پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » کی ازدواج میکنم؟
0 امتیاز
Vote Con!

کی ازدواج میکنم؟

ازدواج-آوارگی-بلتکلیفی

سلام
دختری 30ساله و شهرستانی هستم
با همکار سال قبلم دوست بودم.متاهل بود.(چون نمی تونستم راضیش کنم که بهم دست نزنه،بهش گفتم یک ماه محرم میشم.به شرط اینکه دخولی درکار نباشه.بهش گفتم مهریه رو چقدر بزنیم.گفت یک سبد گل و یک سکه.)بهم نزدیک شد و هر دو به خطا رفتیم. چندین بار.باکره هستم. وچندین بار رابطه بخاطر ترس از این موضوع ،بعد از معاشقه و .. از رابطه راضی نبودم. بدتر ناراحت میشدم(ولی اون آقا بی نهایت لذت میبرد.چند روز پیش که یک ماه تمام شد بهش گفتم مهریه ام رو لازم دارم. و نصفش رو میبخشم.چون به قولت وفا کردی و دخولی نداشتی. ولی گفت همه اش شوخی بوده)
اخلاق و رفتار خیلی خوبی داره
آدم مادی گرایی نیستم. و این مدت دوستی باهاش بخاطر پول نبود.بخاطر آرامش پیدا کردنم بود.(چند سال پیش دوچار خوددارضایی شده بودم.میدونستم گناه خودارضایی بیشتر از زنا هست.نمی خواستم دوباره تکرار بشه)
بخاطر بد عهدی کردنش با هم قهر کردیم.
بارها بهش گفتم تو بدترین مخلوق روی زمین هستی.چون به خانمت خیانت میکنی و نمیدونم با چند نفر دیگه هستی.
هر دفعه بعد از رابطه هزاربار سرزنشش کردم.ولی نمیدونم چی میشد که دوباره کنارهم بودیم.

چندین بار در فضای مجازی دوست پسر داشتم. همه رابطه می خواستن. ترس از بی آبرویی و بکارت داشتم و هرگز کسی ملاقات نکردم. به همکارم بینهایت اعتماد داشتم. آخرش بهم فهموند که نباید به هیچ کسی اعتماد کنم. و مهریه را گفت شوخی بوده.
فکر میکنم هیچ ارزشی ندارم و یکی از علت هاش هم خودم بودم.
نمیدونم کی ازدواج میکنم. از این وضعیت خسته شدم. آوارگی.بلاتکلیفی.وضعیت اقتصادی مملکت. حقوق های کم. یک سال و نیم کار کردم تا وسیله برای راحتی رفت و آمد بخرم،تغییرات قیمت ها.
هیچ امید و انگیزه ای برا ادامه زندگی ندارم.
ازدواج.تشکیل خانواده.وضعیت کاری بهتر.موقعیت اجتماعی.آرامش در زندگی.سکونت. سلامتی.تفریح و سرگرمی.شادی ونشاط. برآورده شدن نیاز جنسی و عاطفی و …. از هیچی هیچ خبری نیس. هیچ امیدی نیس. برای چی زنده ام و چرا نفس میکشم؟؟؟
از کجا آماده ام آمدنم بهر چه بود
به کجا میروم آخر ننمایی وطنم

می ترسم خودم رو فانی تر از این مدت کنم. از آینده ای که برا خودم ممکنه رقم بزنم می ترسم.
هیچ اعتمادی به خودم ندارم

توسط jahaniyan درازدواج · پاسخ 1643 روز 12 ساعت 12 دقیقه قبل

سوال: 5 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (4)

 1. 0 votes

  افکار منفی

  دوست عزیز برای رهایی از افکار منفی خود شما باید اقدام کنید .
  اینکه چرا شرایط به این صورته مسلما جوابی دریافت نخواهید کرد .
  شرایط اقتصادی در وضعیت بدی بسر میبره و روی همه چی تاثیرگذار بوده.
  پس چاره ای جز به صبر ندارید .
  از طرفی همین که شما ارشد خوندید و کار و درآمدی دارید میتونه دیگران رو برای نزدیک شدن به شما دچار تردید کنید .
  چون میبینن که شما مستقل هستید .پس چطور ممکنه اون شخص رو در مرتبه پایین تر قبول کنید ؟
  توصیه میکنیم در گروه های گردشگری و … وارد بشید تا هم از این فشارهای روحی خلاص بشید .
  و هم در برخورد با چنین اجتماعاتی بتونید روابط بیشتری رو تجربه کنید و به خواسته خودتون برسید .
  چون تا در این برخوردهای اجتماعی شرکت نکنید نمیتونید خودتون و اخلاق و خواسته خودتون رو نمایان کنید .
  پس نشستن و آه کشیدن چیزی رو درست نمیکنه .
  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  دفتر قیطریه:
  ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه

