پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » پرده بکارت » مشکل بکارت
0 امتیاز
Vote Con!

مشکل بکارت

بکارتجنسی

با سلام من دختری هستم 24 ساله که تاحالا هیچ رابطه جنسی با کسی نداشتم. در کودکی بر اثر ضربه ای که وارد شد از واژن من خون آمد ولی من فکر نمیکردم مساله مهمی باشه و در جریان نبودم تا چند سال پیش که به این فکر افتادم که شاید در اون زمان پرده بکارت من آسیب دیده باشه. چندین بار خودم سعی کردم که متوجه وجود یا نبود پرده بشم و حتی چند بار انگشت خودم رو وارد واژن کردم ولی نه دردی احساس کردم و نه خونی دیدم. به دکتر هم مراجعه کردم ولی این مورد که انگشتم رو وارد کردم رو بهشون نگفتم و ایشون بعد از معاینه گفتن که بکارت من سالم هست و از نوع حلقوی هست و در ازدواج نه دردی هست و نه خونریزی. بعد از اون بعضی وقتا که خود ارضایی میکردم انگشت خودم رو وارد میکردم و از این طریق ارضا می شدم. ولی یکبار هم دو انگشت خود را وارد کردم. حالا سوال من این هست که ممکن هست در معاینه این که انگشت وارد واژن شده مشخص باشه؟ ممکن هست که فکر کنند که به جای انگشت آلت مردانه وارد شده باشه؟ کلا چه مشکلاتی برای ازدواج من پیش میاد با این موارد؟خواهش میکنم کمکم کنید. بسیار استرس دارم.

توسط p.a.yello درپرده بکارت · پاسخ 1746 روز 1 ساعت 19 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (3)

 1. 2 votes

  ازاله بکارت

  دوست عزیز بکارت شما از نوع حلقویه .
  ولی این بدان معنی نیست که شما با انگشت و یا … برای ارضاء شدن خودتون استفاده کنید.
  اگر کشش زیادی به این ناحیه وارد نشده باشه جای نگرانی نیست .
  پس بهتره در خودارضایی خودتون حدودی رو رعایت کنید .
  تا از ایجاد چنین نگرانیهایی جلوگیری کرده باشید.

  توسط مدیریت سایت · 1745 روز 19 ساعت 57 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 1 vote

  با سلام
  دوست عزیز .
  ببینید اینکه مشخص شود انگشت بوده یا الت اصلا مساله قابل تشخیصی نیست ولی اینکه مرده شما حلقوی است و خونریزی ندارد خب یک نکته ای است که بهتره حتما گواهی داشته باشید که بعدا مساله ای در ازدواج شما ایجاد نشود و نگرانی خاصی به وجود نیاید ..به هر حال دقت داشته باشید که با همه این شرایط خود خودترضایی مشکلات جدی ایجاد می کند که باید دقت داشته باشید ..
  به هر حال توجه داشته باشید که با شرایطی که شما می فرمایید بحث مشخص شدن و سلامت پرده مطرح نیست با خودارضایی با انگشت به غیر از ایجاد عفونت ها شما دچار عوارض خودارضایی خواهید شد و ممکنه زود انزالی ایجاد شود و مشکلاتی را بعدا در رابطه جنسی ایجاد خواهد کرد
  به هر حال بهتره این موارد را در نظر داشته باشید و موفق باشید که مشکلی ایجاد نشود .به هر حال موفق و خوشبخت باشید .ولی بدونید که وقتی خودارضاییوجود داشته باشد باعث می شود مشکلات به کرار گسترده تر شود و شرایط نامطلوبی را ایجاد کند .
  که شاید اکنون اصلا توجه نداشته باشید
  به هر حال امیدوارم متوجه اصل مساله مطرح شده باشید که خودارضایی اصل مساله ایست که بعدا شما را دچار مشکل خواهد کرد نه ص ف نوع پرده

  توسط مشاور · 1743 روز 22 ساعت 5 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 3. 0 votes

  خیلی ممنون از راهنمایی های شما.

  توسط p.a.yello · 1742 روز 21 ساعت 40 دقیقه قبل

  سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است