پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » چیکار کنم؟
0 امتیاز
Vote Con!

چیکار کنم؟

ترنس

من ترنسم باید چیکار کنم تا عمل کنم؟ مراحلشو بهم بگین لطفا

توسط erfan 1379 درمسایل جنسی · پاسخ 2070 روز 1 ساعت 1 دقیقه قبل

سوال: 6 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (3)

 1. 0 votes

  با سلام خدمت شما دوست عزیز.اولین اقدام برای شما مراجعه به مشاور است که ابتدا اطمینان حاصل شود که یک ترنس هستید یا خیر . با انجام جلسات مشاوره اگر مشاور به این تشخیص رسید که شما واجد عمل جراحی هستید شما را به پزشک متخصص ارجاع میدهد و از آن به بعد با انجام آزمایشها و جلسات پزشکی پروسه ی درمان صورت میپذیرد.لازم به ذکر است که این دوره حدود 2سال زمان لازم دارد. میتوانید با در میان گذاشتن این موضوع با مشاورین ما به صورت حضوری با شماره رهای 22354282/22689558 /88422495 تماس حاصل فرمایید.

  توسط motakhasesan · 2068 روز 7 ساعت 34 دقیقه قبل

  سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 2. 0 votes

  سلام من 16 سالمه حقیقتا درباره همجنسگرا می خوام صحبت کنم نمیدونم همجنسگرا هستم یا نه می خوام شما راهنماییم کنید از دختر ها خیلی خوشم میاد مخصوصا دلم می خواد تیپ تامبوی داشته باشه و از زندگی با یک دختر بیشتر لذت می برم تا با یک پسر برای خودم که دلیل میارم این هست که من ازدواج با یک پسر برای این می خوام که بچه داشته باشم و تیپی که میزنند ولی بیشتر دلیل اولی هست ولی دختر کلا دوست دارم در خیل=الات هم این هست که صبح ها در بغل عشقم که یک دختر بیدار میشم و برای صبحانه و غذا اینا درست می کنم الان می تونید بگید من چقدر احتمال دارد همجنسگرا باشم؟

  توسط یاسمن · 336 روز 8 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

  • سلام به شما یاسمن جان ببین عزیزم شما در سن نوجواین و تشکیل هویت هستید که یک قسمت از این هویت هویت جنسی شما می باشد و خب بسته به شرایط و مسیر رشدی و افکار و احساسات و تفکرات بنیادین شما این گرایشات می تواند در زمان فعلی به شکل های مختلف تجربه شود اما در این مورد دقت کنید که قرار نیست ارزش شما برای بودن در مسیر ازدواج به داشتن فرزند باشد و در کنار اینکه اگر شما جنسیت را در باروری و یا تیپ بدانید خب این موراد بسیار سطحی و بسیار معمول می باشد و خب در این احساسات و گرایشات شما تاثیر دارد. با توجه به این توضیحات شما به نظر می رسد که در رسیدن به هویت جنسی شما با مشکلاتی مواجهه می باشید که بیشتر تشعت گرفته از شناخت ناقص شما از خودتان می باشد. همجنس خواهی یا همجنس گرایی نوعی انحراف جنسی است که فرد علی رغم سلامت جسمانی به همجنس خود تمایل جنسی پیدا می کند.این تمایلات همجنس خواهانه می تواند یا به صورت افکار وسواس گونه جنسی به همجنس باشد و یا انجام عمل جنسی برای رسیدن به لذت جنسی باشد. بهتر است در همین شرایط سنی برای بررسی این شرایط به روان درمانگر مراجعه کنید.

   توسط مشاور · 335 روز 7 ساعت 30 دقیقه قبل

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است