  توسط مدیریت سایت · 1642 روز 18 ساعت 26 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  با سلام
  دوست عزیز
  به نظر خودتون ایا همه افراد ازدواج می کند و اینکه اصلا همه در یک سن خاص ازدواج می کنند طبیعتا این طور نیست .خب شما در سن 30 سالگی و اینکه شرایط کاری دارید و اینکه خب ارشد خوندید و تحصیکرده هستید درسته و قال قبول که خودارضایی می کرد ید و نیازهایی وجود دارد ولی فکر نکنی به فرض ازدواج و صرف براورده شدن نیاز جنسی همه مسائل و مشکلات مرتقع و حل خواهد شد و دیگر هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت .
  به این مساله دقت داشته باشدی که فردی که ره راحتی به همسرش خیانت می کند و به شما در مورد مرهیه دروغ می گوید چقدر فرد قابل اعتمادی می تواند باشد حتی به فرضاینکه شما بگویید قبل از مساله مهریه از دروغ گویی مطلع نبودی شما که از خیانت ایشون به همسرشون مطلع بودید این افراد بع قول خودتون با چند نفر دیگر در ارتباط است
  یعنی شما شرایطی نداشتید مه تا ب حال خواستگار داشته باشید و یا خود شما هستید که معیارهایی دارید ببنید این دو دو مساله کاملا متفاوت هستند که باید دقت داشته باشید .به این مساله توجه کنید که به هر صورت همه افراد در حد و اندازه خودشون خواستگارانی دارند که به انها تمایل داشته باشند منتهی ایده ال ها و انتظارات اجازه دیدن فرصت ها را نمی دهد و خب خودتون باید قبول کنید که ارتباط با همکار متاهل اشتیاه بوده
  منتهی افراد بهتره از تربیات اشتباه خود درس بگیرند و ان را بزرگ جلوه ندهند .
  به هر حال امیدوارم موفق و خوشبخت باشید منتهی ناامید نباشید بهتره از موقعیت تحصیل و کاری خود بهره ببرید و تلاش کنید که فردی موفق باشید همه زندگی در ازدواج خلاصه نمی شود منتهی کسی هم نگفته شما ازدواج نخواهید کرد بلکه اگر تلاش کنید در جایگاهی قرار بگیرید که بتوانید خود را به موفقیت نزدیک کنید طبیعتا می توانید موفق باشید و اصلا جای نگرانی وجود نخواهد داشت
  به هر حال خوشبخت و موفق باشید

  توسط مشاور · 1642 روز 8 ساعت 2 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 3. 0 votes

  من با دوستام این فال امتحان کردیم خیلی درست هستنش ولی آیا از نظر علمی فال درست است؟ اگر نه چرا این درست در میاد؟

  فال بسیار جذاب و جالب دختران مجرد و دم بخت.شما متولد چه ماهی هستید ، آیا مجرد هستید و قصد ازدواج دارید فال ازدواج از آینده به شما خبر می دهد.

  فروردین
  طالع بینی ازدواج دختران مجرد
  امروز همه از این که به زودی ازدواج می کنی خوشحال هستند، چون از دست غرغرهایت راحت می شوند و از این به بعد شوهر بیچاره ات است که باید تو را تحمل کند.
  اردیبهشت

  کسی در این دنیا هست که هر لحظه به تو فکر می کند و بی تو زنده نیست و نفس نمی کشد و قلبش نمی زند و اگر با او تماس نگیری، به کما می رود.او به زودی به خواستگاریت میاید و تو را با اسب سفید به قصر خوشبختی ها می برد.
  خرداد
  طالع بینی ازدواج دختران مجرد
  امروز دوست مامانت بعد از سالها زنگ می زنه خونه شما و با مامانت حرف می زنه و تورو واسه پسرش خواستگاری می کنه . البته تا سه سال دیگه نمی تونید ازدواج کنید چون پسره زندانه و سه سال از حبسش مونده.
  تیر

  تا ۴۳ روز دیگه ازدواج می کنی با پسر مورد علاقه ات و تا ۳۴۲ روز دیگه بچه دار میشین پسره اسمشو می زارین بهرام بعد از ۷۴۰ روز دیگه بچه دومت بدنیا میاد که اونم پسره اسمش می زارین شهرام و…
  مرداد

  تو با هر کسی که ازدواج کنی یکسال نشده پست می دن و باز برمی گردی خونه بابات….
  شهریور

  هر خواستگاری که واست میاد بعلت نامعلومی بعد از سه روز ناپدید میشه و دیگه خبری ازش نمیشه.
  مهر

