پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مشاوره خانواده » اخلاق و رفتار همسر » چگونه روابط زناشويي همسرم را بهتر كنم؟
0 امتیاز
Vote Con!

چگونه روابط زناشويي همسرم را بهتر كنم؟

بهبود روابط زناشويي

بنده 38 داشته و با همسرم از طريق معرفي فاميل آشنا شده و در ابتدا به دلايل تفاوت فرهنگي خواستم عقد نكنيم ولي با گريه و زاري همسر و خانواده اش كه ما به همه گفته ايم و آبرويمان مي رود نه به دليل دوست داشتن ازدواج كرديم و گفتم ان شالله خوب خواهد شد
همسرم سرد ولي من گرم در روابط زناشويي من روزي يكبار بايد رابطه داشته باشم ولي او بسيار كمتر تمايل دارد و اگر هم بخواهد رفع تكليف است و رفته رفته لذت جنسي كمتر شده طوري كه بنده نيز سرد شده و براي رفع مشكلم به ارضاي جنسي با تماشاي فيلم پورن روي آوردم .همسرم يكبار فهميد و مدتي رابطه بهتر شد ولي دوباره سرد تر شد .گاهي به همسر دوم و صيغه اي فكر ميكنم .
داراي فرزند پسر 4 ساله كه به مادرش وابسته شده و با ما كمتر حال مي كند البته در حضور مادرش در غير اين صورت با هم خوبيم من خودم خيلي دوست دارم با او بازي كرده و وقت بگذرانم
با وجود كمك دوستانه در كارهاي خانه انتظار همسرم زياد شده و كارهايي خانه مثل لباس شستن ظرف شستن و … وظيفه من دانسته و دعوا دارد هر چقدر مي گويم اخلاقت را درست كن ولي زود رنجي كرده و ناراحت ميشود.
هردو داراي مدرك فوق ليسانس هستيم و با هم مشكل داريم و گاهي از خانه آمدن پشيمان مي شوم ولي دوست دارم شب ها تنها نباشد حتي جدا بخوابيم
لطفا كمك كنيد

توسط Arashejavan دراخلاق و رفتار همسر · پاسخ 899 روز 23 ساعت 10 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دسوت عزیز
  در اینگونه موراد بهتر است از روی دلسوزی و یا ترحم وارد زندگی مشترک نشوید و زندگی مشترک برای شروع نیاز به دلایل محکم تری دارد امید به تغییر تفاوت ها می تواند آسیب زا باشد .
  در زمان فعلی با توجه به اینکه شما سالها از ازدواجتان می گذرد دقت داشته باشید که بهتر است در احترام توقعات و دیدگاهای یکدیگر را بدانید و سعی کنید به یک توافق دو طرفه برسید چه از نظر زندگی و کارهای منزل و چه رابطه جنسی چون در غیر این صورت با مشکلات بیشتری روبرو می شوید .
  اما در مورد تماشای فیلم پورن و خودارضای هردوی این موراد در کنار مشکلات جسمی و روحی که می تواند برای شما ایجاد کند کمکی به بهبود مشکلات شما نیز نمی کند و تمایلات و کنترل نیازهای جنسی شما با مشکلات بیشتری روبرو می شود پس بهتر است از این دو مسیر به عنوان راحل استفاده نکنید چون کمکی به بهبود مشکلات شما نمی کند .
  در این مسیر بهتر است با توجه به مشکلات و شدت آن ین شما و همسرتان که باعث کاهش روابط عاطفی و درگیری ها و جدا خوابیدن و کاهش میل به خانه ماندن و… شده است یک دوره زوج درمانی را تجربه کنید تا بتوانیم با بررسی شرایط به هردوی شما در این مسیر برای تصمیم گیری بهتری و بهبود زندگی مشترکتان کمک کنیم.
  دقت داشته باشید کهب ه دنبال مقصر بودن کمکی به بهبود این مشکلات نمی کند همانطور که نادیده گرفتن کمک کننده نیست پس بهتر است در این مسیر برای بهبود از زوج درمانگر استفاده کنید .
  درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  021-22685741

  توسط مشاور · 899 روز 7 ساعت 36 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است