پرسشتان را مطرح کنید

خانه » دسته‌بندی نشده » ازدواج با کسی که ازدواج غیر موفق داشته است
1 امتیاز
Vote Con!

ازدواج با کسی که ازدواج غیر موفق داشته است

PORSESH

من 2سالی است که با یک آقا آشنا شدم که یک ازدواج ناموفق دارد از رابطه ما هم خانواده من باخبر هستند هم اون .او یک مقدار بدبینی نسبت به زن ها دارد چراکه همسر سابق او به خیانت کرده .من تمامه رفتارهای را کنترل میکنم که احساسه بدبینیه او تشدید نشود.اما حدود یه هفته پیش به گفتم که من شماره تلفن خود را به یکی ازاشنایان مرد داده ام که در رودرواسی گیر کرده بودم و چون هیچ چیزی بینمان پنهان نمیباشد این موضوع را مطرح کردم که تا به امروز او از دستم ناراحت و نسبت به من بدبین شده است.از شما کمک میخواهم که چگونه این مشکل پیش امده را حل کنم.با تشکر.یطاف

توسط YATAF دردسته‌بندی نشده · پاسخ 3325 روز 15 ساعت 41 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 

پاسخ (2)

 1. 1 vote

  با سلام. از اینکه این سایت رو برای مشاوره انتخاب کردید ممنونیم. بابت این همه تاخیری که در پاسخگویی پیش آمده جا عذرخواهی می کنیم.
  اصل مطلب….
  متاسفانه شکست در انتخاب و ازدواج اول برای طرفین ابعاد منفی دارد. به خصوص برای اقایان که از بحران به وجود آمده دیرتر از خانم ها جدا می شوند. و رویه عملکردشان نسبت به زن ها در کل دگرگون می شود. به خصوص این مورد که خوب دلیل بر هم خوردن زندگی خیانت بوده است. من در اصل باید بگویم مشکل شما 90 درصد آن ره شما بر نمی گردد و مسائل روحی و روانی است که به طور مستقیم متوجه این آقاست و ایشون باید به طور مستقیم مورد مشاوره قرار بگیرند.
  ولی دختر خوب شما چرا باید شماره تلفنت رو بدی به یه مرد غریبه یا حالا آشنا فرقی نمی کنه. یعنی چی تو رودروایسی قرار گرفتم. این چیزها که رودروایسی بر نمیداره. در این جور مواقع خواهشا رک باش. خجالت و رودروایسی رو هم بذار کنار. هیچی بین ما نبوده شمارمو دادم. !!!!!
  دومین اشتباه هم برمیگرده به این که این مسئله رو به این آقا که باهاش هستی گفتی. آخه چرا باید بگی. خودت حساسیتش رو تحریک می کنی اون وقت میگی چی کار کنم؟؟؟
  دقیقا خودت رو بذار جای اون. فکر کن شرایط برعکس اتفاق می افتاد. می اومد بهت می گفت یه خانمی از آشنایان شماره منو خواست من هم تو رودروایسی قرار گرفتم و دادم. بعد دقیقا بیاد همینو بهت بگه. تو چه مدلی رفتار می کنی؟؟؟؟
  از این حرفها بگذریم. خواهشا کمی با درایت بیشتری رفتار کن. به قول گفتنی کمتر سوتی بده بالام جان.
  بعد هم در بیشتر مواقع رعایت همه ی اصول و موازین و چارچوبها و رعایت حجاب و روابط محرم و نامحرم باعث میشه به خودی خود اطمینان طرف به مرور زمان جلب بشه.
  اما خدمت خواهر گلمم باید بگم بهتره شما بیشتر تحقیق و دقت کنی. با هم بیشتر مشاوره برید. این بیشتر به خاطر طرف مقابلته نه خودت.
  شرایط ایشون شرایط عادی نیست و راستشو بخوای ما در این جور مواقع طرفین رو به دقت هر چه بیشتر دعوت می کنیم.

  توسط خانم زهرا عباسی · 3305 روز 16 ساعت 7 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 1 vote

  YATAF

  خب مردی که اینطور به همه بدبینه مسلما” خودش کارهای زیادی رو انجام میده و به همین خاطره که با دید خودش به دیگران نگاه میکنه …پس قاطعانه به شما میگم چنین مردی به درد زندگی مشترک نمیخوره چون زندگی با فردی بدبین و شکاک واقعا” سخت و عین حال غیرممکنه … چون هر حرکت شمارو طور دیگه ای تعبیر میکنه … پس بهتره در این مورد بیشتر فکر کنید و زندگی خودتون رو با ایشون به چالش نکشونید

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3130 روز 16 ساعت 13 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است