پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » پرده بکارت » نکاتی در اولین رابطه جنسی
1 امتیاز
Vote Con!

نکاتی در اولین رابطه جنسی

پرده

سلام .
من دو هفته هست ازدواج کردم (مرد هستم ). اما مواردی باعث شده که هنوز هیچ رابطه ای با همسرم نداشته باشم . اول اینکه هک کمی خودم خجالت میکشم حتی همسرم روببوسم . هم از این میترسم که همسرم خیلی خجالت بکشه
.آیا میشه کاری کرد که همسرم برای رابطه با پیش بزاره و من متوجه بشم ؟؟؟ یا حتما در اولین رابطه جنسی مرد باید پیش قدم بشه ؟
آیا در اولین رابطه جنسی باید از کاندوم استفاده کنم ؟
آیا ترشحات واژن زن بعد اماده شدن و معشاقه در صورتی که من از کاندوم استفاده نکنم باعث بارداری نمیشه ؟
یا ترشحات قبل از خروج منی که از آلت مرد بیرون میاد ؟
ممنون میشم به تک تک سوالاتم پاسخ بدید

توسط mamad20 درپرده بکارت · پاسخ 2002 روز 17 ساعت 46 دقیقه قبل

سوال: 3 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 

پاسخ (3)

 1. 1 vote

  مشاوره جنسی: با سلام دوست عزیز اولین توصیه ما بشما استفاده از مشاوره جنسی با متخصص مربوطه می باشد این شماره یک از شعب مشاوره برتر مورد تایید کانون مشاوران ایرانه که می تونین تماس بگیرین
  نکته دیگه اینکه انجام اعمال زناشویی همانند سایر امور زندگی نیاز به آموزش و تمرین دارند تا در ذهن انسان بصورت امور روزمره دربیایند.
  در سکس هم دختر و هم پسر می توانند بسته به نیازشان شروع کننده باشند، شروع یک رابطه زناشویی خوب می تواند با گرفتن و نوازش دست سپس بوسه و بوسیدن لب(لب گرفتن) نوازش گردن و گوشها و سپس در آغوش گرفتن و تماس بسیا ر نزدیگ باشد.

  برای جلوگیری از بارداری استفاده از کاندوم در تمامی روابط پیشنهاد می شود.
  خیر ترشحات واژن بخودی خود باعث بارداری نخواهد شد ولی همیشه یک قانون وجود دارد که بیانگر این موضوع است که همیشه احتمال بارداری وجود دارد ولی بندرت این حالت اتفاق خواهد افتاد خصوصا اگر در بازه یکهفته تا ده روز قبل یا بعد عادت ماهیانه دختر باشد.
  بله ترشحات مرد نیز ممکن است باعث بارداری دختر شود ولی احتمال آن بسیار بسیار ضعیف است.

  توسط مدیریت سایت · 1978 روز 11 ساعت 33 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 1 vote

  اولین رابطه جنسی سلام دوست عزیز این مساله بین مرد و زن نیابد با خجالت همراه باشه، ولی این موضوعی که بیان کردید که نمیشه دختر این رو شروع کنه، شاید اون هم ناشی از اینه که بهرحال دختر حیای بیشتری داره و بهتره که شما شروع کننده رابطه باشید و مطمئن باشید که دختر هم ادامه دهنده خواهد بود، ولی در صورتی که احساس میکنید دختر هنوز آماده نیست به هیچ وجه شروع نکنید چرا که باعث میشه برای همیشه از رابطه جنسی زده بشه، بهتره که هم مرد و زن هر دو در این موقع با هم همراه باشند و هر دو رضایت به انجام داشته باشن و در کنار همدیگه از نزدیکی لذت کامل رو ببرند،.
  اینکه ترشحات مرد یا زن باعث بارداری میشه خودش بحث کاملیه و و تحث شرایطی ممکنه انجام بشه ولی در صورتی که قصد باردار کردن همسر خودتون رو ندارید حتما و حتما از کاندوم استفاده کنید و در هنگام دخول از اینکه کاندوم پاره نشده اطمینان داشته باشین. اگه از این موضوع میترسید میتونید از دو کاندوم همزمان استفاده کنید که در صورت پاره شدن یک کاندوم کاندوم بعدی باشه.
  حتی کاندوم هایی هم تحت عنوان کاندوم های زنانه میتونید در بازار تهیه کنید. ولی حتی در صورت استفاده از کاندوم های زنانه باز هم از کاندوم های مردانه استفاده کنید.
  در کل سعی کنید از رابطتتون لذت ببرید به جای اینکه دچار خجالت های کاذب با همسرتون باشید.

  توسط hami07 · 1978 روز 10 ساعت 7 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 3

 3. 0 votes

  با سلام دوست عزیز این مسائلی که شما مطرح کردید بیشتر ناشی از عدم اطلاع است که توصیه می کنم حتما به روانشناس مراجعه کنید در مورد روش های ب قراری رابطه جنسی شرایط احتمال بارداری و شروع رابطه اطلاعاتی را بگیرید به طور کل تنها جایی که حیا مفهومی ندارد در رابطه جنسی زوجین است و خب قاعدتا زن هم می تواند پیش قدم باشد البته بعد از اینکه شرایط تحریکی از سوی شما فراهم شود و اگر در حالت قبل از دخول وارن ترشحاتی داشته باشد که طبیعی است و خوب مرد هم به انزال برسد و دخول هم ثورت گیرد بارداری صورت می گیرید یعنی مایه منی باید حتما داخل وارن شود .در اولین رابطه بستگی به طرفزن دارد که چه شکل از ارتباط را بخواهند و باید با هم صحبت کنبد و خب معمولا به دلیل ترس از بارداری استفاده از کاندوم کمک بیشتری به شما خواهد کرد چون هم احتمال بارداری وجود ندارد مگر در شرایط خاص و هم اینکه استفاده از قرص ها و ..بعدا باعث ناباروری خواهد شد که مشکلات زیادی را برای فرد ایجاد می کند .امیدوارم مسائل رفع و روابط زناشویی لذت لخشی را تجربه کنید.

  توسط مشاور · 1975 روز 18 ساعت 48 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است