پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » چکار کنم؟
1 امتیاز
Vote Con!

چکار کنم؟

چکار کنم؟

چکار کنم؟
پسری هستم 19 ساله
2سال پیش با دختری به صورت اتفاقی آشنا شدم.رابطه ما یک رابطه تلفنی بود و الان هم هست .کسی بجز دوستان از رابطه ما خبر ندارد.ما بصورت پنهانی با هم ملافات کرده ایم و از حد دوستی بالاتر رفته اییم و با هم تماس بدنی داشته اییم اما به سکس منجر نشده.از اطرافیانم کسانی بوده اند ک رابطه ایی در حد تلفن داشته اند اما ازدواج آنها شکست خورده من منجر به طلاق شده است.من نیز تصمیم گرفته ام که این رابطه تمام شود چون فکر میکنم ماهم ب طلاق میرسیم آما آن دختر که 17 سال دارد بسیار تاکید بر ادامه این رابطه دارد.از شما خواهش دارم که بگید اگه این رابطه رو ادامه بدیم و ازدواج کنبم ازدواجمان موفق میشود یا بهتر هرچه زودتر این رابطه تمام شود؟

توسط alia2 درازدواج · پاسخ 3366 روز 7 ساعت 40 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  با سلام. از اینکه این سایت را برای مشاوره انتخاب کرده اید سپاسگذاریم. بابت تاخیری که در پاسخگویی به سوالات پیش آمده جدا عذرخواهی می کنیم. اما بریم سر اصل مطلب.
  والله سوالی که شما مطرح فرمودید اگه بخوام بدون هیچ حاشیه ای و مستقیم جواب بدم باید بگم نخیر هیچ ربطی ندارد. دقیقا سوال شما مثل این می ماند که بگویید من میخواهم رانندگی کنم آیا کمربند ایمنی را ببندم یا نه و یا کلا رانندگی نکنم. چون ممکن است اگر کمربند ایمنی را نبندم قطعا تصادف کنم!!!
  در این شکی نیست که بستن کمربند ایمنی ضریب اطمینان و امنیت و سلامتی شما را در رانندگی تا حد قابل توجهی بالا می برد. و شما را از بسیاری از خطرات احتمالی حفظ می کند. اما آن چیزی که در رانندگی بسیار مهم است خود راننده و نحوه رانندگی اوست. هر چند که نبستن کمربند ایمنی سرپیچی از قانون و تخلف است و در ان شکی نیست اما نمی توان گفت هر کسی که کمربند را نبندد حتما تصادف می کند اما به قطع می توان گفت ان کسی که کمربند را نمی بندد وقتی تصادف می کند بیشتر از آن کسی که کمربند را بسته است آسیب خواهد دید.
  قضیه ی شما هم دقیقا همینه. در این شکی نیست که روابط دختر و پسر قبل ازدواج نادرسته. البته به اون مدلی که بابش کردن. روابطی که اولش با یه رابطه ی دوستی شروع میشه. حالا این وسط یه دل نه صد دل عاشق همدیگه میشن. وابسته می کنن خودشونو به هم. شب و روزشون یکی میشه. به اختلاط و گناه می افتن. با هم رابطه برقرار می کنن. به گناه زنا می افتن. خوب به هر حال هر گناهی هم بالاخره یه تاوانی داره دیگه. مثل همون کمربند نبستنه میمونه. خیلی از این زندگی هایی که میبینید پاشیده شده و قبلش با هم دوست بودن و رابطه داشتن نصفشون به خاطر خیانت کردن به هم و یا عدم اعتماد و شکاک بودن نسبت به هم اتفاق می افته. نصفه دیگرشم به خاطر عدم مهارت در زندگی است. مثل عدم مهارت در رانندگی.
  خوبه که میخواید به یه رابطه ی غلط و رابطه ای که توش گناهه پایان بدید. خوبه که به فکر ازدواج تون هستید و دوست دارید یه زندگی خوب و موفقی داشته باشید پس بیایید به این نیازتون درست و حسابی جهت بدید. اگه واقعا فکر می کنید این دختر خانم زن ایده آلی برای شما هست و میتونید در کنار هم خوشبخت بشید زودتر پله های پیشرفت و دو سه تا یکی طی کنید تا بتونید از لحاظ مالی و غیره رو پای خودتون بیاستید و خانواده رو راضی کنید تا به خواستگاری این خانم برید و یه زندگی رو از روی حلال و شرعی شروع کنید. تا یه عمر با یه کمربند ایمنی و با خیال راحت زندگیتون رو سپری کنید. براتون آرزوی موفقیت می کنم.
  اگه پاسخ رضایت بخش بود خوشحال میشیم گزینه پذیرفته شده را انتخاب بفرمایید و در نظرسنجی های سایت هم شرکت بفرمایید. باتشکر.

  توسط خانم زهرا عباسی · 3356 روز 5 ساعت 27 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است