پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » چگونه دوست‌پسرم رو راضی کنم
0 امتیاز
Vote Con!

چگونه دوست‌پسرم رو راضی کنم

رابطه_دهانی

سلام. من یه تجربه بدی درباره رابطه دهانی در گذشته دارم و این مسئله رو دوست پسرم متوجه شده
نمیخواد نشون بده ولی معلومه که ناراحته. هم بخاطر اجباری که روم بوده و باعث ایجاد خاطره بد بشه، هم بخاطر اینکه فکر میکنه از آلتش خوشم نمیاد و اگر رابطه دهانی برقرار کنیم، صرفا برای لذت اون اینکارو خواهم کرد نه به دلیل علاقه
توضیح دادم که حس بدی که به اون کار داشتم منحصر به اون فرد بخاطر فشار روانی که روم بوده. و ربطی به علاقه نداشتنم به انجام کار نداره ولی اصرار داره که با یادآوری اون خاطره بد علاقه به انجامش رو نخاهم داشت.
توافق کردیم تا برای همو ندیدیم و لمس نکریم دربارش همدیگه رو قظاوت نکنیم، ولی میبینم که همچنان ناراحته و اصلا به حرف های من که نظرشو رد میکنم، اهمیتی نمیده
از طرفی عصبی میشم و از طرفی نمیدونم چطور ناراحتی و استرسش رو کم کنم

توسط Zahraghorbannejad درمسایل جنسی · پاسخ 343 روز 1 ساعت 18 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  ببین عزیزم بهتر است که به این مسیر ارتباطات خود بیشتر دقت کنید و روابط دوستی را با ازدواج شاتباه نگیرید اگر بیان کنید که هدفتان ازدواج هست بازهم تا زمانی که مسیر خواستگاری رسمی نباشد بهتر است از وارد شدن به این مسائل خوداری کنید .
  در کنار اینکه بهتر است از وارد شدن به مسائل جنسی خوداری کنید چون روابط دوستی حدود مشخصی دارد و تجربه این روابط می تواند با مشکلات زیادی در آینده برای شما همراه شود.
  در این مسیر شما تنها می توانید توضیح بدهید اما اینکه از صحبت های شما این آقا چه چیزی را تمایل دارند که بردارند را نمی توانید تغییر بدهید .

  توسط مشاور · 342 روز 22 ساعت 35 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است