پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » اندام جنسی » کوچک بودن الت و چکونه بایذ با الت کوچک رابطی جنسی داشته باشیم و چه پوزیشن های
0 امتیاز
Vote Con!

کوچک بودن الت و چکونه بایذ با الت کوچک رابطی جنسی داشته باشیم و چه پوزیشن های

کوچک بودن الت

سلام و خسته نباشی .من چند ماه دیکه ازدواج میکنم وهیچ رابط جنسی نداشتم ومن 24 سالم هس و الت 10 سانت هس خیلی نکران هستم با التم که کوچک هس چجوری باید ارتباط برقرار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی

توسط GGxD دراندام جنسی · پاسخ 2001 روز 19 ساعت 32 دقیقه قبل

سوال: 3 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (5)

 1. 0 votes

  با سلام
  دوست گرامی اگر الت شما 10 سانت است در جامعه ما طبیعی و نورم است بین 7 تا12 ساعت و مشکلی در ارتباط نخواهید داشت اکثر افراد تحت تاثیر برخی فیلم ها و یا تصورات ذهنی فکر می کنند برای داشتن رابطه لذت بخش و ارضای طرف مقابل الت تناسلی مناسبی ندارند در صورتی که خود این تصورات ذهنی مشکلاتی را ایجادخواهد کرد
  به هر حال در حالت نعوظ اگر طول الت تماسلی بین 7 تا 12 سانت باشد هیچ مشکلی ایجاد نخواهد نشد و نگران نباشید .به هر حال باز اگر احساس کردید ممکنه مساله ای در بین باشد بهتره با متخصص اورولوزیست به لحاظ جسمی چک شود و با سکس تراپ در مورد تصوراتی که ممکنه ایجاد شود مشورتی داشته باشید امیدوارم موفق باشید
  و خوشبخت و زندگی جنسی لذت بخشی را تجربه کنید

  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  982122354304
  موفق باشید

  توسط مشاور · 2000 روز 18 ساعت 56 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  سلام و خسته نباشی ممنون که جواب دادین.یه سوال دیگه داشتم این هس که الت من کوچک هس و من چاق هستم چه پوزیشن های برای رابط جنسی بهتر هس ؟؟؟؟؟

  توسط GGxD · 2000 روز 6 ساعت 23 دقیقه قبل

  سوال: 3 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

  • کوتاهی آلت تناسلی در این مورد اول باید بدونید حداقل طول آلت برای داشتن رابطه جنسی مطلوب 9 و سه دهم سانت هست. متاسفانه بسیاری از افراد در این مورد دچار وسواس فکری و استرسهای بی مورد میشوند. ولی برای مردانی که آلت کوتاهی دارند: دراین حالت زن به پشت خوابیده پاها را روی شکم خوابانیده ویا روی شانه مرد میندازه. ویا این که دور کمر او حلقه میکند.دراین صورت مهبل تقریبا ۳٫۴ سانتی متر کوتاه تر میشود. وبرای مردانی که آلت کوتاهی دارن بسیار مناسب است . زیرا میتوانند دخول را عمیق انجام دهند. ودهانه زهدان را تحریک نمایند. همچنین دراین حالت کلیتوریس در مسیر آلت قرار گرفته و تحریک میشود.

   توسط مدیریت سایت · 1998 روز 19 ساعت 50 دقیقه قبل

 3. 0 votes

  پوزیشن که کفتین میشه از طریق عکس نشون بدین یا اکر پوزیشن دیگه هم هس برای الت کوتاه با عکس بهم بدین خیلی ممنون میشم ؟؟؟؟

  توسط GGxD · 1998 روز 17 ساعت 5 دقیقه قبل

  سوال: 3 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 4. 0 votes

  علائم مربوط به کوچک بودن آلت تناسلی مردانه: هر چیزی که نیاز است بدانید

  نویسنده: زاون ویلینز – آخرین بررسی: چهارشنبه، 27 فوریه 2019
  ویرایش شده توسط: الاین کا لو
  افراد دارای علائم مربوط به کوچک بودن آلت تناسلی مردانه، یک شرایط فیزیکی خاصی ندارند ولی در مورد اندازه آلت تناسلی مردانه خودشان یک اضطراب مداومی را تجربه می کنند. این افراد نگران این موضوع هستند که آلت تناسلی مردانه آنها بیش از حد کوچک می باشد یا اینکه سایر افراد متوجه اندازه آلت تناسلی مردانه شان شوند.
  برخی از پزشکان علائم مربوط به کوچک بودن آلت تناسلی مردانه را به عنوان اختلال بد شکلی آلتی (PDD) در نظر می گیرند، ولی راهنمای تشخیصی و آماری اختلال های روانی (DSM-5)، PDD را به عنوان یک اختلال مجزا در نظر نگرفته است.
  در مقابل، این راهنما PDD را به عنوان یک نوع اختلال بد شکلی بدن (BDD) در نظر گرفته است.

