پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مشاوره خانواده » روابط جنسی - زناشویی » نبود شرایط مناسب برای رابطه جنسی
0 امتیاز
Vote Con!

نبود شرایط مناسب برای رابطه جنسی

زناشویی

وقتتون بخير

من و همسرم سه سال هست كه عقد هستيم به دليل هدفى كه واسه مهاجرت داشتيم تصميم گرفتيم زندگى مشتركمون را در حال حاضر شروع نكنيم.
در اين سه سال رابطه جنسى كامل نداشتيم ، به خاطر امادگى نداشتن همسرم ، و شايد در ماه يك يا دوبار رابطه سطحى اون هم با كلى استرس به خاطر اينكه منزل پدر مادرها هستيم .

اين چند ماه اخر كه هر دو تصميم به اين كار داشتيم به هيچ عنوان شرايطى فراهم نشده كه بتونيم با هم تنها باشيم و مخصوصا تو اين شرايط كرونا.
من واقعا خسته ام، اين چند روز كاملا عصبى و پرخاشگرم ، تمركز ندارم و با همسرم كمتر حرف ميزنم چون نميخوام ناراحتش كنم، اون هم شاكى هست ولى ميگه بايد واسه شرايط مناسب صبر كرد.
خانم من امروز بهم گفت از پدر مادرت بخواه كه شرايطى فراهم كنند كه من و اون بتونيم باهم تنها باشيم ، ولى اين از نظر من خيلىمنزجر كنندست كه بخوام واسه اين كار به مادر و پدرم التماس كنم.

واقعا چرا پدر مادر ها اصلا به اين موضوع فكر نمى كنند؟ چرا درك اين رو ندارن كه ما هم نياز به وقت گذروندن با هم داريم؟
لطفا راهنمايى كنيد من و همسرم چطور بايد اين نيازمون رو بر طرف كنيم؟

توسط Alivafa9292 درروابط جنسی - زناشویی · پاسخ 891 روز 1 ساعت 32 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  داشتن نیاز جنسی و تمایل به بودنتان با یکدیگر یک نیاز کامل طبیعی می باشد و قابل درک است که پنهان کاری و یا نداشتن روابط بدون استرس می تواند برای هردوی شما با فشار روحی بیشتری همراه باشد و در روابط شما نیز تاثیر داشته باشد .
  در این مسیر دقت کنید که روابط عقد و نامزدی طولانی مدت در این مسیر برای هردوی شما آسیب زا می باشد و بهتر است سعی کنید که شرایط باهم زندگی کردن را با خانواده ها در میان بگذارید و سعی کنید که شرایط زندگی مشترکتان را طوری مدیریت کنید که بر مهاجرتتان تاثیری نداشته باشد و شما بیان نکرده اید که ازدواج کردن شما در اینجا و بعد تا زمان مهاجرت باهم زندگی کردنتان چه تاثیری بر مهاجرت شما دارد /
  در کنار این موارد دقت کنید که شما و همسرتان هردو شرایط زندگی یکدیگر را می دانید پس بهتر است با درک نیازهای یکدیگر از سرزنش کردن هم خوداری کنید و سعی کنید با تصمیم گیری بهتری در این زمینه به نیازهای جنس یکدیگر پاسخ بدهید .

  توسط مشاور · 890 روز 32 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  نهایتا با کمی تلاش شرایطی در زمان نه چندان دور فراهم شد که بتونیم باهم باشیم اگر خدا بخواد
  در مورد سوالی که فرمودید و تاثیر زندگی مشترک در مهاجرت :
  به این خاطر هست که اگر قرار به عروسی باشد خانواده من باید جشن برگزار کنند و همچنین خونه من اماده هست
  ولی طبق اداب خانواده همسرم باید جهیزیه بدهند و خب اگر قرار باشد تا چند ماه دیگر کارها درست شود و مهاجرت کنیم این هرینه کلانی واسه خانوادشون میشه و بدون استفاده میمونه . در صورتی که هر دو خانواده تصمیم گرفتند اگر رفتن ما قطعی شد تمام این هزینه ها را به عنوان کمک هزینه برای زندگی در کشور دیگر تقبل کنند.
  اما خب واقعا شرایط سختی هست از لحاظ روحی برای هر دو ما چون محل زندگیمون در یک شهر هست ولی خیلی فاصله داره .
  و الان حدود دو سال نیم هست در انتظار کارهای سفارتیم.

  توسط Alivafa9292 · 889 روز 20 ساعت 32 دقیقه قبل

  سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است