پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » همجنس گرایی و تمایل به مردهای سن بالا
0 امتیاز
Vote Con!

همجنس گرایی و تمایل به مردهای سن بالا

تمایل به مردهای سن بالاهمجنس گرایی

سلام. من 32 سالم هست. گی هستم و الان چند سال هست که در آمریکا زندگی میکنم. من از زمانی که بخاطر می آورم تمایلات همجنس گرایانه (به افراد مسن)داشتم. من نمیتونم با دخترها رابطه داشته باشم. اصلا امکان نداره. توی ایران هم قبلا با چند نفر رابط داشتم، ولی بخاطر محدودیت روابط دراز مدت نبودند.
اینجا در آمریکا افراد بسیار زیادی هستند که تمایل به روابط جنسی دارند. من قبلا یک پارتنر داشتم، ولی من را رها کرد و رفت دنبال یک نفر دیگه. اون موقغ من 28 سالم بود و اون 58 سالش.
من به شدت دچار افسرگی شدم و از این بابت ضربه روحی بسیار سنگینی خوردم. سعی کردم بیشتر دنبال رابطه دراز مدت باشم تا صرفا یک رابطه جنسی. اینجا متاسفانه در آمریکا، با توجه به این همه اخبار درباره اچ آی وی، خیلی ها دوست دارند رابط جنسی غیرمحاظت شده و با افراد مختلف داشته باشند (یک جور جنون جنسی). نه همه، ولی اکثرا.
من به همین دلیل خیلی روابطم را کم کردم و از داروهای پیشیگری ( Pre-exposure prophylaxis,) و همیشه کاندوم استفاده میکردم. خوشبختانه هیچ بیماری ندارم. فقط به شدت از نظر روحی افسرده شدم و تحت مشاوره هستم. دکترهای اینجا همشون میگند، بیاد قبول کنی چیزی که هستی و نمیتونی خودت را مجبور کنی که straight باشی.
چند بار توبه کردم، ولی این حس زودی میاد سراغم. خیلی دوست دارم یک مرد را بغل کنم. در صورتی که نه تنها هیج احساسی نسبت به دخترها ندارم، حتی چندشم میشه اصلا بهشون دست بزنم. من به پسر ها هم علاقه ندارم. فقط به مردهای مسن و جا افتاده.
الان با کسی رابطه ندارم. از بس مردم اینجا (بخصوص گی ها) روابط خطرناک دارند، اعتمادم را به کلی از دست دادم. شبها هم خیلی تنهایی اذیت میشم.
نمی دونم چکار کنم. فقط نگید که برم با یک دختر دوست بشم. امکان نداره!!!

توسط lovwp درمسایل جنسی · پاسخ 347 روز 11 ساعت 37 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (7)

 1. 1 vote

  با سلام خدمت شما دوست عزیز
  احساسات شما قابل درک می باشد اما بهتر است به همه جوانب این موضوع دقت کنید اینگونه رابطه های نامتعارف می تواند از نظر روحی باعث بهم ریختگی فرد شود شما بهتر است به این موضوع دقت کنید که بیان کردید حتی به مردان جوان نیز علاقه ندارید و تنها با افراد مسن دوست دارید رابطه برقرار کنید و این موضوع حتی در افراد همجنس گرا نیز کم می باشد و فرد همجنس گرا تمایل دارد با فردی از جنس خودش رابطه داشته باشد اما شما تنها با افراد مسن علاقه به برقراری رابطه دارید و این موضوعی است که نیاز به بررسی دقیق دارد تا طرحوارهای جنسی شما مورد بررسی دقیق تر قرار گیرد تا بتوانیم در این مورد نظر درستی بدهیم تا زمانی که بررسی های لازم صورت نگیرد نمی توان در این مورد نظر کاملی بیان کرد .دقت کنید که همانطور که خودتان نیز بیان کردید اینگونه روابط با خطرات زیادی همراه می باشد که بهتر است به آن دقت بیشتری کنید و در خصوص آرامش روانیتان نیز این دقت نیاز می باشد بهتر است به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا بررسی لازم صورت گیرد با توجه به اینکه شما در خارج از ایران هستید می توانید از مشاوره در اسکایپ استفاده کنید و در آنجا با مشاوران کانون مشاوران ایران مشاوره دریافت کنید تا امکان بررسی دقیق این موضوع وجود داشته باشد.
  به این شماره در اسکایپ می توانید پیام بدهید اسکایپ 09035673050
  ستاره ایرانیان و این نیز آیدی مشاوران کانون مشاوران ایران در اسکایپ می باشد.

