پرسشتان را مطرح کنید

خانه » متفرقه » چگونه واقعیت را بفهمم؟
1 امتیاز
Vote Con!

چگونه واقعیت را بفهمم؟

چگونه واقعیت را بفهمم؟

سلام
ترم پیش با پسری به صورت کاملا تصادفی ارتباط برقرار کردم و البته مجبور بودم چون نماینده کلاس بود. این پسر خیلی راحت با من و بصورت خومانی است. بهش تذکر دادم.
مجبور شدم چند بار بپرسم که آیا احساسی نسبت به من دارد من نتوانستم واقعیت را بدانم.
این پسر خیلی روی اعصاب من راه می رود و نمی گذار آرامش داشته باشم.
می خواهم واقعیت را بدانم
چطور می توانم بفهمم مقصودش از ارتباط با من چیست؟
در ضمن این پسر جزوه های من را بخاطر خوش خطی کپی کرده و هرگاه من ممانعت به دادن جزوه ام می کنم با اصرار از من میگیرد.هر وقت سرکلاسشان می روم معذبم بخاطر وجودش چکار کنم.
لطفا سریعتر پاسخ دهید.
با تشکر

توسط دل شکسته درمتفرقه · پاسخ 3280 روز 38 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 2

 

پاسخ (2)

 1. 1 vote

  سلام دوست عزیز ……………………
  یک رابطه می تواند گیج کننده باشد؛ دانستن این که آیا یک پسر در دانشگاه به شما علاقه دارد یا این که صرفا مودب است سخت است. آیا واقعا تمایل دارد شما را بهتر بشناسد، یا این که حوصله اش سر رفته است و تنها می خواهد زمان را سپری کند؟
  نشانه های این که او به شما علاقه دارد در زمانی که برای اولین بار با هم ملاقات می کنید
  ممکن است در یک جمع دوستانه متوجه شوید که کسی بیشتر از حد معمول به شما توجه میکند. در ادامه نشانه هایی هستند که ممکن است بتوانید با او رابطه مناسبی داشته باشید.

  نمی تواند چشم از شما بردارد
  مردها موجودات بصری هستند. زمانی که یک مرد زنی را می بیند که به نظرش جذاب می آید، دوست دارد دوباره به او نگاه کند، و دوباره، و دوباره. اگر یک مرد توجهش به شما جلب شده باشد و به طرف شما نگاه کند، احتمال زیادی وجود دارد که چیزی دیده است که نظرش را جلب کرده است. مراقب باشید که نگاهش به کجا می رود، آیا به دیگر زنان نگاه می کند، و یا این که نگاهش مرتبا به شما برمی گردد؟

  به شما نزدیک تر می شود
  اگر او تلاش آگاهانه ای برای نشستن در کنار شما و یا نزدیک تر به شما بکند، می توانید شرط ببندید که توجه اش را جلب کرده اید. نزدیک تر شدن به شما برای صحبت، و یا تمرکز تمام توجه اش تنها به شما و مکالمه تان نیز نشانه خوبی از این است که به شما علاقه مند شده است.

  با شما شوخی می کند
  زنان به مردان بامزه جلب می شوند، و به نظر می رسد مردان به طور ذاتی می دانند که این یکی از سلاح های قوی ای ست که مردان در مقابل زنان به کار میبرند . اگر یک مرد با شما، و تنها شما شوخی کند، می توانید نتیجه بگیرید که به تعامل بیشتر با شما علاقه دارد. اگر او با همه افراد دیگر در گروه نیز شوخی کند، ممکن است تنها در حال لذت بردن از بودن در مرکز توجه است، ولی یک شوخی خصوصی یک نوع حس نزدیکی را برمی انگیزد، و به این اشاره دارد که او می خواهد یک شوخی خصوصی را تنها با شما به اشتراک بگذارد.

  رفتارش را تغییر می دهد تا رفتار شما را بازتاب دهد
  نشانه های غیر کلامی اغلب واضح تر از نشانه های کلامی هستند. شخصی که از نظر احساسی به شخص دیگری وابسته است اغلب عادت های شخصی اش را تغییر می دهد تا شخصی را که با او تعامل دارد بازتاب دهد. پس اگر زمانی که به طرف او خم می شوید تا با او صحبت کنید او هم به طرف شما خم شد، و یا او با حالتی شبیه به شما رو به شما بنشیند، شما توجه و علاقه اش را جلب کرده اید

  به طور گذرا به تماس در آینده اشاره می کند
  اگر مردی اظهار کند که می خواهد در آینده بیشتر با شما ارتباط داشته باشد، می توانید فرض کنید که به شما علاقه مند است و تلاش می کند که بفهمد آیا شما تمایل دارید تا بیشتر او را بشناسید. قرار گذاشتن برای تمام افراد مجرد چالش زاست؛ شما باید به یاد داشته باشید که او ممکن است در حال تلاش برای فهم این باشد که آیا شما هم به او علاقه مندید یا خیر. ا

  کمی بیشتر از حد معمول به چشمان شما خیره می شود
  اگر تماس نگاهش را با شما بیشتر از حدی معمول حفظ کند، می توانید با نگاه کردن به چشمانش برای کسری از ثانیه بیشتر از حالت معمول به او پاسخ دهید…
  موفق باشید سوالی بود درخدمتتون هستم

  توسط آقای ص - غفاری · 3279 روز 19 ساعت 49 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 1 vote

  دل شکسته

  دوست عزیز متاسفانه شما خودتون ازش دعوت کردید که به حریم خصوصیتون وارد بشه و اونم بخاطر موقعیتیه که در کلاس داشته … به هرحال حریم احترام رو رعایت کنید تا از این مرحله رد بشید چون گاهی چاره ای جز به تحمل کردن فردی ندارید تا زمان مناسبش برسه و بتونید با خیال راحت از شر این کارخراب کن ها رها بشید …پس در مورد فهمیدن واقعیت در مورد این پسرهم زیاد حساس نباشید چون بعضی از پسرها اینطوری هستن و براشون فرقی نمیکنه که چطور رفتار کنن به همین خاطره که با هرکسی احساس راحتی میکنن

  مشاوره آنلاین با شماره تلفن های :
  ۸۸۴۲۲۴۹۵
  ۸۸۴۷۲۸۶۴
  http://www.moshaver.co

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3134 روز 5 ساعت 50 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است