش بستگی داره. من نمی تونم بگم که شما اگه عاشق بشی و بعد با یه خانمی ازدواج کنی دیگه همه چی حله. این نوع روشی که شما نفست رو تربیت و بار آوردی بستگی داره. این از این مطلب.
  اما در مورد بیشتر بودن سن دختر. باز هم این قضیه به خودتون و اون دختر خانم خیلی بستگی داره. ما کلا خیلی پیشنهاد نمی کنیم به چنین ازدواجی. چون هم نوع شخصیتی خانم های ایرانی در کلیت ماجرا و همچنین تیپ شخصیتی مردهای ایرانی یه کمی با این قضیه تناقض داره. اما بودند استثناعاتی که دارن خیلی خوب زندگیشونو می کنند. ولی خوب باید بیشتر دقت کرد.
  مثلا خانم باید ببینه مشکلی نداره که باید زن مردی بشه که ازش کوچکتره و خوب باید حرفها و نظرات و کارها و اصولی که در زندگی پیش میگیره رو قبول می کنه یا نه . روحیاتش چه طوری است. کمال طلبه. آرمان گراست. همچنین خود شما. حتما پیش مشاور برید. لطفا حتما چون شرایط تون خاصه اگه قصدتون ازدواج است خانواده ها رو در جریان بذارید .
  موفق باشید

  توسط خانم زهرا عباسی · 3421 روز 9 ساعت 50 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 1 vote

  STAR12

  معمولا عشق در انتهای دوست داشتن و علاقه زیاد نمود پیدا میکنه و عشق رو باید یادگرفت و اموزش دید .. به هرحال در این مورد و در مرحله نخست شما با هم تفاهم دارید چون به دل هم نشستید و بعد از اون باید برای ازدواج و دوره نامزدی که رابطه باز تر میشه دید شما چطوری رفتار میکنید ..در ضمن باید مشاوره ازدواج داشته باشید تا با انجام تست شمارو برای زندگی مشترک محک بزنه ..پس بهتره در این مورد به نشونه های رفتاری و گفتاری هم بیشتر توجه کنید و از احساسات صرف دوری کنید

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3192 روز 23 ساعت 29 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است