  موفق باشید

  توسط مشاور · 347 روز 6 ساعت 36 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  سلام. خیلی ممنون.
  من دقیقا میدونم چرا این حس را دارم. بعضیش بر میگرده به هویت شخصی من و علت ژنتیک داره. بخش دیگه اش هم کاملا مرتبط میشه به خونواده ام، جامعه، مسایل مذهبی و محدودیت ها و همچنین مدرسه بخصوص دوران ابتدایی و راهنمایی.
  هیچ چیزی تیره و تار نیست. حافظه خیلی خوبی دارم و دقیقا میدونم هر کدام و تا چه حد، تاثیر در شکل گیری شخصیت من و احساس الان من دارند. من میخوام به مشاوره ها داستان زندگی خودم را بگم. من با افرادی مثل خودم صحبت کردم و کمابیش دلایل مشترکی برای این احساس (Gerontophilia = پیرخواهی) وجود داره. اکثر افرادی که صحبت کردم بهم گفتند، دقیق نمیدونند چرا این حس را دارند، ولی درباره من اتفاقاتی که به صورت رشته وار پشت سر هم افتاد، باعث شد دقیق در این مسیر قرار بگیرم.
  من اعتقادات مذهبی قوی دارم، ولی حقیقتش اصلا احساس گناه نمی کنم. چون این احساس من صرفا دیگه الان یک خلا جنسی نیست که بخوام صرفا خودم را با یک مرد ارضا کنم. بیشتر یک احساس خیلی خیلی عمیق عاطفی هست که در گذشته به شدت من از اون محروم بودم و الان که به این رسیدم شخصیتم انقدر شکل گرفته که نمیتونم به عقب برگردم و اونا بازسازی کنم. حرفهای من ممکنه برای شما و خیلی های دیگه هضمش آسون نباشه. ولی همینی هستم که هستم و رنج هم می کشم. ولی خوب اینا میدونم که انتخاب دیگه ای ندارم. فقط میخوام که توی این مسیر کمتر اذیت بشم.
  من خیلی فرد آروم و دلسوزی هستم و تا حالا هم کسی را آزار ندادم (خودم این طور فکر میکنم). توی دنیای خودم هستم و احساس می کنم از برخی جهات با دیگران متفاوت هستم. ولی از این تفاوت ها اصلا ناراضی نیستم. چون جزو شخصیتم هستند.

  من میخوام که هویتم ناشناس بمونه. آیا ممکنه که صدا و تصویر من ضبط بشه؟ در ضمن نمیدونم با توجه به اینکه ایران نیستم، چطور میتونم پول واریز کنم؟ خودم حساب بانکی الان توی ایران ندارم.
  خونوادم بهم شک دارند و برای همین نمیتونم ازشون بخوام که از حساب ایران پول واریز کنند.
  خیلی ممنون

  توسط lovwp · 345 روز 17 ساعت قبل

  سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

  • سلام. من هم دقیقا بدون کوچکترین تغییری همین گرایشات رو دارم. جالبه که من هم 32 سالمه و از وقتی که یادم میاد همین گرایشات رو دارم. خیلی ممنون میشم اگر راه ارتباط با دوستانی که مشکلشون رو اینجا مطرح کردند برای بنده ایمیل کنید. فکر می کنم ارتباط ما با هم خیلی میتونه کمک کنه به حالتی که توش گرفتار شدیم. منتظر ایمیل هستم تشکر

