پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مشاوره خانواده » روابط جنسی - زناشویی » من مدت زیادیه ب رابطه با همجنسم فکر میکنم
0 امتیاز
Vote Con!

من مدت زیادیه ب رابطه با همجنسم فکر میکنم

من،مدت،زیادیه،به،رابطه،باهمجنسم،فکرمیکنم

خیلی ساله به رابطه با همجنسم فکر میکنم و عاشق برقراری رابطه با یکی از دوستای دخترم شدم و همش توی فکرمه و بهش نمیتونم بگم میدونم اینکار گناهه و البته تابحال اینکارو نکردم ولی فکر اینکار داره دیوونم میکنه دوس دارم حتی شده ییار تو بغلم بگیرمش.تاحالا روی دختری اینجوری نبودم ولی این دوستم حسابی قلب منو تسخیر کرده. و دوجنسه نیستم و کاملا از هرجهت یک زن هستم .اینم بگم ک متاهلم بخاطر همین خودمو خیلی گناهکار میدونم ک این فکرا تو سرمه . دارم دیوونه میشم چکار کنم.
اینم بگم ک ۲۸ سالمه دوساله ازدواج کردم و از رابطه جنسی با همسرم ناراصیم و جلوش فیلم بازی میکنم ک دادم لذت میبرم ک اونم لذت ببره.
مم عاشق شوهرم هستم .و نمیدونم حس عشق ب کس دیگه ایو اونم دختر.
همسرم بمن گفته قبل ازدواج با دوتا از همجنساش سکس کامل داشته و با یک‌زن و البته این خیلی برام مهم نبود چون قبل ازدواج بوده . البته اینکه با همجنسش بوده یجوری داره قلقلکم میده ک منم تجربه کنم

توسط Person درروابط جنسی - زناشویی · پاسخ 727 روز 6 ساعت 58 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  ببین عزیزم در این مسیر با توجه به اینکه شما بیان می کنید که از رابطه جنسی با همسرتان نیز رضایت ندارید نیاز است که به صورت حضوری برای بررسی گرایشات جنسی و مشکلاتی که در رابطه جنسی با همسرتان دارید به روانشناس مراجعه داشته باشید چون گرایش شما به دوستتان نیز بی ارتباط با این موضوع نمی باشد و می تواند بر یکدیگر تاثیر زیادی داشته باشد .
  این میزان از گرایش نشان از مشکلاتی دارد که نیاز به بررسی و درمان دارد تا شما بتوانید از مسیر سازنده به نیازهای جنسیتان پاسخ بدهید .
  اینکه همسر شما این رابطه را تجربه کرده اند دلیل بر درستی آن نمی باشد و در هر حالتی این رابطه انحراف جنسی محسوب می شود و اگر برای فرد درگیری زیادی ایجاد کند و فرد نتواند از آن خارج شود و شناخت لازم نسبت به نیازها و احساسات و گرایشات خود داشته باشد به مرور آسیب های بیشتری را ایجاد خواهد کرد.
  درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  02122354783

  توسط مشاور · 727 روز 3 ساعت 40 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است