  علائم مربوط به کوچک بودن آلت تناسلی مردانه چه مواردی هستند؟

  افراد دارای علائم مربوط به کوچک بودن آلت تناسلی مردانه یا PDD، دارای یک آلت تناسلی مردانه کوچک و غیر معمول نمی باشند. در مقابل، آنها در مورد اندازه آلت تناسلی مردانه شان به شدت مضطرب هستند.
  داشتن یک آلت تناسلی مردانه کوچک عبارت از یک تشخیص بالینی نمی باشد. در موارد بسیار نادری پیش می آید که آلت تناسلی مردانه یک فرد به اندازه ای کوچک باشد که منجر به ایجاد اختلال در عملکرد جنسی وی شود؛ پزشکان چنین مواردی را به عنوان یک آلت تناسلی مردانه بیش از حد کوچک در نظر می گیرند. افراد دارای آلت تناسلی مردانه بیش از حد کوچک دارای یک آلت تناسلی مردانه ای می باشند که حداقل به اندازه 2.5 انحراف استاندارد از آلت تناسلی مردانه متوسط کوچک تر است.
  PDDیک نوع BDD می باشد و یک اختلالی است که درک و احساس فرد را از بدنش تغییر می دهد. BDD می تواند باعث شود که فرد در مورد ظاهر خودش دچار اضطراب قابل توجهی شود.
  افراد دارای PDD در مورد اندازه آلت تناسلی مردانه خودشان احساس خجالت و اضطراب دارند. حتی در زمانی که اندازه آلت تناسلی مردانه این افراد نرمال باشد، شاید به صورت اشتباهی بر این باور باشند که دارای آلت تناسلی مردانه بیش از حد کوچک هستند.

  آمارهای مربوط به اندازه متوسط آلت تناسلی مردانه

  تخمین های مختلفی در مورد آلت تناسلی مردانه صورت گرفته است. اکثر افراد بر این باورند که یک آلت تناسلی مردانه متوسط به اندازه 6 اینچ می باشد؛ ولی این مورد اشتباه و گمراه کننده است و می تواند منجر به ایجاد اضطراب در افرادی شود که دارای آلت تناسلی مردانه کوچکی هستند.
  یک تحلیل صورت گرفته در سال 2014 بر روی 15521 مرد، نتایج زیر را در مورد اندازه آلت تناسلی مردانه به دست آورد:
  • اندازه متوسط آلت تناسلی مردانه در حالت غیر نعوظی، 9.16 سانتی متر یا 3.61 اینچ است.
  • اندازه متوسط آلت تناسلی مردانه در حالت نعوظ، 13.12 سانتی متر یا 5.17 اینچ است.
  • در موارد نادری پیش می آید که آلت تناسلی مردانه بزرگتر از 6 اینچ باشد و آلت تناسلی مردانه در 90% ازموارد کمتر از این اندازه می باشد.

  یک سری مطالعات دیگری برای مشخص کردن اندازه آلت تناسلی مردانه بیش از حد کوچک صورت گرفته است. یک مطالعه صورت گرفته در سال 2014 نتیجه گیری کرد که اندازه آلت تناسلی مردانه بیش از حد کوچک در حالت آویخته و کش آمده، کمتر از 7 سانتی متر (2.75 اینچ) است

  .
  علاوه بر این، یک مطالعه صورت گرفته بر روی بیش از 52000 مرد و زن علاقمند به جنس مخالف نشان داد که 85 درصد از زنان در مورد اندازه آلت تناسلی مردانه همسرشان رضایت کامل دارند. در مقابل، فقط 55 درصد از مردان در مورد اندازه آلت تناسلی شان رضایت کامل دارند.

  علائم

  نگران شدن برخی افراد به صورت گاه و بیگاه در مورد اینکه آلت تناسلی مردانه شان به اندازه کافی بزرگ نمی باشد، یک مورد رایجی است، به خصوص در زمانی که آنها در نتیجه مشاهده کردن اندام های تناسلی مردانه بزرگتر در رسانه ها و فیلم های پورنوگرافی، یک نوع فشاری را احساس کنند.
  با این وجود، افراد دارای علائم مربوط به کوچک بودن آلت تناسلی مردانه، یک نگرانی وسواسی را در مورد اندازه آلت تناسلی مردانه شان دارند.

  برخی از علائم مربوط به آلت تناسلی مردانه کوچک یا PDD عبارتند از:

