پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » چگونه آرامش ایجاد کنم؟
1 امتیاز
Vote Con!

چگونه آرامش ایجاد کنم؟

چگونه آرامش ایجاد کنم؟

سلام. چند وقتی هست که با نامزدم خیلی بحث می کنیم همیشه هم سر موضوع های الکی هستش.نامزدم خیلی آدم اروم و شادی هست ولی به خاطر این بحث ها خیلی عصبی شده و زود از کوره در میره.من چه کاری باید انجام بدم تا آرامش بینمون برگرده؟مثلا همین امروز بحثمون شد.دیروز که پنجشنبه بود من باهاش بیرون نرفتم چون امروز مهمون داشتیم و بهش گفتم نمی تونم بیام،امروزم که جمعه هست مهمون داریم و نمیتونم باهاش بیرون برم فردا هم همینطور.به خاطر این قضیه خیلی عصبی شد و باهام دعوا کرد و گفت من هرجوری که باشه هر کاری که داشته باشم کنسل می کنم و میام میبینمت(واقعا هم همینطوره) ولی تو حاضر نیستی بیای و بهونه میاری.از دستم خیلی ناراحت شد.لطفا راهنماییم کنید که چجوری رفتار کنم.ممنون

توسط yass درازدواج · پاسخ 3449 روز 10 ساعت 11 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 4

 

پاسخ (7)

 1. 0 votes

  سلام. از اینکه این سایت رو برای مشاوره انتخاب کردید، ممنونیم.
  خوب شما گفتید فقط بحثمون میشه. و فقط یه مثال زدید. شاید بهتر باشه بیشتر توضیح بدید. اول از همه شما بحث نکنید. چرا بحث می کنی باهاش. منظورت از بحث کردن همون جرو بحث و دعوا کردنه دیگه. خوب دعوا و جرو بحث نکن. شاید جوابشو میدی اون هم میریزه به هم دختر گل. خاتمه پیدا کردن جرو بحث فقط و فقط یه راه بیشتر نداره. سکوت. مگه نمیگی آروم و شاد پس ببین چی شده . نمیگم علت شمایی. اصلا مهم نیست علت این رفتارهای شوهرت چیه . مهم اینه که اون آرامش لازم رو در کنار شمایی که همسرش هستی بتونه کسب کنه. باید سعی کنیبه آرامش برسونیش.
  در مورد مثالی هم که زدی خوب واقعا حق با ایشونه. میدونم سخته. هنوز دختر خونه بابات هستی. نامزد هم داری. هم باید حواست به این ور باشه، هم اون ور. ولی کدومش تو اولویت اول باید باشه؟ خوب معلومه شوهر. اگه شوهرت میگه بیا باید بری. چون بهت احتیاج داره. خودت توضیح بده که چی شد و چی گفت و مهمتر از همه تو چی جوابشو دادی که ناراحت شد و دعواتون شد؟؟؟؟
  جدایی از مسئله بحث کردنتون، ممکنه یکی از علتهای به هم ریختگی ایشون جدایی از مسائل و مشغله های زیاد کاری و بیرون از خونه، تامین نیازهای جنسی تون باشه. که خوب باید بررسی کنی که شاید مشکل از اینجاست. در مورد بحث کردنهاتون اگه میخوای خاتمه پیدا کنه؛
  بیا یه قولی به خودت بدی………قول بده فقط و فقط یک هفته مهربون باشی…
  اگه همسرت سرت داد زد آروم برو پیشش دستشو بگیر تو دستت و بهش بگو دوست دارم عزیزم طاقت ندارم ناراحتیتو ببینم.
  اگه بهت فحش داد با لبخند برو براش یه لیوان آب بیار و بگو اگه کار اشتباهی کردم حلالم کن این آبو برای تو آوردم همسرم.
  اگه بهت بی محلی کرد تو بهش اعتنا کن و تمام توجه ات رو معطوف به اون بکن.
  و در کل هرکاری کرد جوابشو با خوبی بده و مدام این آیه رو به خاطر بیار”وعسى أن تكرهوا شيئا وهو خير لكم وعسى أن تحبوا شيئا وهو شر لكم”
  این یه هفته رو فقط و فقط براش لبخند بزن غمو ناراحتیاتو بریز پشت در خونه و به خونه ات به غذات به همسرت به کارات فقط و فقط انرژی مثبت بده.بعد یه هفته ببین چی میییییشه!
  برات آرزوی خوشبختی می کنم.
  اگه باز سوالی هست خوشحال میشم بپرسی در غیر این صورت ممنون میشم گزینه حل شده رو انتخاب کنی و تو نظرسنجی سایت هم شرکت کنی. باتشکر

  توسط خانم زهرا عباسی · 3448 روز 11 ساعت 12 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  خیلی ممنون که وقت گذاشتین و دقیق جواب دادین.
  مثلا خودش میگه به این دلیل عصبی شده و رفتارش عوض شده که من باهاش لجبازی کردم.میگه من ادم لجبازی هستم و از این کارم عصبی میشه.ما عاشق همیم و بدون هم نمیتونیم زندگی کنیم.منظورم از بحث اینه که مثلا از من یه رفتاری میبینه و سری از کوره در میره و داد میزنه در حالی که مثلا اون رفتار از نظر خودم عادی هستش.و عادت دیگه ای که داره اینه که هی پرسششو تکرار میکنه یعنی میگه چرا این رفتار و کردی منم جواب میدم و قانع نمیشه و باز چند بار میپرسه و دیگه منم عصبی میشم و جواب نمیدم اونم از سکوت من بیشتر عصبی میشه و بعضی وقتا فحش میده.یه اخلاق خوبی که داره سری بعد از چند دقیقه عذر خواهی میکننه و از دلم در میاره.من همش فکر میکنم اون مقصر هست و زود عصبی میشه ولی شایدم ایراد از منه!

