پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » نامزديم رو بهم بزنم يا نه
1 امتیاز
Vote Con!

نامزديم رو بهم بزنم يا نه

سلام.خسته نباشيد.تورو خدا كمكم كنيد.حدودا 2 ماهي هست كه ميشه گفت با 1 اقا نامزد شديم.همه جوره خوب و اقا هستند و اما چهرش زياد تو ذلم نيست.بعضي وقتا احساس ميكنم جلو همه كم ميارم(چهرش معموليه) من ...

سلام.خسته نباشيد.تورو خدا كمكم كنيد.حدودا 2 ماهي هست كه ميشه گفت با 1 اقا نامزد شديم.همه جوره خوب و اقا هستند و اما چهرش زياد تو ذلم نيست.بعضي وقتا احساس ميكنم جلو همه كم ميارم(چهرش معموليه) من 25 سالمه و ايشون 32سال.چون همه شرايطش مناسبه و خيلي دوستم داره دوست ندارم نامزديم رو بهم بزنم اما بعضي وقتا دو دل ميشم.نميدونم بايد چيكار كنم.تورو خدا كمكم كنيد.نظرتون چيه؟بمونم؟ممكنه واقعا بهش علاقه مند بشم؟

توسط maryam درازدواج · پاسخ 3440 روز 17 ساعت 35 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 

پاسخ (3)

 1. 0 votes

  عزیزم یک چیز یادت باشه زیبایی چیز ظاهری هست نمیگم مهم نیست اما انقدر مهم نیست که همه چیز رو فدای زیبایی کنی. فکر کن طرفت خوشگل باشه خوش اندام باشه اما اخلاق نداشته باشه چه ارزشی داره این زیبایی به قول شاعر :
  صورت زیبای ظاهر هیچ نیست ای برادر سیرت زیبا بیا
  زیبایی طاهری ممکن هست یک روز از بین بره ودر ضمن بعد از مدتی عادی میشه پس به نظر من فقط به خاطر ظاهرهمسرت نخواه ازش حدا شی .

  توسط daria1991 · 3440 روز 8 ساعت 47 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 2. 0 votes

  سلام عروس خانم. خوبید؟ از اینکه این سایت رو برای مشاوره انتخاب کردید ممنونیم. و حسابی بهتون تبریک می گیم. و یه عذرخواهی بابت تاخیر در پاسخگویی به سوالات. اما اصل مطلب.

  در ابتدا دلم میخواد گوش مبارکتون رو بگیرم و یه کوچولو بپیچوم. که چرا تا شما جوونا یه چیزی میشه فقط همین جمله رو زبونتونه. طلاق بگیرم یا نه!!!!!! بموم یا برم!!!!! بی تو هرگز با تو عمرا!!!!!!!
  اما از شوخی گذشته. دلم میخواد حالا اون یکی گوش مبارکتون رو هم بپیچونم که چطور دلت میاد با احساسات یک عدد جوان شاخ شمشاد این قدر راحت بازی کنی.
  دختر مثل اینکه خوشی حسابی زده زیر دلت. ها….!!!
  اولا راست و حسینی ش بهم بگو ببینم (ابته با عرض معذرت) کسی که قبلا تو زندگیت نبوده؟ ها!!!! این نامزد محترم رو که با چهره کسی مقایسه نمی فرمایید که …..؟؟؟؟
  اگه من دارم اشتباه می کنم که خیلی خیلی خدا رو شکر. اگر هم که آره اولا قضیه مقایسه رو بذاری کنار. ذهنت رو پاک کنی همه چی حل میشه.
  ولی اگه اشتباه می کنم. انشاالله
  باید خدمت آبجی گلم بگم که مسئله چهره و ظاهر در زندگی مشترک و زناشویی خیلی خیلی دوام داشته باشه 2 سال بیشتر نیست. خوشگلترین آدمها هم کنار هم ظاهرشون برای همدیگه بعد یه مدتی کاملا معمولی میشه.
  بذار برید زیر یه سقف آنچنان ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست به دست هم بدن که روزگارتون رو مثل چرخ و فلک بچرخونن که دیگه چهره خودتم یادت بره . و اینا برات عادی عادیه. میشه. و این رو بدون آدم یعنی چه زن چه مرد حتما و قطعا خواهد توانست چهره معمولی طرف مقابلش رو بپذیره و باورش کنه . اما هیچ وقت نمی تونه یک لحظه اخلاق بد همدیگه رو تحمل کنن. دوست داشتی شوهری داشتی خوشگل که چشم همه دنبالش بود. اون وقت می اومدی اینجا پیغام میذاشتی خانم مشاور چی کار کنم به شوهرم شک دارم. همش دخترهای فامیل و همکاراش بهش چشم دارن.
  و یا یه شوهر خوشگلی که دوستت نداره؟
  و یا شوهر خوشگلی که اخلاق نداره و با 100 کیلو عسل هم نمیشه نگاهش کرد. خوشگلی به چه درد میخوره خواهر من. بچسب به زندیگیت.

  از همه ی این حرفها گذشته . همه اینا بستگی به خودت داره. تا بخوای خودت و زندگیت رو با ترازوی نگاه های دیگرون بسنجی . خوشگل ترین شوهر دنیا هم نصیبت می شد . اگه یکی میگفت اه چرا دندونش این جوریه دل سرکار خانم رو میزد. پس لطفا بی خیال نظر و نگاه دیگرون باش. و برای خودت زندگی کن. نه برای سلیقه دیگرون. اینقدر هم آرمانی و رویایی فکر نکن. آدم های آرمانی و ایده آل گرا به کم قانع نمیشن.
  و در آخر و برای جمع بندی باید بگم باید از لحاظ هورمونی هم خودت رو بسنجی. آیا بهش میل داری یا نه؟ منظورم از لحاظ زناشویی هستش؟ شوخی که نیست قراره زنش بشی. فردا پس فردا بگی دوستش ندارم ازش خوشم نمیاد بخوای براش بیخود و بی جهت کلاس بذاری و براش کم بذاری. از الان گفته باشم. بشین فکراتو بکن. مهم تر از همه همین مسئله آخریه است که گفتم. برای اینکه دستت بیاد دوره های سیکلت رو بررسی کن که در حد بالای هورمونی قرار میگیره. اگه از این لحاظ حله. پس مابقی رو سخت نگیر.
  از آشنایی با شما عروس خانم گل خوشحال شدم. برات آرزوی خوشبختی می کنم عزیزم.

  توسط خانم زهرا عباسی · 3434 روز 8 ساعت 51 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 3. 1 vote

  MARYAM

  خیلی راحت به شما بگم این ازدواج از همین الان محکوم به سقوطه و مطمئن باشید تا وقتی که طرف مقابلتون به دلتون نشسته باشه نمیتونید بهش علاقه ای داشته باشید تا زندگی رو برای خودتون و ایشون گرم کنه و شما با این تردید در واقع به ایشون خیانت میکنید … پس مدتی به خودت وقت بده و ببین میتونید تغییر کنی یا خیر … ؟ در غیر اینصورت باید با مشاوری مشورت کنی تا در تصمیم گیری شمارو کمک کنه …

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3187 روز 12 ساعت 12 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است