پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » نگاه های همسرم
1 امتیاز
Vote Con!

نگاه های همسرم

نگاه، همسر

باسلام
من1سال هست که با همسرم عقدکردیم و 2ماه پیش زندگی مشترک را شروع نمودیم. همسرم فردی بسیار مذهبی و متدین است و محاسن اخلاقی فوق العاده ای دارد اما مسئله ای که من را بسیار ناراحت کرده توجه او به خانم های دیگر است. هنگامی که در خیابان راه میرویم مدام به افراد نگاه میکند. حتی وقتی باهم در حال حرف زدن هستیم نگاه او به دیگران و به خصوص خانم هاست با این وجود مانع حواس پرتی او و نفهمیدن حرف های من نمیشود اما با وجود اینکه رابطه گرمی داریم و من نیز چهره زیبایی دارم به طور مثال هیچگاه در رستوران مانند اغلب آقایان با هیجان به چهره من نگاه نمیکند و مانند یک زوج قهر مینشینیم و او اطراف را بررسی میکند حتی وقتی باهم حرف میزنیم و من تمام سعیم را برای پیش آوردن مباحث جذاب و خنده دار میکنم. بار اول که این موضوع را فهمیدم چند شبانه روز گریه کردم و با عصبانیت موضوع را به او گفتم. او فقط عصبانی شد و بمن گفت که اشتباه میکنم و نگاه های او کاملا بی منظور است و به همه جا مینگرد نه فقط خانم ها.چندبار سر این موضوع دعوا کردیم کمی بهتر شد و من سعی کردم دیگر به او خرده نگیرم و بفهمانم که چقدر اعتمادم به او زیاد است.اما هنوز هم نگاه های خیره اش در خیابان مرا به شدت آزار میدهد همیشه اشک های پنهانی میریزم.تنها نکاتی که مرا کمی آرام میکند این است که هیچگاه به خواست او به خیابان و مکان های شلوغ نرفتیم و اینکه ذاتا روحیه بشدت کنجکاوی دارد. اما من هرچقدر سعی میکنم نمیتوانم با این موضوع کنار بیایم و با وجود همه تلاش او برای زندگی مشترکمان احساس میکنم هیچ علاقه ای به من ندارد. خواهش میکنم مرا راهنمایی بفرمایید. باسپاس

توسط kopol khan درازدواج · پاسخ 3412 روز 13 ساعت 56 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 

پاسخ (6)

 1. 1 vote

  سلام خوبید؟ ازاینکه این سایت رو برای مشاوره انتخاب کردید ممنونیم. بابت تاخیر درپاسخگویی باید ببخشید….
  آخه دختر گل آدم این موضوع یا هر موضوع دیگه ای رو با عصبانیت به شوهرش میگه… آخه چرا یه کاری می کنید حس بی اعتمادی رو به طرف تزریق کنید؟؟؟!!!!
  ببین این قضیه خیلیش یه عادته. یه عادت غلط. خوب تو نباید اول کاری انتظار داته باشی. یه دفعه ای این قضیه کنار گذاشته بشه. من واقعا قبول دارم که ممکنه این قضیه آزارت بده. ولی خوب همون طور که خودشون گفتند قبول و باور دارم که خیلی ها مدل چشماشون اینجوریه. و به قصد لذت و به قولی چشم چرونی به دیگرون نگاه نمی کنند.
  خوب تو خودت چرا تو رستوران که میرید باهاش گرم نمیگیری. شغل ایشون چیه؟؟؟ شاید به شغلشون مربوط باشه. خودتم که میگی روحیه ی کنجکاوی داره. نباید نگران باشی….

  توسط خانم زهرا عباسی · 3405 روز 11 ساعت 20 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  با سلام….من هم دقیقا همین مشکل را دارم…با وجود اینکه نامزدم خیلی یا اعتقاد و خدا شناس هست اما بیرون که میریم همش به خانوما نگاه میکنه…منم چند بار دعوا کردم..اما میگه که یا منظور نیست نگاه عادی هست مثل تو که عادی به همه نگاه میکنی…منم دارم روانی میشم دیگه..یکی بگه چیکار کنم؟

  توسط zizi.y · 3403 روز 16 ساعت 45 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 3. 1 vote

  چشم هایتان را ببندید و شوهرتان را به گونه ای فرض کنید که در خیابان زیبا ترین زن را شما میپندارد اما در حقیقت چشم هایش دلش احساسش به مردان دیگری که از کنار شما آهسته گذر میکنند . شما فکر میکنید شوهرتان همیشه پایبند شما بوده و نگاهش به مردان عادی و از سر غیرت است اما در رختخواب شما فقط جزئی از خاطره شوهرتان محسوب میشوید بگذارید راحت تر بگویم ارضائ جنسی با شما ارضائ فکری و روحی با مردی دیگر انوقت شما مرد خود را چگونه ارزیابی میکردید . مردان بسیار زیادی را دیدم که به خاطر تغذیه غریضه ی جنسی خود در انها بالا رفته و باعث پیدایش رفتار هایی اینگونه میشود .