  توسط yass · 3448 روز 9 ساعت 14 دقیقه قبل

  سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 4

 3. 0 votes

  سلام خوبید؟ از این همه تاخیری که تو پاسخگویی پیش اومده جدا عذرخواهی می کنیم. ببین عروس خانم همین اول کاری یه مطلبی رو بهت میگم اگه تا اخر عمر زناشویی تون به کارش بگیری مطمئن باش ضرر نمی کنی. اگه دو تا گوش داری یه زبون. سعی کن در مقابل شوهرت اول از همه گوشت رو به کار بندازی بعدا زبونت . رو . اول بهش محبت کن. بابا ماشا الله خدا به ما زنها یه زبون داده واسه همین جور مواقع دیگه. برا شوهر نخوای ازش استفاده کنی پس برا کی میخوای خرجش کنی. هر وقت داشت عبانی میشد. باهاش بحث نکن. نخواه که همون موقع بهش بفهمونی که داره اشتباه میکنه. ی بخوای بهش توضیح بدی که مثلا قضیه این طوری بودی. اصلا تو شرایط عصبانیت به مردها هیچ چیزی رو توضیح نده. هر وقت دیدی داره عصبانی میشه. مثلا از کاری که کرده بودی. سکوت کن بعد که مثلا سوال کرد و ازت توضیح خواست . اروم و با لحن زنانه و نرم اول ازش عذرخواهی کن. بگو ببخشید عزیزم. کاری کردم ناراحت شدی. طاقت دارم عصبانیتت رو ببینم. بعد مختصر توضیح بده که جریان این بوده. اگه جرو بحثتون میگره ایراد سر صمیمیت و عاطفه و رقراری ارتباط های کلامی و غیر کلامی است باید اونها رو تقویتش کنی. مرد عصبی رو فقط فقط باید در مقابلش سکوت کنی و عاطفشو تحریک کنی. همین.
  موفق باشی عزیزم. اگه باز سوالی داشتی لطف پیغام جدید بذار نه تو اینجا طوری که سوالت صفحه اول بیاد. اگر هم نه لطفا گزینه حل شده رو انتخاب کن.

  توسط خانم زهرا عباسی · 3437 روز 14 ساعت 29 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 4. 0 votes

  سلام
  میشه لطفا راهنمایی کنید؟
  من از کدوم قسمت باید سوالمو بپرسم؟

  توسط yass · 3210 روز 22 ساعت 12 دقیقه قبل

  سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 4

 5. 0 votes

  سلام
  ممکن هست راهنماییم کنید؟
  من قسمت ایجاد پرسش رو پیدا نکردم و دارم اینجا مطرحش می کنم چون موضوع من هم به ازدواج مربوط میشه.
  من نامزدی دارم که الان سرباز هستش.از وقتی که این دوران رو شروع کرده بسیار عصبی و بددهن شده و رفتارهای خیلی غیرعادی ازش میبینم.
  سر هرچیز کوچیکی بهانه میگیره و منو مقصر میدونه.تروخدا راهنماییم کنید که چی کار کنم.همین چند روز پیش در حال رانندگی عصبی شد و با مشت کوبید توی شیشیه ماشین و خورد شد همین طور داد میزد.به خاطر اینکه من قبلش ازش خیلی ناراحت بودم و بهش گفتم تو از روی عادتت هست که با من موندی و میترسی که از هم جدا شیم، از این حرف خیلی عصبانی شد و این عکس العمل را نشون داد.من واقعا این رفتارو نمیتونم تحمل کنم هرچی میگم بریم پیش مشاور راضی نمیشه.
  هفته پیش من توی محل کارم رفتم توی یه قسمت دیگه که کارارو انجام بدم، نامزدم زنگ زده بود و من گفتم قسمت دیگه ای هستم و بعدا براش توضیح میدم،ناراحت شد و اس ام داد و منم نتونستم همون موقع جواب بدم به همین خاطر زنگ زد و کلی فحش و تهمت بهم زد.
  من تحمل این رفتارهارو ندارم چون آدمی نیستم که اهل دروغ و خیانت باشم نامزدم هم همینطور
  اینم بگم که ما دیوونه وار عاشق هم هستیم و نمیتونیم یک لحظه از هم دور باشیم.
  منتظر راهنماییتون هستم.

  توسط yass · 3210 روز 22 ساعت 1 دقیقه قبل

  سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 4

 6. 1 vote

  yass,

  خب نوع رفتار شما ممکنه بر روی اینکه ارامشش به هم میریزه تاثیر داشته باشه … پس بهتره در این مواقع اروم باشی و نوع رابطه و وقت گذاشتن برای همدیگرو مدیریت کنی …شاید گاهی مجبور باشی برای راضی کردنش از خیلی چیزا بگذری تا اونو خوشحال کرده باشی … پس بهتره در این مورد یه خورده با گذشت و مهربونی پیش برید مسلما” نتیجه دلخواه رو خواهید گرفت

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3185 روز 15 ساعت 56 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 7. 0 votes

  سلام
  وقت بخیر.
  من به یه مشاوره کامل و خصوصی احتیاج دارم که در مورد خیلی مسائل راهنماییم کنه.
  اگه امکانش هست می خوام از طریق ایمیل با مشاور در تماس باشم چون امکان رفتن به مشاور یا مشاوره تلفنی را ندارم.
  هزینه اش را هم هرچقدر باشه پرداخت می کنم.
  لطفا راهنماییم کنید.
  ممنون

  توسط yass · 3140 روز 10 ساعت 52 دقیقه قبل

  سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 4

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است