پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » اندام جنسی » نعوظ هنگام نزدیکی و دخول
0 امتیاز
Vote Con!

نعوظ هنگام نزدیکی و دخول

جنسینعوظ

سلام
آقا هستم 29 ساله
از نوجوانی هفته ای شاید 2 بار خودارضایی می کردم. موقع خودارضایی کاملا احساس لذت داشتم، نعوظ کامل و درست بود، گاها ذهنی تصاویر محرک رو مرور می کردم و بعد از حدود 5 دقیقه منی خارج می شد.
ماه گذشته با خانمی ازدواج موقت کردیم و دو بار نزدیکی داشتیم. از زمانی که کنار ایشون بودم، تحریک بودم و نعوظم کامل بود. وقتی همدیگه رو لمس می کردیم و … نعوظ داشتم. دقیقا از زمانی که خواستم دخول رو انجام بدم، نعوظ تقریبا از بین رفت و رابطه مون مدت زیادی طول کشید و آلتم نعوظ نداشت و لذتی نمی بردم و منی خارج نشد.
در رابطه ی دوم، باز هم نعوظ از بین رفت همان ابتدا و با دست و سکس دهانی تقریبا نعوظ داشتم اما لذتم از یک سطحی بالاتر نمی رفت و زمان زیادی گذشت و انزال صورت نگرفت.
ما با هم راحتیم، قبلش حرف می زنیم و لمس می کنیم و خیلی گرمیم؛ همسرم خیلی گرمه و خودشو مایل نشون می دن. مشکل ما نعوظ و انزال دیرهنگامه.
مساله ی من اینه که من که خیلی زود تحریک می شدم جاهای دیگه و آلتم حالت نعوظ خوبی داشت، چرا دقیقا زمانی که با همسرم هستم این اتفاق میفته؟
قبلش که من ایشونو فقط می بینیم حالت آلتم در بزرگترین حالتشه؛ اما به محض شروع نزدیکی، نعوظ از دست میره!
با تشکر از شما
عذرخواهم بابت گرفتن وقتتون

توسط samankhan دراندام جنسی · پاسخ 1543 روز 14 ساعت 55 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  با سلام خدمت شما دوست عزیز
  ممکن به خاطر استفاده از خودارضایی زیاد در شما این مشکل به وجود آمده است و زمان انزالتان کاهش یافته باشد بهتر است خودارضایی را ترک کنید تا سیستم بدنیتان به حالت نرمال نزدیک تر شود همچنین بهتر است در اول رابطه معاشقه را تجربه کنید و سعی کنید همسرتان را به نقطه اوج نزدیک کنید داشتن لباس شما در این زمان به شما کمک زیادی می کند زمانی که همسرتان به نقطه اوج نزدیک بود شما می توانید به تحریک کامل برسید و رابطه دخول داشته باشید البته دقت کنید که تا هماهنگی سیستم بدنی هردوی شما باهم ممکن است زمانی طول بکشد . سعی کنید در اول همسرتان را ارضا کنید چون زنان بعد از ارضا شدن نیز انرژی بیشتری برای کمک به ارضای شما دارند اما سیستم بدنی مردان بعد از ارضا شدن نیاز به استراحت دارد . بهبود تغذیه و ورزش می تواند در بهبود عملکرد جنسیتان به شما کمک کند . بهتر است برای بررسی دقیق به صورت حضوری به متخصص سکس تراپی مراجعه کنید تا بررسی های لازم در این زمینه صورت گیرد.
  درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  02122354783
  شاد باشید

  توسط مشاور · 1542 روز 14 ساعت 37 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  با تشکر از شما
  عرض بنده اینه که حالت نعوظ از بین می ره و دیگه بنده به نقطه اوج نمی رسم و انزال صورت نمی گیره.
  از پاسخ شما برداشت کردم که دقیقا متوجه مساله ی من نشدید. مساله ی من همینیه که در خط بالا مجدد مطرح کردم. و یه مورد دیگه اضافه کنم؛ زمانی که دخول انجام دادیم و حالت نعوظ آلتم از دست رفته، آلتم با داخل واژن، تماس نداشت و لذتی برام نداشت برای همین لذت نمی بردم و به نقطه اوج نمی رسیدم.

  توسط samankhan · 1541 روز 23 ساعت 3 دقیقه قبل

  سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است