پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » من چکار کنم؟ پدرم و با توجه به احساسات پدرانه برای ترتیب ازدواج دخترانش مخصوصا او که فرزند اول میباشد را در جریان بگذارم و چگونه؟ یا رابطه ام را قطع کنم و منتظر بمانم؟
1 امتیاز
Vote Con!

من چکار کنم؟ پدرم و با توجه به احساسات پدرانه برای ترتیب ازدواج دخترانش مخصوصا او که فرزند اول میباشد را در جریان بگذارم و چگونه؟ یا رابطه ام را قطع کنم و منتظر بمانم؟

تگ 1

سلام
من دختر 25 ساله هستم با خواهری 9 سال بزرگ تر از خودم . حدود چند ماه است که با پسری آشنا شده ام و به خانواده اش معرفی شدم اما خانواده من در جریان نیستند جز خواهرم که فقط در جریان است و خنثی رفتار کرده هیچ نظری نداده است. از آنجایی که خانواده سنتی دارم و مادرم نیز 10 سال قبل فوت کرده است انتظار میرود اول خواهرم ازدواج کند اما او با هدف تحصیلات چنین قصدی ندارد. من چکار کنم؟ پدرم و با توجه به احساسات پدرانه برای ترتیب ازدواج دخترانش مخصوصا او که فرزند اول میباشد را در جریان بگذارم و چگونه؟ یا رابطه ام را قطع کنم و منتظر بمانم؟

توسط narvan درازدواج · پاسخ 3243 روز 14 ساعت 25 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  سلام. خوبید؟ از اینکه این سایت رو برای مشاوره انتخاب کردید ممنونیم. بابت تاخیری که در پاسخگویی به سوالات پیش امده جدا عذرخواهی می کنیم. اما بریم سر اصل مطلب.
  اگه بخوام زود تند سریع حرف آخر رو اول بزنم اینه که در این زمینه اگه میبینی مورد مورد نظر موقعیت خوبیه و همه چی اوکی و احساسی و عاطفی صرف با این قضیه برخورد نکردی و عقل و منطق و درایت هم سرجاش بوده و ازش استفاده هم کردی. پس خواهشا این رابطه رو زیادی کشش نده و یه اقدامی بکن. حالا چی؟ لطفا تو این زمینه حیا و خجالت رو بذار کنار. منظورم کنار گذاشتن احترام و ادب و تواضع نیستا. منظورم همون حیا الکی است که باعث میشه حرفت رو نتونی بزنی. اول از همه برو با خواهرت حرف بزن. بهش بگو که این موردد پیش اومده. این هم به خاطر این میگم که دیگه سن خواهرت رفته بالا و دیگه لازم نیست شما بیشتر از این صبر کنی. برو و بهش بگو لطفا بابا رو راضی کن که خواستگار بیاد. از اون ور هم به طور همزمان به خانواده آقا پسر بگو که شرایط من اینه. یه خواهر بزرگتر دارم واگر میخواید این وصلت سر بگیره دیگه خود دانید. شما باید خانوادمو راضی کنید. در 90 درصد مواردی که این چنین باهاش در ارتباط بودیم تنها زمانی قضیه حل شده که خانواده دختر با پافشاری خانواده پسر برای امر خیر مواجه شدن. خودتم لطفا بشین یه کناری و دعا بفرمایید که هر چی خیر و صلاحه پیش بیاد. و همه چی رو به خدا بسپر. یا میشه یا نمیشه. بهتر از اینه که بخوای سالهای سالها یه رابطه نسیه ای رو کشش بدی. هر خواستگار دیگه ای رو هم داشتی باید مستقیم شماره منزل رو بهشون بدی. وقتی این قضیه چندین بار تکرار بشه و خانواده ات ببینن خواستگار زیاد داری دیگه نمی تونن همه رو که رد کنن. باید رو مخ خواهرت کار کنی.
  برات آرزوی موفقیت دارم.

  توسط خانم زهرا عباسی · 3234 روز 20 ساعت 55 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 1 vote

  NARVAN

  خب در این مواقع میتونید از فرد سومی استفاده کنید که نقش واسطه خیرو براتون بازی کنه و بتونه این حرف و خواسته رو به گوش پدرتون برسونه … در این حالت شما میتونید لااقل از نظرش با خبر بشید و گاهی متوجه میشی پدرت هم در این مورد نظرش مثبته … و نگرانی شما بی مورد بوده ..و اما از بعد دیگه اینکه شما واقعا” در این مدت چقدر نسبت به ایشون شناخت پیدا کردی که میخوای باهاش ازدواج کنی ؟
  بهتره در این مورد بیشتر تاحقیق کنی تا بتونی زندگی خوبی رو برای خودت ساخته باشی

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3001 روز 20 ساعت 45 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است