پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » مشکل جنسی
0 امتیاز
Vote Con!

مشکل جنسی

مشکل جنسی،میل جنسی

سلام
دختری ۲۳ساله و مجرد هستم.درکل خودم حس میکنم که میل جنسی خیلی معمولی دارم و قبلا اصلا اذیتم نمیکرد و جوری نبود که احساس نیاز شدیدی داشته باشم و خیلی کم و با فاصله هم گاهی خودارضایی میکردم. اما حدود سه ماه پیش نزدیک به عادت ماهیانه ام حس نیاز شدیدی داشتم و مجبور به خودارضایی شدم.اما بعد از آن باز هم اون حس از بین نرفت و حس تحریک و انقباض و قلقلک رو توی آلت تناسلی و قسمت زیری شکمم حس میکردم..الان سه ماه میگذره و من همچنان اینجوریم.نزدیک پریودیم خیلی شدید میشه، در دورانش کمتر میشه و باز وقتی که تموم شد دوباره این حس شروع میشه.واقعا آزارم میده و تمرکزم رو از بین برده.اینجوری که انگار یه حس قلقلکی کلا در قسمت پایینی بدنم دائما وجود داره و اعصابم رو خورد کرده.و انگار بعد از خودارضایی حتی بیشتر هم میشه.
من اصلا اینجوری نیستم که فیلم و عکس و کلا موارد تحریک کننده ی زیادی دور و برم باشه و اصلا تمرکزم رو این موارد نیست
اخیرا با توجه به مطلبی که توی پیج یه مشاور دیدم وقتی احساسم خیلی شدید میشه شب ها قبل از خواب ترکیب عرق کاسنی و سرکه میخوره و بعد از دو سه شب تقریبا به حالت عادی برمیگردم ولی باز نزدیک به عادت ماهیانم شدید میشه و تا این ترکیب رو نخورم از بین نمیره‌.حتی بعضی وقتا با خوردن این شربت هم باز هست و خیلی اذیتم میکنه.واقعا نگرانم که نکنه این مشکل و بیماری ای باشه چون قبلا اصلا اینجوری نبود.
آیا این یه امیر طبیعیه؟ و موقتیه؟
یا نکنه تا آخر عمر همینجور بمونم..😔
هیچ راهی واسه متوقف کردن و آروم کردن این حس وجود نداره؟
لطفا کمکم کنید.

توسط Arameh درمسایل جنسی · پاسخ 360 روز 5 ساعت 25 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (3)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  خب این تجربه نیازهای جنسی یک امر طبیعی در شما می باشد اما موضوعی که از اهمیت برخودار می باشد این است که تجربه هر احساس و نیازی حتما نباید با رفتار خاصی همراه شود . در این مسیر اینکه شما بپذیرید خب نیاز جنسی را دارید اما با توجه به مشکلات احتمالی خودارضایی و تمرکز زیاد براین نیاز در زمان فعلی نمی توانید به آن پاسخ بدهید از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.
  دوره ی عادات ماهیانه ی خانم ها دورانی است که هورمون ها بیشترین تغییرات به خود می گیرند میل جنسی در دوران قاعدگی نیز دستخوش تغییرات زیادی قرار دارد با تغییر هورمونی میل جنسی و تمایلات خانم ها به برقراری این روابط نیز تغییر می کند حتی شرایط برقراری این ارتباط نیز تغییر می کند . در این دوره ی خاص احساسات خانم ها نیز بسیار تغییر می کند و حتی حس آن ها نیز نسبت به همسرانشان تغییر کرده و میل جنسی در دوران قاعدگی نیز به طبع این قضیه تغییر پیدا می کند.
  در زمان درگیری در چرخه ی قاعدگی، زنان مجرد در شروع آن میل بیشتری داشتند، در شرایطی که هورمون استرادیول میزان رسیدگی تخمدان را کنترل می کند، و در حالی که زنانی که متاهل بودند در آغاز و پایان این چرخه میزان فعالیت جنسی شان بیشتر بود و این نشان می دهد که ترشح هورمون پروژسترون در آنها بیشتر ترشح شد در شما نیز با احساس تحریک بیشتر در اندام جنسی این تغییرات هرمونی را تجربه می کنیدکه کاملا طبیعی می باشد.

  توسط مشاور · 359 روز 9 ساعت 10 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  خیلی ممنونم از پاسخگویی کاملتون
  فقط اینکه این تحریکات و انقباضات بطور دائمی در من وجود دارن و در طول شبانه روز مخصوصا موقع خواب فشار زیادی رو به من وارد میکنن واقعا آزارم میدن و تمرکزم رو بهم ریختن. و همونطور که گفتم با خودارضایی هم رفع نمیشن و حتی انگار بیشتر میشن !
  و اینکه گفتید در شروع چرخه این احساسات زیاد میشن، من بعد از پایان این چرخه هم باز این احساسات زیاد میشن و دائما وجود دارن
  میخواستم ببینم لازم هست برای رفعش کاری انجام بدم؟ یا کلا روشی هست که بشه این احساسات رو کاهش داد یا متوقف کرد؟ یا فقط باید تحملش کنم؟ 🙁
  شرمنده اما ممنون میشم این سوالم رو هم پاسخ بدین🙏🏻

  توسط Arameh · 359 روز 8 ساعت 44 دقیقه قبل

  سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

  • در این مورد نیاز هست که حتما با متخصص زنان نیز صحبت کنید چون ممکن است که ریسه جسمی داشته باشد و در این مسیر اگر مشکل جسمی وجود نداشت خب بهتر است که برای بررسی تخصص تر به متخصص سکس تراپ مراجعه کنید. در هرصورت تجربه میزانی نیازهای جنسی اگر با تمرکز زیادی و آسیب در مسیر های دیگر زندگی شما همراه نشود کاملا طبیعی و نشان از سلامت شما دارد .

   توسط مشاور · 359 روز 3 ساعت 51 دقیقه قبل

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است