پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » سرد مزاجی » لطفا کمکم کنید من و خانومم خیلی نگرانیم در این مورد که نکنه یه وقت مشکلی باشه و ما نتونیم با هم به خاطر این مسئله ی این چنینی با هم ازدواج کنیم
0 امتیاز
Vote Con!

لطفا کمکم کنید من و خانومم خیلی نگرانیم در این مورد که نکنه یه وقت مشکلی باشه و ما نتونیم با هم به خاطر این مسئله ی این چنینی با هم ازدواج کنیم

رابطه جنسیمشاوره ازدواجمشاوره جنسیمیل جنسی

من یک پسر هستم ۲۱ ساله اهل تهران با قد ۱۷۸ و وزن ۸۵ کیلوگرم و با یک دختر خانومی ۲۰ ساله اهل بوشهر با قد ۱۷۰ و وزن ۴۸ کیلوگرم قصد ازدواج دارم. ولی ما راجب مسائل جنسی نگران هستیم چرا که من فکر میکنم که میل جنسی من زیاد است و اون دختر خانوم فکر میکند که علاقه ای ب رابطه نداشته باشد. برای مثال مثلا بنده احتمالا هر روز بخواهم تا رابطه داشته باشیم و یا حتی روزی دوبار گاهی،ولی ایشون میگه که در هفته مثلا ۴ بار یا نهایتا ۵ بار… میشه لطفا تا به ما بگید که اصلا این موضوع نگران کننده هست یا نه؟ و یا چگونه میتوانیم انلاین با مشاوران شما در ارتباط باشیم؟

توسط Amiiirhasanrezaeyan درسرد مزاجی · پاسخ 1147 روز 9 ساعت 17 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (3)

 1. 0 votes

  با سلام خدمت شما دوست عزیز
  در این مورد بهتر است دقت داشته باشید که نیاز است که در رابطهجنسی به یک توافق برسید که هردو طرف از رابطه جنسی لذت ببرند و این توافقات با توجه به چیزی که هردوی شما بیان کرده اید می تواند بین شما ایجاد شود اما این موضوعات بیشتر افکار شما می باشد و به مرور زمان جذابیت اولیه رابطه جنسی کمتر می شود .
  1. چند مدت است همدیگر را می شناسید؟
  2. آشنایی شما در دنیای مجازی می باشد یا واقعی؟
  3. مشاوره پیش از ازدواج را دریات کرده اید؟
  4. این میزان نیاز جنسی را بر مبنای چه چیزی عنوان می کنید؟
  5. معیارهای شما برای انتخاب این خانم چه ویژگی هایی می باشد؟

  توسط مشاور · 1146 روز 18 ساعت قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  سلام ممنون از پاسخ گوییتون
  خب اول که من خب میلم به روزی شاید دوبار باشه و ایشون میگه که فکر میکنه که هفته ای ۳،۴ بار میتونه اما خب هر دو سکس رو تجربه نکردیم تا حالا و شناختی نداریم اما فکر میکنم که مزاج من گرم باشه و ایشون سرد.
  ۱) یکسال
  ۲) دنیای مجازی
  ۳)بله به مدت ۶،۷ ماه ؛ به دلیل این رفتیم پیش مشاور چون خانواده ی من چون ایشون اهل شهرستان هستند مشکل دارند و راضی نمیشوند ولی الان به دلیل اینکه برادر من فوت کرده است مشاوره را قطع کردیم و مشاور هم کمکی نمیکرد و دیگه به جایی رسید که هردو میخواستیم قطع کنیم مشاوره رو که برادر من فوت کرد.
  ۴)من معمولا به رابطه ی جنسی فکر میکنم و حتی شاید خودارضایی زیادی هم دارم و فکر میکنم که میل جنسی ام زیاد است؛ ولی ایشان میگوید که تا به حال به چنین موضوعاتی فکر هم نکرده است ولی فکر میکند که میلش کم باشد.
  ۵)من اول عاشق این خانوم شدم و کم کم به مرور و صحبت کردن و فکر کردن راجب مسائل به صورت عقلانی و نه احساسی متوجه شدیم که تفاهم هم داریم با هم و پیش مشاور هم که میرفتیم ولی در کل من ایشون رو دوست دارم چون با تمام معیار هایم مانند اخلاق و رفتار و طرز صحبت کردن و نحوه ی برخورد با مسائل و شخصیتش و رابطه ش با خانواده و… خوشم میاید.

  توسط Amiiirhasan · 1146 روز 17 ساعت 43 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 3. 0 votes

  در این مورد بهتر است به همدیگر اجازه شناخت در دنیای واقعی را بدهید و بعد بر مبنای آن تصمیم گیری داشته باشید چون شناخت در دنیای مجازی یک شناخت ناقص می باشد و می تواند شما را با مشکلات زیادی روبرو کند .
  بهتر است به صورت حضوری برای آشنایی بیشتر و تحقیق و مشاوره پیش از ازدواج با حضور یکدیگر اقدام کنید تا در این مسیر به هردوی شما در تصمیم گیری کمک شود .
  دقت داشته باشید که نیاز است از نظر فرهنگی ، قومیت ، مذهبی، اجتماعی ، اقتصادی تا حدود یاب یکدیگر هماهنگی داشته باشید.
  در مورد نیازهای جنسی نیز می توانید با تست از مشاور بخواهید در این زمینه به شما کمک کند و در کنار ان دقت داشته باشید که در زندگی مشترک نیاز به انعطاف پذیری می باشد.

  توسط مشاور · 1145 روز 18 ساعت 28 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است