پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

مشکل دخول

مشکل دخول

سلام. موقع دخول با همسرم مشکل داریم. یا آلت من بزرگه یا آلت خانمم کوچیکه. تا الان موفق به دخول نشدیم و خانمم درد زیادی احساس می کند. مشکلمون رو جطور حل کنیم؟

توسط Foadam درروابط جنسی - زناشویی · پاسخ 1935 روز 16 ساعت 23 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  با سلام دوست عزیز
  در مورد مشکل دخول باید بگویم در این رابطه که یا آلت شما بزرگ است یا اینکه واژن همسرتان با تنگی غیر طبیعی مواجعه است به راحتی قابل حل می باشد و جای هیچ نگرانی برای زوج های جوان وجود ندارد. شما ابتدا باید در نظر بگیرید که در هنگام برقراری رابطه جنسی همه اعمال با آرامش صورت پذیرد و اینکه همسرتان به هیچ وجه استرس نداشته باشد چرا که در صورت داشتن استرس و ترس از رابطه باعث میشود وااژن خانم ها قفل شده و و این انقباض باعث تنگی غیر ارادی در خانم ها می شود.
  این حرکت غیر ارادی ماهیچه سبب این میشود که ماهیچه اطراف واژن از ورود شی خارجی به درون به صورت اتفاقی جلوگیری می کند.
  شما برای اینکه این مشکل را حل کنید می توانید با یه سری اعمال مثل چرب کردن انگشتان به تحریک کردن واژن پرداخته تا کم کم واژن حساسیت خود را از دست داده و ماهیچه منقبض نشود و به راحتی بتوانید عمل دخول را انجام دهید.
  نکته اینکه: در نظر داشته باشید از بین رفتن حساسیت به این معنی نیست که واژن کلا حساس نباشد،‌منظور این است که ماهیچه دچار انقباض غیر اداری و تنگی شدید نشود که باعث درد شدید شود.
  این عمل چرب کردن ممکن است چندین روز باید انجام دهید تا به راحتی مشکلتان حل شود. در صورت حل نشدن میتوانید با مراجعه به مشاوره جنسی و گرفتن تمرینات به راحتی مشکل خود را حل نمایید. چرا که این مشکل به هیچ وجه مشکل حادی نیست و براحتی با کمی صبر قابل حل است.
  به امید موفقیت…

  توسط hami07 · 1935 روز 14 ساعت 26 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 3

 2. 0 votes

  با سلام
  دوست گرامی الت زنان که برای دخول مشکلی نخواهد داشت البه به نوع پرده بستگی دارد ولی دهانه وازن انعطاف پذیر است و اجازه دخول را میدهد مگر اینکه همسر شما نتواند درد ناشی از دخول را تحمل کند و اصلا مایل به ادامه رابطه نباشد .که این خود نوعی از اختلال است که فرد باکره باقی می ماند و با روش های شناخت شده روانشناختی درمان صورت می پذیرد و وازن اجازه ورود الت تناسلی را می دهد

  در مورد اینکه کوچک بودن الت شما اگر در حالت نعوظ الت سیخ و راست قرار بگیرد و طول الت بین 7 تا 12 سانت باشد الت شما سالم است و می توانید دخول داشته باشید مگر اینکه این شرایط را در هنگام تحریک نداشته باشد که باز هم با مراجعه به اورولوزیست و بررسی خود الت می توان به رفع مساله کمک کرد .
  و روش های مختلفی برای برقراری رابطه مناسب است که درد کمتر حس شود در مورد خانم ها و اقایون استفاده از لوسین های مختلف و روغن های گیاهی طبیعی می تواند به دخول بدون درد کمک کند و البته نوع رابطه برقرار کردن هم مهم است در شرایطی که قبل اماده سازی باشد و هر دو مایل به داشتن رابطه باشید
  امیدوارم به زودی مساله رفع شود

  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  44034490
  موفق باشید

  توسط مشاور · 1932 روز 12 ساعت 47 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است