پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

نیاز جنسی

#جنسی #میل_جنسی

با سلام وقتتون بخیر. دختری 25 ساله ام که هنوز ازدواج نکردم میل جنسیم خیلی بالاس بعضی وقت ها از طریق تلفن با دوست پسرم ارضا میشم و میل جنسیم به اون خیلی شدیدخ. ولی مشکلی که دارم اینه که من نسبت به همجنس های خودم هم میل جنسی دارم وخیلی وقتها از طریق تماشای فیلم های پورن که خودمو جای شخصیت پسره میزارم ارضا میشم و به اوج لذت میرسم. نتونستم این مسءله رو با کسی در میان بذارم میتونین راهنماییم کنین لطفا؟

توسط Lav1995 درسایر مسایل جنسی · پاسخ 1113 روز 1 ساعت 5 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  داشتن نیاز جنسی یک مسئله طبیعی و نشان دهنده سلامت جسمی شما می باشد اما دقت داشته باشید که اگر این نیازها در مسیر مناسبی به آن پاسخ داده نشود می تواند برای شما مشکلاتی را ایجاد کند به عنوان مثال استفاده شما از فیلم های پورن می تواند باعث ایجاد انحرافات جنسی و یا مشکلاتی در هویت جنسی شما شود که در طولانی مدت آسیب زا می باشد .
  با توجه به اینکه شما بیان می کنید مایل هستید خودتان را در جایگاه پسر فیلم قرار بدهید و این باهویت جنسی اصلی شما همخوانی ندارد بهتر است یک دوره مشاوره با سکس تراپ و شناخت درمانگر را تجربه کنید تا بتوانیم با بررسی نیازهای جنسی و هویت جنسی و همچنین بررسی عوامل محیطی در این زمینه به شما کمک کنیم تا بتوانید در اول هویت جنسی خود را به درستی بشناسید و بعد در مسیر بهتری به ان پاسخ بدهید .
  درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  021-22354282

  توسط مشاور · 1111 روز 18 ساعت 47 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است