پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » چگونه خانواده را مطلع کنیم
1 امتیاز
Vote Con!

چگونه خانواده را مطلع کنیم

کمک رسانی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مشاور محترم
دختری هستم 23ساله سال آخر دانشگاه کاملا هدف دار و شاد.مدت کوتاهی است که با پسری از طریق مجازی آشنا شدم درحد یک دوستی معمولی و صحبت کوتاه و به صورت اتفاقی نه به صورت قرار هم دیگر رو بصورت حضوری ملاقات کردیم حال تصمیم گرفتیم که زیر نظر خانواده آشنایی و شناخت پیدا کنیم ابدا و اصلا نمیخواهیم به شکل دوستی های امروزی باشه یعنی لغت دوست دختر و پسر هردو خانواده ی مقید و همسطح چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ فرهنگی و مذهبی داریم مشکل اصلی هر دوی ما این است که چگونه به خانواده این مساله رو بیان کنیم در صورتی که به لحاظ حفظ شان هر دومون از مجازی بودن نحوه ی آشنایی همه دید بدی دارن به مجازی بودن آشنایی. البته رابطه ی عاطفی شکل نگرفته و حرف عشق و عاشقی نیست فقط نمیدونیم موضوع رو چطور به سنتی بودن تغییر بدیم امیدوارم منو راهنمایی کنید در ضمن این پسر 28 هستند ممنون و متشکر

توسط minikk درازدواج · پاسخ 3263 روز 3 ساعت 52 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 

پاسخ (3)

 1. 0 votes

  سلام. خوبید؟ از اینکه این سایت رو برای مشاوره انتخاب کردید ممنونیم. جدا عذرخواهی می کنیم بابت این همه تاخیری که در پاسخگویی به سوالات پیش اومده. اما بریم سر اصل مطلب.
  عزیزم. بهت تبریک و آفرین میگم که نذاشتی درگیر احساسات و عواطف بشی. لطفا همین قضیه رو یعنی منطقی فکر کردن رو ادامه بده و لطفا خودت رو درگیر فاز عشق و عاشقی قبل ازدواج نکن منظورم عشق و عاشقی است که نه هنوز به بار نه به دار. چون خودت بیشتر اذیت میشی.
  راستشو بخوای این قضیه مشکل اصلی آقا پسر به حساب میاد. ایشون باید قضیه رو یه جوری به خانواده شون مطرح کنند .
  اما خوب شما میخوای من بهت چی بگم. بگم برید به خانواده تون خالی ببندید. که مثلا آقا پسر برای کاری به شهر شما اومده و شما رو دیده و خوشش اومده. میخوای بگم که بره اینو به خانواده اش بگه!!!
  یا اینکه میخوای بگم آقا پسر بره به خانواده اش بگه یه موردی هست که با واسطه از طریق مثلا خانم دوستش معرفی شده.!!! یا هزار و یک خالی بندیه دیگه. !!#! نمی دونم والله چی بگم. من فقط میتونم بگم شما بیشتر از این خودت رو درگیر نکن که بعد با احساساتت به چالش بیفتی.
  و اینکه میتونم بگم در خوشبینانه ترین حالتش اینه که آقا پسر بره بگه با واسطه بهم معرفی شدیم. حالا دیگه اسم واسطه رو نبره.(به قولی واسطه میشه همون اینترنت دیگه)
  امان از دست شما جوونا. امــــــــــــــــان
  اول میرید با هم آشنا میشید. تازه شما هنوز درگیر احساسات نشدید. خیلی ها یه دل نه صد دل عاشق میشم. بعد میمونن به خانواده ها چه طور بگن. امـــــــــــــــان امان از دست این جوونا.
  امیدوارم موفق باشی.
  اگه باز سوالی هست خوشحال میشم بپرسی. البته اینجا نه . تو آیکون جدید بپرس. طوری که سوالت بیاد صفحه اول سایت. اگر هم نه ممنون میشم گزینه حل شده رو بزنی.تو نظرسنجی های سایت هم شرکت کنی. با تشکر

  توسط خانم زهرا عباسی · 3255 روز 4 ساعت 11 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  ممنون از جوابتون والا به نظرخودمم این مشکل خود پسر هست نه من بازم ممنون

  توسط minikk · 3250 روز 23 ساعت 10 دقیقه قبل

  سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 3. 1 vote

  minikk,

  راستش شما چه بخوای و چه نخوای این لفظ رو پیدا خواهید کرد و دیگه اینکه شما وتی وارد یک رابطه عاطفی بشی شرایطی رو درک خواهی کرد که از اون شادی کاسته خواهد شد .. چون عش انسان رو آسیب پذیر میکنه و شما باید در این مورد بسیار قوی و اماده باشید …چون ممکنه در هر حالتی این رابطه به تنش ختم بشه و شما باید بتونید بدون اینکه در تله افسردگی بیفتید از این حالت بیرون بیایت و این هنر خیلی بزرگیه که شما باید در این مدت یاد بگیرید

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3005 روز 22 ساعت 34 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است