پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

کنترل میل جنسی

زناشوییگرم مزاجیمیل جنسیهمسر

باسلام
زنی22 ساله هستم که کمتر از دو ماه از ازدواجم میگذرد. به دلیل اینکه ترم آخر دانشگاهم هنوز مجبورم در تهران باشم و سعی میکنم هر دو سه هفته به شهرستان بروم و سه روز در کنار همسرم باشم.
اختلاف سنی ام با همسرم بالاست و ایشان قبل از من یک ازدواج ناموفق داشته. اما رابطه ی جنسی گرم و صمیمی و خوبی داریم و هربار به دفعات ارضا می شوم. میل جنسی ام بسیار شدید است. سه روز اخیر که منزل بودم چندین بار نزدیکی داشتیم روز سوم چون دیدم خیلی خسته هست سعی کردم اذیتش نکنم و سربه سرش نذاشتم اما چون خودش فهمید میل دارم و شب آخر بود پیششم خودش پیش قدم شد. پا به پام تلاشش رو میکنه بهم خوش بگذره و نهایت انرژی رو میذاره. اما صبحش بهم گفت تو غیر طبیعی و زیادی میل داری. گفتم فکر کنم چون اوایل ازدواجه… گفت نه با زنهای دیگه فرق داری میل تو دیگه خییییلی شدیده حتی وقتی خیلی خسته ای حتی بالفاصله بعد ارگاسم باز هم میل داری.اینجوری پیش بریم تو منو از ضعف میکشی!
میخواستم بدونم چکار باید بکنم میلم کم بشه که نه خودم اذیت بشم نه همسرم.
فکر کنم برا اون هم خیلی سخت باشه خودش رو از ارضا نگه داره تا بتونه مداوم پاسخگوی میل شدید من باشه پس باید کمش کنم

توسط s.agh درروابط جنسی - زناشویی · پاسخ 1918 روز 18 ساعت 57 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  زنها هر چقدر دفعات رابطه جنسی افزایش پیدا کنه میل جنسیشون هم زیادتر خواهد شد و این برعکس مردانه
  به همین خاطر باید بتونید با همسرتون هماهنگ باشید و ایشون هم شمارو درک کنه و اگر توان رابطه مستقیم رو نداره از طرق دیگری شمارو ارضا کند

  توسط مدیریت سایت · 1799 روز 4 ساعت 46 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  با سلام دوست عزیز ببینید اینجا دو مساله است یکی اینکه شما در اوج جوانی هستید و ایشون با شما اختلاف سنی دارند و ازدواج قبلی داشتند و شاید شما رو با هم مقایسه می کنند و فکر می کنند تمایل شما خیلی بالاست در صورتی که کاملا طبیعی است ضمن اینکه برخلاف مردان زنان می توانند ارکاشم های متعددی را تجربه کنند و دوره فرونشانی ندارند ولی خب مردان حتما باید فاصله ای باشد تا اصطلاحا تجدید قوی صوتر گیرد و الا باعث ضعف و خستگی می شود .اگر مساله سن ایشون و شای کم میلی ایشون نباشه و شما تمایل بیش از حد داشته باشید طبیعتا این تمایل برای خود شما هم ممکنه مشکل ساز بشه فکر می کنم حتما به سکس تراپ مراجعه کنید چون همان طور که گفتم ممکنه اصلا مساله تمایل زیاد شما نباشد و در غیر این صورت قطعا و طبیعتا درمان وجود دارد و جای نکرانی وجود نخواهد داشت .به هر حال امیدوارم خوشبخت باشید و زندگی جنسی موفقی داشته باشید البته توام با رضایت طرفین .

  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  44034490
  موفق باشید

  توسط مشاور · 1764 روز 18 ساعت 19 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است