پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

میانسال

شهوت

سلام پسری 26 ساله هستم علاقه شدیدی برای سکس به خانم های میانسال(جا افتاده) بین 35 تا 40 دارم
لطفا راهنمایی کنید و دلیل این شهوت به این خانم ها چی هست؟

توسط Mersad_int دردسته‌بندی نشده · پاسخ 1969 روز 8 ساعت 34 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  با سلام
  فانتزی های جنسی و تمایلات بی خودی شکل می گیرند یکی مربوط به کودکی و یک سری مسائل پیش امده است و حس امنیت در کنار فرد بزرگتر و مسلاه دیگر کم کم با دیدن صحنه ها و تصاویر علاقه مندی و گرایش به سمت فرد سن بالا زیاد می شود و البته نوعی مشکل در رابطه جنسی اینده ایجاد می کند چون با این تصورات از بودن در کنار فرد کوچکتر لذتی نمی برید .و باید مراجعه داشته باشید تا این مساله اصولی بررسی شود و خوب دلیل این رفتار به شما گفته شود و راه حل های احتمالی برای رفع مساله پیشنهاد شود در هر حال گاهی برخی از مردان تحت تاثیر فیلم های پورن می بینند که زنان در سن بالا به راحتی تامین کننده به نظر می رسند و در تصورات جنسی خود هم همیشه پارتنر بزرگ تر را متصور می شوند و ارضا می شوند بنابراین ذهن نمی تواند رویه خود را تغییر دهد .امیدوارم مراجعه کنید و مساله مرتفع شود

  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  ۰۲۱۲۲۶۸۹۵۳۴
  موفق باشید

  توسط مشاور · 1969 روز 5 ساعت 57 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  با سلام
  گرایش جنسی و تمایلات فردی هر کس مختص همون شخص و تابع مسائل روانی و ذهنی زیادی است. هر کدام ازین تمایلات در سنین کودکی شکل گرفتند و بر زیست جنسی فرد در بزرگسالی تاثیر دارند. موردی که شما درباره اش صحبت کردید چند دلیل می تواند داشته باشد
  1_ تمایلات روانی : مردان فراوانی هستند که علاقه دارند با زنی که از نظر سنی از اونها بزرگتره رابطه عاطفی و جنسی برقرار کنند. چون به صورت ناخودآگاه (گرچه خیلیا به این امر واقف نیستند) برای اونها تمثیلی از مادر است و به آنها حس امنیت و آرامش میده. این یک گرایش غیر طبیعی قلمداد نمیشه و ممکن است که بسیاری از مردان رو شامل بشه. کما اینکه زنان و دختران زیادی وجود دارند که به مردان بسیار مسن تر از خودشون گرایش عاطفی و جنسی دارند.

  2_ از نظر بیولوژیک و غریزی مردان و زنان به افرادی که در سکس تبحر و تجربه بیشتری دارند گرایش پیدا می کنند. زنان میانسال و جاافتاده که اغلب متاهل هم هستند برای مردان جوان جذابیت بیشتری دارند چون اندام جنسی آنها برجسته تر و سکسی تر است و اصطلاحا از نظر روانی اغوا کننده تر از دختران باکره و مجرد به نظر می رسند.

  3_ تاثیرات دیدن فیلمهای پورنوگرافیک یا خاطرات جنسی شنیده شده از دوستان یا مجلات زرد و فانتزی های شهوانی غیر معمول هم بسیار بر این مساله تاثیر دارد. و میبایست این مورد رو اگر وجود دارد در خودتون کنترل کنید. چون گاهی اعتیاد و زیاده روی حتی در خیالپردازی جنسی و یا حتی دنبال کردن این موضوع آنهم به هر قیمتی و صرفا برای ارضای نیاز، ممکن است باعث تبعات منفی فراوانی برای شما، شخصیت و حیثیت شما و خانواده تون در بر داشته باشد.

  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  ۰۲۱۲۲۶۸۹۵۳۴
  موفق باشید

  توسط hami07 · 1963 روز 7 ساعت 21 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 3

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است