  تا یکسال دیگه ازدواج می کنی اما شوهرت معتاد ازآب در میاد و طلاق میگیری بعد از یکسال باز ازدواج می کنی اما اون یکی هم معتاد در میاد و باز طلاق دوباره یکسال صبر می کنی و باز ازدواج می کنی در ازدواج سوم موفق میشی و پسر یک کارخونه دار میلیاردر و فوق العاده زیبا تو رو میگیره و کلی خوشبخت میشی.
  آبان

  پسری که همیشه در دانشگاه از تو جزوه می گیرد، هیچ فکری در کله اش ندارد و فقط عادت کرده از تو کمک بگیرد، نه قیافه داری، نه اخلاق. چرا این جوری فکر می کنی که باید در دوران دانشگاه ازدواج کنی؟ خلاصه بگم تا آخر عمر واست خواستگار نمیاد الکی منتظر نباش.
  آذر طالع بینی ازدواج دختران مجرد
  عید نوروز بعدی عروسیته و با اونی که سالها منتظرش بودی ازدواج می کنی واسه ماه عسل، با کشتی شخصی داماد میرین به یک ویلا توی یک جزیره زیبا در اسپانیا! اما کشتی وسط راه میخوره به کوه یخ و غرق میشه! شوهرت تو رو سوار یه تخته میکنه و چون اون تخته تحمل وزن دوتاتون رو نداشته ، تخته رو ول میکنه و تو آب یخ میزنه و میمیره !تو هم برمیگردی خونه بابات و تا آخر عمر شوهر گیرت نمیاد!

  دی

  به زودی با نویسنده محبوبت آشنا می شوی و از تو خواستگاری می کند. اما چند ماه بعد با بهانه های مختلف از ازدواج با تو منصرف می شود. تو دلیل این عمل او را نمی فهمی، اما به زودی متوجه می شوی رمانی از او منتشر شده که شخصیت های آن بسیار شبته تو و پدر و مادر و خواهر و برادر و فامیلهایت هستند و در مقدمه کتاب هم توضیح داده که برای دستیابی به این داستان واقعی، مجبور شده به دختری زشت پیشنهاد ازدواج بدهد.

  بهمن

  انتظار به پایان رسید و بعد از سالها انتطار و فراز و نشیب و غم و غصه و اشک و نا امیدی، به زودی ازدواج می کنی و به خانه بخت می روی، اما شب عروسی هنگام صرف شام برق می رود و داماد فرار می کند.

  اسفند

  دوتا خواستگار سمج تا ۲ ماه آینده میان خواستگاریت که هر دو دیوانه وار عاشقتن و وقتی می فهمن یک خواستگار دیگه داری با هم دعواشون میشه و هر دو با ضربات چاقو به قلب هم می زنن و هر دو می میرن. و تو تا آخر عمرت می مونی خونه بابات!

  توسط 4239635azade · 992 روز 17 ساعت 6 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 4. 0 votes

  مطالعه جدید نشان می دهد که افراد اگر نمی خواهند طلاق بگیرند ، حداقل در 5 سال اول باید بین 28 تا 32 سال ازدواج کنند.

  قبل از شروع به توضیح: اگر بزرگتر از آن هستید و هنوز ازدواج نکرده اید نترسید. اینها فقط آمار هستند و به هیچ وجه نمی توانند شرایط شخصی شما یا آخرین وضعیت روانی و عاطفه ای را که 18 ماه در آن هدر داده اید، در نظر بگیرند. هیچ کس شما را سرزنش نمی کند. شما فردی فوق العاده و کاملا دوست داشتنی هستید.

  جامعه شناس دانشگاه یوتا انجام شده و توسط م byسسه مطالعات خانواده که به طور کلی طرفدار ازدواج هستند ، منتشر شده است. این پیشنهاد می دهد افرادی که بین 28 تا 32 سال ازدواج می کنند حداقل در سال های بعدی از هم جدا شوند. این یک پیشرفت جدید است. جامعه شناسان پیش از این معتقد بودند که انتظار طولانی تر برای متضرر شدن معمولاً به ثبات بیشتری منجر می شود و هیچ تاریخ واقعی فروش وجود ندارد.

  ولفینگر داده های مربوط به سالهای 2006-2010 و نظرسنجی ملی رشد خانواده را در سال 2011-2013 مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. او نوعی منحنی زنگ وارونه پیدا کرد. وی می نویسد: “با افزایش سن از سالهای نوجوانی تا اواخر دهه بیست و اوایل سی سالگی احتمال طلاق کاهش می یابد.” “پس از آن ، با رفتن به اواخر دهه سی و اوایل چهل سالگی ، احتمال طلاق دوباره افزایش می یابد.” برای هر سال پس از حدود 32 سال ، احتمال طلاق حدود 5 درصد افزایش می یابد.

  توسط مریم · 885 روز 15 ساعت 39 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است