پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » همجنس گرایی و تمایل به مردهای سن بالا
0 امتیاز
Vote Con!

همجنس گرایی و تمایل به مردهای سن بالا

تمایل به مردهای سن بالاهمجنس گرایی

سلام. من 32 سالم هست. گی هستم و الان چند سال هست که در آمریکا زندگی میکنم. من از زمانی که بخاطر می آورم تمایلات همجنس گرایانه (به افراد مسن)داشتم. من نمیتونم با دخترها رابطه داشته باشم. اصلا امکان نداره. توی ایران هم قبلا با چند نفر رابط داشتم، ولی بخاطر محدودیت روابط دراز مدت نبودند.
اینجا در آمریکا افراد بسیار زیادی هستند که تمایل به روابط جنسی دارند. من قبلا یک پارتنر داشتم، ولی من را رها کرد و رفت دنبال یک نفر دیگه. اون موقغ من 28 سالم بود و اون 58 سالش.
من به شدت دچار افسرگی شدم و از این بابت ضربه روحی بسیار سنگینی خوردم. سعی کردم بیشتر دنبال رابطه دراز مدت باشم تا صرفا یک رابطه جنسی. اینجا متاسفانه در آمریکا، با توجه به این همه اخبار درباره اچ آی وی، خیلی ها دوست دارند رابط جنسی غیرمحاظت شده و با افراد مختلف داشته باشند (یک جور جنون جنسی). نه همه، ولی اکثرا.
من به همین دلیل خیلی روابطم را کم کردم و از داروهای پیشیگری ( Pre-exposure prophylaxis,) و همیشه کاندوم استفاده میکردم. خوشبختانه هیچ بیماری ندارم. فقط به شدت از نظر روحی افسرده شدم و تحت مشاوره هستم. دکترهای اینجا همشون میگند، بیاد قبول کنی چیزی که هستی و نمیتونی خودت را مجبور کنی که straight باشی.
چند بار توبه کردم، ولی این حس زودی میاد سراغم. خیلی دوست دارم یک مرد را بغل کنم. در صورتی که نه تنها هیج احساسی نسبت به دخترها ندارم، حتی چندشم میشه اصلا بهشون دست بزنم. من به پسر ها هم علاقه ندارم. فقط به مردهای مسن و جا افتاده.
الان با کسی رابطه ندارم. از بس مردم اینجا (بخصوص گی ها) روابط خطرناک دارند، اعتمادم را به کلی از دست دادم. شبها هم خیلی تنهایی اذیت میشم.
نمی دونم چکار کنم. فقط نگید که برم با یک دختر دوست بشم. امکان نداره!!!

توسط lovwp درمسایل جنسی · پاسخ 191 روز 17 ساعت 42 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (3)

 1. 1 vote

  با سلام خدمت شما دوست عزیز
  احساسات شما قابل درک می باشد اما بهتر است به همه جوانب این موضوع دقت کنید اینگونه رابطه های نامتعارف می تواند از نظر روحی باعث بهم ریختگی فرد شود شما بهتر است به این موضوع دقت کنید که بیان کردید حتی به مردان جوان نیز علاقه ندارید و تنها با افراد مسن دوست دارید رابطه برقرار کنید و این موضوع حتی در افراد همجنس گرا نیز کم می باشد و فرد همجنس گرا تمایل دارد با فردی از جنس خودش رابطه داشته باشد اما شما تنها با افراد مسن علاقه به برقراری رابطه دارید و این موضوعی است که نیاز به بررسی دقیق دارد تا طرحوارهای جنسی شما مورد بررسی دقیق تر قرار گیرد تا بتوانیم در این مورد نظر درستی بدهیم تا زمانی که بررسی های لازم صورت نگیرد نمی توان در این مورد نظر کاملی بیان کرد .دقت کنید که همانطور که خودتان نیز بیان کردید اینگونه روابط با خطرات زیادی همراه می باشد که بهتر است به آن دقت بیشتری کنید و در خصوص آرامش روانیتان نیز این دقت نیاز می باشد بهتر است به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا بررسی لازم صورت گیرد با توجه به اینکه شما در خارج از ایران هستید می توانید از مشاوره در اسکایپ استفاده کنید و در آنجا با مشاوران کانون مشاوران ایران مشاوره دریافت کنید تا امکان بررسی دقیق این موضوع وجود داشته باشد.
  به این شماره در اسکایپ می توانید پیام بدهید اسکایپ 09035673050
  ستاره ایرانیان و این نیز آیدی مشاوران کانون مشاوران ایران در اسکایپ می باشد.

