پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مشاوره خانواده » روابط جنسی - زناشویی » چگونگی ارضا همسر بدون دخول ؟
0 امتیاز
Vote Con!

چگونگی ارضا همسر بدون دخول ؟

زناشویی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مشاوران تریبون آزاد.
اقایی هستم ۲۰ ساله متاهل و همسرم ۲۰ ساله هستند. ۹ ماه هست که نامزد هستیم. اوایل نامزدیمون همسرم خیلی اشتیاق داشت و به قول خودش اون اوایل بدنش خیلی داغ میشد. ولی الان اینجوری نیست. و من احساس میکنم اون شور و اشتیاق رو دیگه نداره. نه اینکه دوست نداشته باشه. خیلی دوست داره و همه نیاز های من رو غیر از دخول براورده کرده. ولی من چیزی دیگری میخوام. میخوام خودش هم لذت ببره. ولی چون دخول نداریم جفتمون فکر میکنیم که همسرم لذت نمیبره. همیشه بهم میگه دوست داره ارضا شدن و رسیدن به اوج لذت رو تجربه کنه و فکر میکنیم بدون دخول برای خانوم ها امکان پذیر نیست. ولی زمانی که به اندام های خیلی حساسش دست میزنم زیاد نمیتونه تحمل کنه. مثلا وقتی رابطه ی اورال داریم و من کلوریتوس ایشون رو … نمیتونه تحمل کنه و هی تکون میخوره یا کلا نمیزاره زیاد انجام بدم و در زمان زیاد رابطه اورال باهاش داشته باشم همش تکون میخوره و میگه دیگه نمیتونه و زمان بهش بدم. میخواستم بدونم این طبیعی هستش ؟ احساس سوزش در کلوریتوس داره بعضی موارد. و اصلا نمیزاره که به قسمت پایینی واژن دسترسی داشته باشم و میگه یک جوریه یک حسی داره براش. من میخوام کمکش کنم ارضا شه ولی راهش رو نمیدونم. و میدونم چون ارضا شدن رو احساس نکرده برای همین رفته رفته دوست نداره که عشقبازی کنیم.
من بازم میگم یک وقت فکر نکنین که اصلا نمیخواد. میخواد ولی مثلا هر سه چهار روز یکبار. من میخوام اونم بخواد و پیشنهاد بده خودشو اماده کنه تا یک خواستن دو طرفه داشته باشیم.
این رفتارش که بعد از اورال داشتن باهاش یک جوری میشه رو نمیفهمم از چیه! آیا ارضا میشه یا نه پیزه دیگریه؟

توسط Jupiter درروابط جنسی - زناشویی · پاسخ 1381 روز 14 ساعت 28 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (4)

 1. 0 votes

  با سلام خدمت شما دوست عزیز
  در اینگونه روابط با توجه به اینکه شما در زمان نامزدی قرار دارید ممکن است فشارها و افکاری که در ذهن نامزدتان نیز وجود دارد تاثیر بر رابطه جنسی داشته باشد .
  آمادگی قبل از رابطه جنسی یا همان عشقبازی می تواند از نظر روحی فرد مورد نظر شما را آماده کند و نقاط حساس بدن او را می توانید با کمک خودش شناسایی کنید تا بتوانید رابطه بهتری را تجربه کند .
  فشار زیاد و مالش زیاد نقطه کلوریتوس می تواند باعث ایجاد درد و سوزش شود پس بهتر است مراقب این موضوع باشید و اجازه بدهید با نقاط مختلف تحریک شوند .
  1. این لرزش ها بعد از رابطه شما ایجاد می شود و زمانی که شما به نقاط حساس بدن ایشان دست می زنید؟
  2. دیدگاه ایشان را در مورد رابطه جنسی پرسیده اید؟
  3. رسیدن به اوج لذت جنسی در دید شما و ایشان چیست؟

  توسط مشاور · 1381 روز 14 ساعت 16 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

  • 1. لرزش نمیشه گفت. زمانی که به نقاط حساس بدن ایشون دست میزنم بعد از یکم ازنجام دادن کار ایشون با دست جلوی کار من رو میگیرن و میگن نمیتونن. وقتی رابطه اورال با ایشون برقرار میکنم و واژن ایشون رو میخورم در ابتدا لذت میبرن ولی بعد از چند دقیقه یک حالت به ایشون دست میده و نمیزاره که دیگه ادامه بدم و دوباره نمیخواد که انجام بدم. ۲. نه متاسفانه. چه چیزی باید پرسیده شود ؟ ۳. رسیدن به اوج لذت یعنی بعد از یک عشق بازی ادم ارضای جسمی و روحی بشه و لذت ببره این برای من اینجوریه ولی وقتی خانومم ارضا نشه به اوج لذت میرسه ولی تخلیه و اون ارگاسم براش اتفاق نمیوفته تا لذت ببره و باید حسش فروکش کنه ، احساس میکنم همین باعث سرد شدنش تو این رابطه بشه. شاید من اونچیزی که موقع رسیدن به اوج لذت خودم میبینم توی اون هم میخوام.

   توسط Jupiter · 1381 روز 13 ساعت 6 دقیقه قبل

 2. 0 votes

  1. لرزش نمیشه گفت. زمانی که به نقاط حساس بدن ایشون دست میزنم بعد از یکم ازنجام دادن کار ایشون با دست جلوی کار من رو میگیرن و میگن نمیتونن. وقتی رابطه اورال با ایشون برقرار میکنم و واژن ایشون رو میخورم در ابتدا لذت میبرن ولی بعد از چند دقیقه یک حالت به ایشون دست میده و نمیزاره که دیگه ادامه بدم و دوباره نمیخواد که انجام بدم.
  ۲. نه متاسفانه. چه چیزی باید پرسیده شود ؟
  ۳. رسیدن به اوج لذت یعنی بعد از یک عشق بازی ادم ارضای جسمی و روحی بشه و لذت ببره این برای من اینجوریه ولی وقتی خانومم ارضا نشه به اوج لذت میرسه ولی تخلیه و اون ارگاسم براش اتفاق نمیوفته تا لذت ببره و باید حسش فروکش کنه ، احساس میکنم همین باعث سرد شدنش تو این رابطه بشه. شاید من اونچیزی که موقع رسیدن به اوج لذت خودم میبینم توی اون هم میخوام.

  توسط Jupiter · 1381 روز 13 ساعت 42 دقیقه قبل

  سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 3. 0 votes

  در این مورد دقت کنید که همین زمانی که همسرتان از شما می خواهند که دیگر به ایشان دست نزنیک به احتمال زیاد نزدیک به ارضا شدنشان می باشد . بهتر است کمی صبر کنید تا به یک رابطه دو طرفه در این مورد برسید . معاشقه قبل از رابطه می تواند در این مسیر به ایشان کمک کند و در کنار آن دقت داشته باشید که این موضوع را دائم بیان نکنید که اعتماد به نفس ایشان را تحت تاثیر قرار بدهد .
  در صورتی که بازهم این رابطه دچار مشکل باشد بهتر است به صورت حضوری با ایشان یک دوره سکس تراپی را تجربه کنید تا هردویتان اطلاعات بیشتری در مورد این رابطه و انواع رابطه کسب کنید تا بتوانید در این رابطه عملکرد بهتری داشته باشید.
  درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  021-22685895

  توسط مشاور · 1381 روز 10 ساعت 10 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است