  • مقایسه مداوم اندازه آلت تناسلی مردانه خودشان با سایر افراد، از جمله افراد موجود در رسانه ها
  • داشتن این عقیده که آلت تناسلی مردانه وی به صورت قابل توجهی کوچک می باشد؛ بر خلاف شواهد متناقضی که وجود دارد
  • یک درک نادرست از اندازه آلت تناسلی مردانه
  • اهمیت دادن بیش از حد در مورد اندازه آلت تناسلی مردانه
  • احساس خجالت یا شرمساری در مورد اندازه آلت تناسلی مردانه
  • مشکل داشتن در رابطه جنسی با همسر، به دلیل اضطراب داشتن در مورد اندازه آلت تناسلی مردانه
  • کاهش یافتن عملکرد جنسی، شامل به دست آوردن حالت نعوظ یا دستیابی به ارگاسم
  برخی از افراد دارای علائم آلت تناسلی مردانه کوچک، سایر علائم مربوط به BDD را هم دارند. این علائم می توانند شامل موارد زیر باشند:
  • مشغول شدن بیش از حد در مورد ظاهر
  • رفتار وسواسی یا تکراری در مورد ظاهر، همانند آرایش کردن یا خرید لباس ها
  • اضطراب مزمن در مورد ظاهر
  • افسردگی یا اضطراب در مورد ظاهر
  هر چند که به نظر می رسد علائم کوچک بودن آلت تناسلی مردانه و BDD موارد مشابهی باشند، ولی یک سری تفاوت های مبنایی با یکدیگر دارند. علائم کوچک بودن آلت تناسلی مردانه یک تشخیص بالینی نیست، این در حالی است که پزشکان می توانند وجود داشتن BDD را در فرد تشخیص دهند.

  درمان

  در مورد افرادی که یک اضطراب محدود تا متوسطی در مورد اندازه آلت تناسلی مردانه شان دارند، تحقیق کردن در مورد اندازه متوسط آلت تناسلی مردانه یا دریافت اطلاعات در مورد آلت تناسلی مردانه بیش از حد کوچک از یک پزشک می تواند روش مفیدی باشد.
  در صورتی که یک فرد در مور عملکرد جنسیش نگران باشد، می تواند در نتیجه حمایت و اطمینان آفرینی همسرش به یک احساس آرامش و راحتی دست پیدا کند. تحقیقات صورت گرفته بیانگر آن است که اکثر زنان دارای تمایلات جنسی به جنس مخالف، در مورد اندازه آلت تناسلی مردانه همسرشان رضایت کامل دارند.
  روش های درمان بالینی می تواند برای مردان دارای BDD یا مردانی که در مورد اندازه آلت تناسلی مردانه شان مضطرب هستند، مفید باشد. برخی از گزینه های درمانی که در دسترس می باشند عبارتند از:
  • روش درمان شناختی رفتاری (CBT): این روش درمانی به افراد کمک می کند تا نحوه تاثیر تفکراتشان را بر روی احساسات و رفتارشان مشخص کنند و این مورد می تواند در پیدا کردن روش های کاهش اضطراب مفید باشد.
  • شناسایی و مشخص کردن محرک ها. در مورد برخی افراد، محرک های خاص – همانند پورنوگرافی یا مشکلات رابطه ای – می توانند منجر به ایجاد اضطراب در مورد اندازه آلت تناسلی مردانه شوند. برخی افراد از طریق شناسایی محرک ها و تلاش کردن برای مدیریت آنها می توانند علائم موجود را کاهش دهند.
  • سکس درمانی و مشاوره زوجین. زمانی که اضطراب های مربوط به اندازه آلت تناسلی مردانه بر روی روابط فرد یا توانایی وی در رابطه جنسی تاثیرگذار باشد، درمان می تواند به این فرد کمک کند تا اضطراب موجود را از بین ببرد.
  سوالاتی که باید از یک پزشک پرسید
  افرادی که در مورد اندازه آلت تناسلی مردانه شان یا احساسات خودشان در مورت اندازه آلت تناسلی مردانه شان نگران هستند، باید برای دریافت کمک و حمایت شدن به یک پزشک مراجعه کنند.

  برخی از سوالاتی که باید از یک پزشک پرسیده شوند، عبارتند از:

  • آیا اندازه آلت تناسلی مردانه من در دامنه متوسط قرار دارد؟
  • آیا مضطرب شدن در مورد آلت تناسلی مردانه یک مورد رایجی می باشد؟
  • من برای از بین بردن اضطراب موجود، چه کاری می توانم انجام بدهم؟
  • آیا می توانید من را به یک درمانگر ارجاع دهید؟
  • آیا من علائم BDD را دارم؟
  • آیا استراتژی های تاثیر گذار بر روی مدیریت بدعملکردی جنسی، مربوط به اضطراب می باشند؟

  خلاصه

  اضطراب مربوط به اندازه آلت تناسلی مردانه می تواند یک مورد ناامید کننده ای باشد و بر روی عزت نفس و روابط تاثیر بگذارد. درک های نادرست موجود در مورد اندازه آلت تناسلی مردانه، حتی در زمانی که اندازه آلت تناسلی این افراد در دامنه متوسط قرار داشته باشد، می تواند منجر به ایجاد این عقیده در افراد شود که آلت تناسلی مردانه آنها کوچکتر از آلت تناسلی مردانه موجود در اکثر افراد می باشد.

  آموزش سکس، حمایت شدن از طرف همسر و درمان مناسب می تواند به افراد دارای علائم کوچک بودن آلت تناسلی مردانه و افراد دارای BDD کمک کند تا اضطراب خودشان را از بین ببرند.

  توسط مدیریت سایت · 1340 روز 14 ساعت 43 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است