  موفق باشید

  توسط مشاور · 191 روز 12 ساعت 41 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  سلام. خیلی ممنون.
  من دقیقا میدونم چرا این حس را دارم. بعضیش بر میگرده به هویت شخصی من و علت ژنتیک داره. بخش دیگه اش هم کاملا مرتبط میشه به خونواده ام، جامعه، مسایل مذهبی و محدودیت ها و همچنین مدرسه بخصوص دوران ابتدایی و راهنمایی.
  هیچ چیزی تیره و تار نیست. حافظه خیلی خوبی دارم و دقیقا میدونم هر کدام و تا چه حد، تاثیر در شکل گیری شخصیت من و احساس الان من دارند. من میخوام به مشاوره ها داستان زندگی خودم را بگم. من با افرادی مثل خودم صحبت کردم و کمابیش دلایل مشترکی برای این احساس (Gerontophilia = پیرخواهی) وجود داره. اکثر افرادی که صحبت کردم بهم گفتند، دقیق نمیدونند چرا این حس را دارند، ولی درباره من اتفاقاتی که به صورت رشته وار پشت سر هم افتاد، باعث شد دقیق در این مسیر قرار بگیرم.
  من اعتقادات مذهبی قوی دارم، ولی حقیقتش اصلا احساس گناه نمی کنم. چون این احساس من صرفا دیگه الان یک خلا جنسی نیست که بخوام صرفا خودم را با یک مرد ارضا کنم. بیشتر یک احساس خیلی خیلی عمیق عاطفی هست که در گذشته به شدت من از اون محروم بودم و الان که به این رسیدم شخصیتم انقدر شکل گرفته که نمیتونم به عقب برگردم و اونا بازسازی کنم. حرفهای من ممکنه برای شما و خیلی های دیگه هضمش آسون نباشه. ولی همینی هستم که هستم و رنج هم می کشم. ولی خوب اینا میدونم که انتخاب دیگه ای ندارم. فقط میخوام که توی این مسیر کمتر اذیت بشم.
  من خیلی فرد آروم و دلسوزی هستم و تا حالا هم کسی را آزار ندادم (خودم این طور فکر میکنم). توی دنیای خودم هستم و احساس می کنم از برخی جهات با دیگران متفاوت هستم. ولی از این تفاوت ها اصلا ناراضی نیستم. چون جزو شخصیتم هستند.

  من میخوام که هویتم ناشناس بمونه. آیا ممکنه که صدا و تصویر من ضبط بشه؟ در ضمن نمیدونم با توجه به اینکه ایران نیستم، چطور میتونم پول واریز کنم؟ خودم حساب بانکی الان توی ایران ندارم.
  خونوادم بهم شک دارند و برای همین نمیتونم ازشون بخوام که از حساب ایران پول واریز کنند.
  خیلی ممنون

  توسط lovwp · 189 روز 23 ساعت 4 دقیقه قبل

  سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 3. 0 votes

  حقی که از تعجب شاخ در اوردم چون تک تک کلمات مشکلتون رو انگار خودم نوشته بودم … دقیقا دقیقا من همین مشکلو دارم با همین جزییات و همین منشا ها و همین دلایل… واقعا باورم نمیشه فک میکنم دارم خواب میبینم اون کلمه ابتدایی و راهنمایی رو که دیدم جیغ کشیدم چون یه لحظه فکر کردم خودم قبلن این کامنت رو گذاشتم… خواهش میکنم اگه میشه یه راه ارتباطی به من بدین که باهاتون در ارتباط باشم خیلی دوس دارم بدونم شما چقد شبیه منید… از مشاور اینجا هم خواهش میکنم اگه میتونه کمک کنه ما با هم ارتباط بگیریم…
  در ضمن من ۲۱ سالم هست

  توسط حمید · 57 روز 19 ساعت 22 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است