  توسط aji hamid · 3357 روز 11 ساعت 2 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 11

 4. 1 vote

  kopol khan ,

  خب وقتی ایشون فردی متدین و مذهبیه دیگه نباید از این چشم چرونیا بکنه ولی ولی معمولا” در بین این افراد بسیار زیاده چون از یک خلاء و حرص خاصی برخوردارن …
  شاید چیزی در پس این نگاه نباشه ولی خب میتونه مشکل ساز باشه …
  یکی از خصلت های پیامبر این بود که به کسی زل نمیزد …
  در این مورد بجای تذکر زیاد که باعث بی حس شدنش میشه ، بهتره شمام بیخیال بشید … و در حد کنترل او در بیاید ..
  تا کسی نخواد نمیشه اخلاقشو عوض کرد …
  در این مورد میتونید مشاوره هم برید …. امیدوارم مفید باشه

  درضمن برای مشاوره ، به سایت تخصصی مشاوره مراجعه فرمایید .
  http://www.moshaver.co

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3235 روز 15 ساعت 52 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 5. 0 votes

  با سلام خدمت شما من هم مشکل همین دوستمون رو دارم شوهرم با اینکه فردی مذهبی هستش ولی مدام به دخترا نگاه میکنه په در حال رانندگی و چه موقع قدم زدن و جالب اینه که راجع به اونا اظهار نظر هم میکنه مثلا میگه موهات رو اون رنگی کن خوشم میاد یا فلانی په لباس قشنگی داره خلاصه سعی کردم چشمم رو رو این قضیه ببندم و حساس نباشم پون احتمال میدم بدتر بشه از شما میخوام کمکم کنین مسلهه بعدی که خیلی ازارم میده و هم باعث عذاب وجدانمه اینه که موقع سکس از من میخواد تا در مورد سکس کسای دیگه بهش تعریف کنم تا هم لذت ببره و هم اینکه با این کار دیرتر ارضا میشه و باعث میشه دخول طولانی تری رو داشته باشه و منم مجبورمیشم الکی صحبت کنم هر بار توبه میکنم و دفعه بعد بازم از من میخواد که بهش تعریف کنم .و میگه این تعریف برای همون لحظه است و من هیچ حسی به کسی نذارم حالا موندم که چیکار کنم از طرفی عذاب وجدان و از طرف دیگه این رفتار همسرم کمکم کنید لطفا

  توسط fatemeh285 · 2514 روز 16 ساعت 12 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

  • با وجود اینکه ارضاء جنسی در اوج لذت جنسی صورت می پذیرد اما متاسفانه اکثر افراد در رابطه زناشویی با شریک خود نمی توانند این اوج را به حد کفایت برسانند و به بیان دیگر به طور ناقص ارضاء می شوند، لازمه ی ارضاء شدن به صورت کامل آن است که دو طرف پیش از برقراری رابطه ی جسمانی، رابطه ی عاطفی را تجربه کرده باشند. بیش از ۶۰ درصد افراد در اکثر موارد به طور ناقص ارضاء می شوند، اما این کامیابی های ناقص در جامعه و فرهنگ جنسی جهان چه تاثیری خواهد داشت؟ مردان که نتوانند از طریق رابطه زناشویی خود به ارضاء کامل برسند، به مانند گرسنگانی هستند که همه چیز را غذا می بینند، آنان همواره در جستجوی لذت جنسی اند و هیچ گاه سیر نمی شوند، طبعا اشخاصی که در روابط زناشویی به ارضاء کامل جنسی دست می یابند به رابطه زناشویی با همسر خود قانع اند، اما اگر کسی کاملا ارضاء نشود به آمیزش با همسر خود قانع نبوده و همواره در پی کشف فردی زیباتر و جذابتر و یا روشی جدید برای ارضای جنسی خویش است، به بیان ساده تر ریشه ی اصلی تنوع طلبی جنسی، انحرافات جنسی و…، نرسیدن به ارضای کامل جنسی و گرسنه ماندن است، تنوع طلبی جنسی ذاتی و برخواسته از طبیعت انسان نیست، بلکه پدیده ای است که هرگاه عشق در روابط زناشویی جامعه کمرنگ می شود، این نارضایتی ها متولد می گردد، بنابراین میزان تنوع طلبی جنسی با میزان عشق در جامعه رابطه ی عکس دارد، در جامعه ای که عشق معنای خود را از دست بدهد، مردان و زنان در طمع کسب لذت بیشتر و ارضای تنوع طلبی خویش، به دنبال چشم چرانی و تماشای فیلم ها و تصاویر غیر اخلاقی , انحرافات جنسی و… خواهند رفت… اشتباه است اگر بگوییم که فردی که تنوع طلب نیست با همسر خود ارضاء می شود و فردی که تنوع طلب هست با چند شریک جنسی، صحیح تر آن است که بگوییم، فقط کسانی به معنای واقعی و کامل ارضاء می شوند که تنوع طلب نیستند، تنوع طلبی برخواسته از ارضاء های ناقص جنسی است و شخص تنوع طلب هیچ گاه به طور کامل ارضاء نمی شود، چنانچه شخص تنوع طلب بتواند چندین بار در رابطه زناشویی با یکی از شرکای جنسی خود ارضای کامل جنسی را تجربه کند، میل به تنوع طلبی در او کمرنگ و به مرور زمان ریشه کن خواهد شد! اگر به همسرتان شک داشته و نگرانید از اینکه مبادا با شخص دیگری رابطه داشته باشد، به جای کنترل روابط و رفت و آمدهایش سعی کنید روابط عاطفی میان یکدیگر را قوی و قوی تر کنید، در اینصورت می توانید مطمئن باشید که او لحظه ای به شخص دیگری فکر نخواهد کرد .

   توسط مدیریت سایت · 2512 روز 56 دقیقه قبل

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است