پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » مشکلات قبل از ازدواج
0 امتیاز
Vote Con!
حل شده

مشکلات قبل از ازدواج

سلام2سلام1

نمیدونم با پدرم چجوری حرف بزنم که قانعش کنم،؟؟؟چون واسش تحصیلات و اینکه پسر جوری باشه که بتونه کلاسش حفظ بشه مهمه،پدرم اهل چشم و همچشمیه!…البته مادرم گفت اگه ادامه تحصیل بده موقعیت بهتر میشه…مادرم از وقتی که از پدرم در مورد موردهای پیشنهادی ازدواج در مورد من و برادرم رو شنیده،خیلی بیشتر با من همراه شده،چون پدرم موردی رو انتخاب کرده که جای تعجب داره(پسری که لیسانس داره و نمایندگی فروش کولر و نصب رو داره و کلا از نظر فکری با هم متفاوتیم و مادرمم مخالفه چنین پسریه)…چون برادرمم یکی از همکلاسی هاش رو برای ازدواج در نظر گرفته و پدرم میگه فقط دختر داییم!!!
من هر چقدر از رابطمون میگذره بیشتر متوجه تفاهماتمون در بیشتر موارد میشم…
در مورد سوالاتی که گفتید:
2.من مشکلی با زندگی در شهر دیگه ندارم الانم که دانشجو در تهرانم هر 2 ماه یا بیشتر میرم خونه در صورتی که زودبه زودترم میتونم برم.
3.دختر ولخرجی نیستم با توجه به مخارجی که در خوابگاه دارم ماهی 300 خرج میکنم،با تمام مخارج خوردوخوراک و پوشاک و همه چی…
در مورد سوال اول واسه من که پسر تحصیل کرده زیاد دیدم که واقعا جای سوال داشت رفتار و اخلاقشون…ولی وقتی جوابا و کارای منطقیش رو در برابر مسائل مختلف میبینم دیگه تحصیلات واسم کمرنگ شده،چون این شعور و اخلاق و معرفته که مهمه…

توسط fereshteh درازدواج · پاسخ 3369 روز 14 ساعت 16 دقیقه قبل

سوال: 4 پذیرفته شده: 3 ( 75% ) | امتیاز: 2

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes
  پذیرفته شده

  سلام فرشته جان خوبی؟ از اینکه دوباره باهات حرف می زنم خوشحالم. ببخش که متوجه پیغامت نشدم و اینقدردیر دارم جواب میدم.
  خوب اگه همه اون مسائل حله. پس بقیه این قضیه یعنی اصل اصل این موضع مشکل شما نیست. مشکل آقا پسر و خانوادشه. ایشون باید برای خواستگاری اومدن تلاش کنند. پافشاری کنند. و ولکن ماجرا نباشن.
  شما با مادر بیشتر حرف بزن. اگه واعا تصمیمت جدیه. اگه پدرت جواب نه رو از زبونت در مقابل اون موردی که خودش انتخاب کرده بشنوه. متوجه میشه که دل شما با اون آقا نیست. لازمه که اینجا شما کوتاه نیای. ازز طرفی هم خانواده پسر باید تلاششونو بکنن و به قولی پاشنه در خونه شما رو از جا بکنن. تا پدرت وقتی اصرار اونا رو میبینه. و اینکه مادرت هم باهاش حرف بزنه . جواب نه شما رو هم بشنوه. انشاالله کوتاه بیاد.
  موفق باشی عزیزم.
  اگه باز سوالی هست در خدمتیم.

  توسط خانم زهرا عباسی · 3361 روز 11 ساعت 39 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است