پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مشاوره خانواده » روابط جنسی - زناشویی » نارضایتی رابطه زناشویی
0 امتیاز
Vote Con!

نارضایتی رابطه زناشویی

رابطه زناشویی

سلام.من ۲۵سالمه و همسرم ۳۱.سه سال ازدواج کردیم.۱پسر۸ماهه داریم.مشکل من تو رابطه جنسی باهمسرم هستش که وقت برای من نمیزاره.و به زور و هول هولی توقع داره ارضا بشم.پیش نوازی نداریم.وسط رابطه میگه زودباش.ازش کاری بخوام باسردی انجام میده.تو رابطه حس منفی ازش میگیرم.حس سردی ای که اعتماد به نفسمو میکشه پایین .منم چون فک میکنم از داخل ارضا نمیشم تو رابطمون خودارضایی میکنم.اینم بگم من از دوران بچگی خود ارضایی داشتم.کمکم کنید.میترسم این حس بد به مرور زندگیم و سرد کنه.

توسط behnazsanjary@gmail.com درروابط جنسی - زناشویی · پاسخ 681 روز 17 ساعت 27 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  در این مسیر نیاز است که شما و همسرتان در احترام و بدون به دنبال مقصر بودن باهم به متخصص سکس تراپ مراجعه داشته باشید چون نیاز است که با شناختی و آگاهی از شرایط بدنی و روحی یکدیگر در مسیر رابطه جنسی پیش بروید .
  رابطه جنسی نیاز به شناخت هر دو طرف نسبت به هم ، آگاهی نسبت به رابطه جنسی و نیازهای کلی ، وقت گذاشتن ، پیش نوازش و… دارد .
  بهتر است که در زمان و مکان مناسبی که همسرتان در شرایط روحی بهتری قرار دارند در این مورد با ایشان صحبت کنید و بیان کنید که ارضا نمی شوید و می خواهید در این مسیر یک متخصص به شما کمک کند و برای بهبود رابطه از ایشان کمک بگیرید و در این مسیر توقع دارید ایشان نیز با شما همراه شوند.
  در اینجا موضوع دیگری که نیز از اهمیت برخودار می باشد خودارضایی شما هست این موضوع هم در ارضا شدن های شما و هم شرایط روحی و روابط مشترکی که دارید می تواند تاثیر گذار باشد و نیاز است که به کمک متخصص نیز شما برا ترک ودارضایی اقدام کنید.
  بله نگرانی شما در جهت درستی هست چون نیازهای جنسی نیز مانند دیگر نیازها باید مورد توجه قرار گیرد و بی توجهی و حس هایی که از یکدیگر دریافت می کنید می تواند بر روند زندگی مشترکتان تاثیر منفی داشته باشد .
  درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  021-22354282

  توسط مشاور · 681 روز 4 ساعت 44 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است