پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » میخواهم ازدواج کنم؟
1 امتیاز
Vote Con!

میخواهم ازدواج کنم؟

مخالفت والدین

سلام خداقوت
من دختری ۳۱ساله هستم که مدت۷سال است با پسری که از من ۶سال کوچکتر است رابطه دارم و از همه نظر چه فکری اعتقادی و کاری تحصیلی حتی علایق تفاهم داریم و خیلی وقتها مشوق خیلی از موفقیتها برای هم بوده ایم. وکلا احساس آرامش و خوشبختی داریم در کنار یکدیگر حالا که موقعیت ازدواج برای هر دو نفر مان بوجود آمده و قصد ازدواج
داریم خانواده ها شدیدا مخالفن. راستش ما از لحاظ مالی توانایی اینکه مستقل زندگی کنیم بدون کمک والدین را داریم اما من دلم نمیادکه با ناراحتی اونا همچین کاری بکنم بالاخره آرزو دارن راستش این تصمیم شاید بنظر خیلی ها از روی احساس باشد اما واقعا اینطور نیس و ما با توجه کامل به مشکلات به اختلاف سنی و اینکه من شکست میخورم از لحاظ ظاهری این تصمیم و گرفتیم.خب آخه کار ناشرعی ام که نمیخوایم بکنیم و خیلی ام سر نماز هردوتا دعا میکنیم و واقعا دیگه موندم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید.

توسط maryam6192 درازدواج · پاسخ 3341 روز 3 ساعت قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  سلام. خوبید؟ از اینکه این سایت ر وبرای مشاوره انتخاب کردید، ممنونیم. بابت تاخیر در پاسخگویی باید ببخشید…
  بله درسته تصمیم شما برای ازدواج اصلا کار ناشرعی نیست ولی اون قسمت 7 سالش یه کم بوی ناشرعی میده!!!
  7 ســــــــــــــال!!!!! خوب معلومه شما 7 سال با هر کسی باشی دیگه نمی تونی به کس دیگه ای فکر کنی. خانواده شما مخالفن یا خانواده پسر؟
  اگه خانواده پسر ناراضی اند، خوب اصل این قضیه مشکل آقا پسره. اگه خانواده شما مخالفن که دیگه بدتر. اگه آقا پسر تمام اقدامات لازم رو برای اومدن به خواستگاری و غیره رو انجام دادند. اگه تمام تلاشتون رو تو این مدت برای رضایت خانواده ها انجام دادید و راضی نشدند، خوب دیگه چاره ای نیست. اقدام کنید برای ازدواج. اگر خانواده ها خوشبختی و صحت زندگی شما رو بعد ازدواج ببینند و ببینند که ازدواج موفقی داشتید با مهربونی شما و خواستن برای ادامه رابطه حسنه انشاالله بر میگردن. موفق باشید.

  توسط خانم زهرا عباسی · 3335 روز 16 ساعت 43 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 1 vote

  MARYAM6192

  دوست عزیز اینکه شرایط سنی در ازدواج میتونه اثر گذار باشه درسته ولی قطعیتی به کل موضوع نمیده و افراد زیادی هستن که زندگی خوبی رو دارن واین به نوع دیدگاه هم پسر و هم دختر برمیگرده … در ضمن برای ازدواج داشتن حمایت خانواده خیلی مهمه پس مدتی رو صبر کنید تا بتونید رضایتشون رو جلب کنید لااقل در یک طرف هم که شده … چون به هرحال اگه ناراضی باشن میتتونن روی زندگی شما اثر منفی بذارن و در آینده مشکلساز بشن … پس بهتره تا حصول کامل رضایت طرفین و حداقل یک طرف صبر کنید … ولی بیان منطقی شما میتونه نظرشونو عوض کنه …پس صبور باشید

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3130 روز 6 ساعت 11 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است