پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » نمیدانم با خواستگار جدید چه کنم؟ هنوز بلاتکلیفم
0 امتیاز
Vote Con!

نمیدانم با خواستگار جدید چه کنم؟ هنوز بلاتکلیفم

ازدواجبلاتکلیفیرابطه جدی

با همکلاسی ام رابطه رسمی شروع کردیم و تا سه سال محترمانه ادامه دادیم ولی الان چند ماه بدون حرف رابطه مان معلق مانده و هیچکدام پیگیر نیستیم. ما به هم علاقمند بودیم ولی الان نمیدونم منتظر بمانم یا نه؟ آخرین دفعات در مورد ازدواج حرف میزدیم و از من خواست یک سال صبر کنم.. . من هنوز دوستش دارم ولی مطمئن نیستم خواستگاری بیاید یا نه.. نمیدانم با خواستگار جدید چه کنم؟ هنوز بلاتکلیفم

توسط sarehh درازدواج · پاسخ 814 روز 4 ساعت 54 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  دقت داشته باش عزیزم که این روابط که به امید تغییرات آینده هست می تواند مدت زمان زیادی شما را در رابطه نگهدارد و این باعث می شود که شما از مسیر اصلی خود خارج شوید و نتوانید برای زندگی خود تصمیم گیری کنید .
  بهتر است سعی کنید که در مورد رابطه خود در کنار احترامی که برای ایشان قائل هستید باهم صحبت کنید و بیان کنید که مسیر مورد نظر ایشان برای ادامه چیست و در کنار اینکه شما به این سوال برای خودتان پاسخ بدهید که بر مبنای شناختی که در این سه سال نسبت به این آقا و شرایط اجتماعی ، اقتصادی ، خانوادگی ، مذهبی، رفتاری و شخصیتی کسب کرده اید مایل به ادامه رابطه با ایشان هستید دقت کنید که در این مسیر احتمال وابستگی و نادیده گرفتن بسیاری از مسائل وجود دارد که نیاز است اگر مشکلاتی بین شما وجود دارد حتما در جلسات مشاوره پیش از ازدواج انها بررسی شوند.
  در زمان فعلی شما با شنیدن برنامه ایشان و بیان دیدگاه خودتان می توانید در این مورد تصمیم گیری کنید بهتر است این رابطه با اطلاع خانواده ها حالت رسمی تری پیدا کند تا بتوانید شرایط بهتری را شما تجربه کنید و از میزان اضطراب شما کاسته شود .
  در غیر این صورت اگر شرایط این آقا مشخص نیست بهتر است به ایشان بیان کنید که در زمانی که شرایطشان مناسب شد در این مسیر اگر هنوز همین احساسات را داشتند اقدام کنند و شما نیز در این زمان می توانید با خواستگارهای دیگران نیز برای آشنایی بیشتر اقدام کنید تا بتوانید براساس شناخت تصمیم گیری کنید.

  توسط مشاور · 814 روز 3 ساعت 53 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است