پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

مشکل زناشویی

مشکل زناشویی

با سلام ، من مدت 6 ساله که ازدواج کردم و خیلی عاشق همسرم هستم و او هم همینطور، من تو رابطه نزدیکی با زنم به مشکلات زیادی برخورد کردم و اگه میشه منو راهنامیی کنید ممنون میشم
اول اینکه وقتی با هسمرم نزدیکی میکنم حسم بالا نمیره و نمیدونم چرا و اصلا هم دست خودم نیست از همسرم میخوام که از تصورش با نزدیکی با یک نفر دیگه بگه و اینجوری حسم بالا میره ولی اصلا زنم به این کار راضی نیست و من هم نمیتونم و کنترلش از دستم خارجه و بهش اصرار دارم که واسم تو نزدیکی باهم از نزدیکیش با یه نفر دیگه از جنس مخالفش بگهاونم از آشناهامون،واقعا خیلی سعی کردم که تو نزدیکی با همسرم بهش اصرار نکنم چون بهم میگه گناهه ولی من بدجوری لذت میبرم ، بنظر شما اینکار من اشتباهه و اگه اشتباهه چگونه برطرفش کنم چون هیچ کنترلی رو خودم ندارم و اگه این کاره من مشکلی نداره چگونه همسرم رو که باورش اینه که گناهه راضیش کنم تا تن به این صحبت ها بده ممنون میشم اگه پاسخ بدید؟
دوم اینکه من مدت دو ساله که در یک شهر دیگه کار میکنم و هر دو یا سه ماه به مرخصی میرم و همسرم رو میبینم ، و تو مدتی که ازش دورم وقتی حسم بالا میره از زنم درخواست سکس چت و تصویرای برهنه ازون میخوام ولی اون در نود درصد موارد منو رد میکنه و من هم مجبورم این حسمو دفع کنم و احساسم به همسرم در یه لحضه تبدیل به نفرت میشه ، خدارو شکر تا این لحظه دوری از همسرم دستام به گناهی آلوده نشده ، ولی واقعا وقتی ازش دورم بدجوری حسم بالا میره و وقتی با هسرم درمیون میزارم منو به بهانه های مختلفی رد میکنه اگه میشه راهنماییم کنید ممنون میشم؟
سوما و سوال آخر این که آیا من از اینکه از همسرم موقع نزدیکی درخواست میکنم تا از حس تخیلش با یک نفر دیگر از جنس مخالف داشته باشه اشتباهه و از آیا از نظر همسرم من مشکل روانی دارم؟
با تشکر

توسط hadirayan208 درروابط جنسی - زناشویی · پاسخ 1554 روز 15 ساعت 29 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  با سلام خدمت شما دوست عزیز
  دقت کنید که شما بیان نکردید که آیا از اول ازدواج این مشکل را داشته اید و در رابطه جنسی با همسرتان تحریک لازم نمی شوید و نیاز است چیز دیگری به جمع شما اضافه شود که شما احساس لذت کنید؟ آیا شما از فیلم های پورن ، داستان و… با این موضوعات استفاده می کنید؟
  گاهی دیدن فیلم های پورن باعث می شود که در فرد توقعاتی به وجود آید که غیر واقعی بوده است و می تواند به رابط زناشویی انها لطمه وارد کند دقت کنید ممکن است اگر این درخواستها از همسرتان ادامه پیدا کند ایشان دیگر از رابطه جنسی لذتی نبرند و سعی کنند از آن دوری کنند دقت کنید که رابطه جنسی یک رابطه دوطرفه می باشد و نیاز است هردوی شما در این رابطه به سمتی پیش بروید که از یکدیگر لذت ببرید اما با درخواست شما با توجه به توضبحاتتان بجای لذت رابطه جنسی همسرتان احساس گناه را تجربه می کنند و ممکن است به مرور زمان بر دیگر روابطتتان نیز تاثیر گذارد . بهتر است شما به صورت حضوری یا تلفنی با متخصص سکس تراپی صحبت کنید تا فانتزی های جنسی شما مورد بررسی دقیق تری قرار گیرد . گاه فانتزی های جنسی شکل گرفته در ذهن افراد نوعی انحراف جنسی است که می تواند آسیب زا باشد . بهتر است در زمانهایی غیر از رابطه جنسی به عواطف همسرتان نیز توجه کنید و نشان بدهید که برایتان فرد باارزشی است برای زنان نیاز عاطفی در اولویت قرار دارد . اینکه در زمان فاصله داشتن با همسرتان با ایشان در مرود نیازهایتان صحبت کنید یا بخواهید بدن ایشان را ببینید چون شما باهم محرم هستید مشکلی ایجاد نمی کند ولی اگر بعد از ان باعث می شود که شما خودارضایی کنید می تواند برایتان عوارضی به همراه داشته باشد . سعی کنید با همسرتان در مورد دیدگاهشان و فنتزی های جنسیشان صحبت کنید سعی کنید در روشنایی با همسرتان رابطه داشته باشید از دیدن فیلم های پورن و… خوداری کنید چون تاثیر مستقیمی بر رابطه جنسی شما دارد .
  درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  02188422495
  شاد باشید

  توسط مشاور · 1553 روز 19 ساعت 22 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است