پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

مشکل نعوظ

نعوظ

لام علیکم . من حدود 10 ماه هست که نامزد کردم . در اوایل نامزدی ترس از این داشتم که نتونم نعوظ کامل داشته باشم حین رابطه . آخه این عدم نعوظ کامل رو در دوران مجردی هم تجربه کرده بودم و خیلی این موضوع من رو آزار میداد . ولی طی مطالبی که خوندم از سایتهای مختلف فهمیدم که منشا روانی داره و نباید بترسم . در اوایل دوران نامزدی با هر حرکتی که انجام میدادم با همسرم تحریک میشدم و آلتم نعوظ داشت . ولی با این شرایط از قرصهای تاخیری استفاده میکردم . دلیل استفادم هم ترس از نداشتن نعوظ کامل بود . توی خواب برای هر مردی اتفاق میوفته که نعوظ داره . من توی خواب میشه گفت هرشب نعوظ دارم . ولی برای رابطه ی جنسی با همسرم نمیدونم چرا دچار مشکل میشم و خیلی خیلی میترسم . این مشکل تا حدودی با استفاده از قرص حل میشه ولی دوست دارم مثل همه ی اونهایی که نامزد دارن رابطم باشه . فکر میکنم توی این موضوع نسبت به بقیه ضعف دارم . این موضوع تمام افکارم رو تحت شعاع قرار داده . واقعا یک ترسی توی وجودم افتاده و زندگی رو برام سخت کرده . در دوران نامزدی رابطه که کامل نیست ولی در همون حد لاپایی و مالش هم میترسم . وقتی که قرص مصرف میکنم انگار اعتماد به نفسم بالا میره و توی راطه ترسی ندارم . همین دیروز قصد انجام رابطه با نالمزدم رو داشتم ولی متاسفانه آلتم نعوظ نکرد . و این فکر منو رها نمیکنه . من 27 سالم هست و طی مطالبی ک خوندم این عدم نعوظ نباید توی این سن رخ بده . تو رو خدا کمکم کنین که بد اعصابم به هم ریخته

توسط mmmooosss درروابط جنسی - زناشویی · پاسخ 933 روز 1 ساعت 31 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  قابل درک می باشد که این موضوع می تواند تمرکز زیادی را از شما بگیرد اما دقت داشته باشید که بهتر است در اول از مصرف دارو خودسرانه خوداری کنید چون این داروها می تواند عوارض جانبی نیز داشته باشند مخصوصا اگر بدن شما احتیاجی به این دارو نداشته باشد در اول بهتر است به صورت حضوری برای بررسی جسمی به متخصص غدد مراجعه کنید چون میزان تحریک شدن شما در خواب نیز زیاد می باشد و این موضوع می تواند در روند نعوظ شما تاثیر داشته باشد و نیاز به بررسی توسط متخصص دارد.
  در کنار اینکه تمرکز زیاد شما بر این موضوع می تواند در نعوظ شما نقش داشته باشد چون اضطراب شما باعث می شود که تمام تمرکز شما در رابطه جنسی به این موضوع اختصاص پیدا کند و تحریک پذیر شما کاهش یابد در صورتی که اگر تمرکز شما بر روند رابطه و صحبت های خودتان و نامزدتان و… باشد می توانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید .
  در این مسیر بهتر است اگر از نظر جسمی بعد از بررسی مشکلی وجود نداشت چند جلسه مشاوره با سکس تراپ را دریافت کنید تا بتوانیم در این زمینه به شما کمک کنیم.

  توسط مشاور · 931 روز 4 ساعت 5 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است