   توسط محمدرضا · 123 روز 29 دقیقه قبل

 3. 0 votes

  حقی که از تعجب شاخ در اوردم چون تک تک کلمات مشکلتون رو انگار خودم نوشته بودم … دقیقا دقیقا من همین مشکلو دارم با همین جزییات و همین منشا ها و همین دلایل… واقعا باورم نمیشه فک میکنم دارم خواب میبینم اون کلمه ابتدایی و راهنمایی رو که دیدم جیغ کشیدم چون یه لحظه فکر کردم خودم قبلن این کامنت رو گذاشتم… خواهش میکنم اگه میشه یه راه ارتباطی به من بدین که باهاتون در ارتباط باشم خیلی دوس دارم بدونم شما چقد شبیه منید… از مشاور اینجا هم خواهش میکنم اگه میتونه کمک کنه ما با هم ارتباط بگیریم…
  در ضمن من ۲۱ سالم هست

  توسط حمید · 213 روز 13 ساعت 17 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 4. 0 votes

  من هم پدرم با این که انسان خوبی بود خیلی تحقیرم کرده و از کوچکی عاشق باباهای خوب و پاک مشوم و هنوز نتونستم عاشق دختری بشم انشالله خدا خودش کمک کنه.با چه بدبختی بزرگ شدیم البته سختی همه میکشن اما ما یه مدل خاص بودیم کلا. که فقط تو جامعه عاشق میشدم .و آخرشم دارم میرم تو 30 سالگی البته خدا رو شکر از این عشق به چیز ها و فهم بالایی رسیدم . با تمام آوارگی و بدبختی که کشیدم .اما الان فکر میکنم دیگه باید هر جوری شده روی این عشق پا بزارم و مرد بشم اما خدا میدونه چقدر سخته ولی فکر کنم بتونم به بابای خوب بشم همونی که همیشه عاشق داشتنش بودم.

  توسط علی · 124 روز 11 ساعت 53 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 5. 0 votes

  سلام دوستان عزیز، همیشه فکر میکردم که فقط من اینجوریم، جرأت هم که نمیکردم به کسی بگم و تا الان هم به احدی نگفتم، دقیقا تک تک کلماتی که نوشتین حرف دل منم هست، یادمه تو سن نوجوانی بودم با دوستام که میرفتیم بیرون، اونا به دخترا شماره میدادن، باهاشون صحبت میکردن، هر کدومشون چندتا دوست دختر داشتن ولی من فقط به مردای سن بالا نگاه میکردم و غبطه میخوردم، همیشه این سوال ذهنمو درگیر کرده بود که این همه بابای خوب تو سطح شهر هست، چرا فقط من به اینا دقت میکنم، از اول راهنماییم که عاشق معلممون شدم و اونم می‌فهمید که من یه حسی دارم نسبت بهش، خداییش تا الان هم که 29 سالمه هنوز برام عزیزه، هر کاری هم میکنم نمیتونم مثل بقیه به دخترا علاقه مند بشم یا باهاشون سکس کنم، فشار خانواده برای ازدواج هم که دیگه قوز بالا قوز، ولی خب اینو میدونم که یکی از دلایلی که این مساله رو دارم کمبود محبت پدری بوده و الان با وجود اینکه بزرگ شدم و طرز فکرم مثل زمان بچگی نیست اینو میدونم که اگه بابام طلا هم بشه باز نمیتونم برم سمتش.
  زندگیمون با زندگیه تقریبا همه مردم دنیا فرق میکنه، نمیدونم به خواسته دلمون می‌رسیم یا نه……..

  توسط Shahram · 18 روز 19 ساعت 53 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

  • با سلام خدمت شما دوست عزیز احساسات شما قابل احترام می باشد اما این گرایش جنسی و اینکه شما به مردهای سن بالا تمایل دارید موضوعاتی می باشد که از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و تاثیر زیادی بر تصمیم گیری های شما برای ازدواج و احساساتی که تجربه می کنید دارد بهتر است قبل از تصمیم گیری برای ازدواج به صورت حضوری یک دروه روان درمانی را تجربه کنید تا بتوانیم در این زمینه به شما کمک کنیم تا بتوانید شرایط روحی بهتری را تجربه کنید و تمایلات خود را بهتر بشناسید و در این مسیر تصمیم گیری بهتری داشته باشید . درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید 021-22354783

   توسط مشاور · 18 روز 10 ساعت 30 دقیقه قبل

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است