پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » خودارضایی » مشکلات جنسی
0 امتیاز
Vote Con!

مشکلات جنسی

جنسیمشکلات

سلام خسته نباشید. همون طوری تو سایتتون نوشتید نیاز جنسی از نیاز های اولیه انسانه که فقط باید ارضا بشه .حالا اگه کسی شرایط ازدواج رو نداشته باشه و خودارضایی هم نکنه . این انسان یک فرد نرمالی خواهد بود یا به دلیل ارضا نشدن یک نیاز مهم دچار مشکلات دیگری میشه ؟ اصلا مگه میشه فردی که نمیتونه ازدواج کنه خودش رو ارضا نکنه ؟چه قدر میتونه تحمل کنه یک سال دو سال سه سال. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

توسط Aloche درخودارضایی · پاسخ 381 روز 3 ساعت 50 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  خب بله نیاز جنسی هم یک نیاز طبیعی مثل نیاز به گرسنگی، تشنگی، تفریح و… می باشد اما خب مسیر پاسخ دهی به این نیازها و شرایط و زمان پاسخ دهی اهمیت دارد چون اگر بخواهید تمرکز بیش از اندازه بر هریک از این نیازها گذاشته شود از نیاز بودن آن خارج می شود و تمام زندگی را تحت تاثیر قرار می دهد .
  نیا ز جنسی نیز خب اگر با تمرکز زیادی همراه شود خب دیگر فرد به یکبار خودارضایی در هفته راضی نیست و به مرور این میزان از رفتار افزایش می یابد و خب به مرور آسیب های آن مشخص می شود .
  اما در هرصورت این رفتار یعنی خودارضایی هم اگر رخ می دهد بهتر است که با درک و مدیریت انجام شود تا به عنوان یک عادت و یا جایگزین یک مسیر سازنده نباشد .
  رابطه جنسی یعنی یک رابطه دو نفره و از این طریق نیز به این نیاز پاسخ داده می شود پس نمی توان تایید کرد که خودارضایی یک مسیر سازنده در رشد می باشد اما خب در هرصورت بهتر است که در مسیر رشد بهتر به این نیازها پاسخ داده شود تا زا آسیب های احتمالی جلوگیری شود.

  توسط مشاور · 380 روز 23 ساعت 7 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است