پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » مشکات بانامزدم
1 امتیاز
Vote Con!

مشکات بانامزدم

مشکل؛بانامزدم

سللم اونروز کلی خوشحال بودم که همه چی داره خوب میشه اما میدونیددیشب چی شد؟…
بزار از اول بگم وقتی محرم بود ما به هییتی رفتیم که بانی اونجا از اشنایان ما بود یکبار هم نامزدم رو به اونجا بردیم اون اقا به نامزدم گفت اگه از گل نازک تر به این دختر بگی من میدونم با تو خلاصه یکم ابه نامزدم گفت که احترام نگه داره ومنو ناراحت نکنه اما نامزدم ازش کینه گرفته خیلی ناراحتم اون یکم با نامزدم شوخی کرد اما اون به دل گرفت دیشبم نامزدم زنگ زد گفت من میخابم دوازده بیدارم کن درس بخونم منم گفتم باشه اما چنددقیقه بعدیهو اس داد وبه این بنده خدافحش داد اونم چه فحشایی وکلی اعصاب منم خورد کرد به نظرتون چیکارکنم نمیدونیید دیشب به چه بدبختی راضیش کردم که تموم کنه اما اخرش گفت من ببینمش میدونم باهاش چیکارکنم هرچی فکرمیکنم دلیلی نداشت نامزدم ناراحت بشه چرا من انقدبدبختم؟

توسط 12345 درازدواج · پاسخ 3357 روز 13 ساعت 27 دقیقه قبل

سوال: 5 پذیرفته شده: 1 ( 20% ) | امتیاز: 4

 

پاسخ (4)

 1. 0 votes

  توبدبختى؟؟؟؟؟!!!!نميدونم والا بهت چى بگم؟بدبختيو چه جورى ميبينى آخه تو؟دخترجون پسرا اوايل ازدواج فقط منتظرن يكى ازطرف دختربهشون بگه بالاى چشمتون ابرو،حالا يكى فحش ميده يكى گيرميده…ديگه اون بستگى داره.پس فكرنكن فقط تواين مشكلو دارى.توفقط بايد عاقلانه رفتاركنى تا خوب شه به مرورزمان ومثلأ بعد ٢سال ديگه اين اخلاقش كم شده باشه.زيادبهانده به اين حرفاش.اون دوستتونم بايديادبگيره به كسى كه نامزده اينجورى نگه…

  توسط mehrnaz64 · 3356 روز 23 ساعت 39 دقیقه قبل

  سوال: 3 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 2. 0 votes

  بسم الله الرحمن الرحیم
  با عرض سلام خدمت شما خواهر محترم و گرامی
  از این که دیر پاسخ شما را می دهم پوزش می طلبم
  مطلب اول : ساختار جسمانی و روانی زن و مرد با یکدیگر تفاوت دارد و شما باید این تفاوت های ساختاری را بشناسید.
  مطلب دوم : پایه و اساس ساختار جسمی و روانی مرد را (((اقتدار))) تشکیل میدهد.
  مطلب سوم : خانمها باید دقت داشته باشند که هیچگاه به اقتدار مرد ضربه وارد نشود .
  مطلب چهارم : در موردی که شما را ناراحت نموده است بهترین کار این بود که از نامزد خود (البته اگر شما با یکدیگر عقد نموده اید ) دفاع می کردید و به مرد خود می گفتید که این آشنای شما اشتباه کرده است و من به شما اطمینان دارم تا مقداری از ناراحتی او را کم کنید .
  مطلب پنجم : در پایان روایتی را از وجود نازنین حضرت محمد (ص) تقدیم متان می کنم .
  نشانه انسان صبور در سه چیز است : 1-اینکه کسل نمیشود 2-دل تنگ نمیشود 3-از پروردگارش شکایت نمیکند ، چرا که وقتی کسل شود ، حق را ضایع و تباه خواهد کرد ، و هنگامی که دلتنگ شد ، سپاسگذاری نمیکند و وقتی که از پروردگارش شکایت کند ، گناه خواهد کرد.
  در پناه خداوند متعال موفق و پیروز باشید.

  توسط آقای م- قاسمی · 3354 روز 8 ساعت 11 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 3. 0 votes

  (با اجازه از جناب آقای قاسمی)
  سلام. گل بانو. خوبی؟ در راستا و ادامه صحبتهای حاج آقا باید بگم که. چرا هر چی میشینی فکر میکنی به این نتیجه می رسی که دلیلی نداشته؟ خیلی هم دلیل داشته اون هم اساسی. اول بگو ببینم اون آشناتون چندسالشه؟ حالا خیلی هم مهم نیست. بیا این قضیه رو برعکسش کن. فکر کن من مثلا دختر خال بزرگه ی شوهر تو هستم. بعد تو رو با پسرخاله ام تو مهمونی میبینم. وقع خداحافظی یا هر موقع دیگه که با گیرتون میارم. برمیگردم بهت میگم. ببین عروس این پسرخاله ما تاج سر. نبینم براش کم بذاری، اذیتش کنی. براش همه چی تموم باش. از گل کمتر بهش نگیا. این پسرخاله ما خیلی گله. تو نباید اذیتش کنیا…. خوب عکس العمل سرکار خانم چیه؟ قطعا اگه برات چشم و ابرو و ناز و قیافه بیام حالا اگه با شوخی و خنده هم این حرفها رو بزنم شما یه کوچولو ناراحت میشی که به تو چه فزولی میکنی. مگه پسرخاله ات رو به اسیری بردم/ مگه من چه اذیت تو رو می کنم؟ اصلا این دخترخاله ات از زندگی ما چی میدونه که این حرفها رو باید بزنه؟ تو چیزی از روابطمون بهش میگی و…..
  خوب شوهر تو هم به غیرتش برخورده. یه مرد از نظر اون غریبه جلو زنش برگشته بهش گفته این فامیل ما رو اذیت نکن. خوب به ایشون چه؟ مگه تو به این آشنا یا فامیلتون چی گفته که باید بیاد شوهرت رو نصیحت کنه\!!!
  اشتباه کار همین جاست دیگه همه چی رو از عینک خودمون می بینیم. دلم میخواد بدونم عکس العمل تو اون موقع چه جوری بوده؟ یعنی در جواب حرفهای این آقا چی گفتی درر دفاع از شوهرت؟ بعدش چی گفتی؟ همون شبی که دوباره شوهرت قاطی کرد چه جوری آرومش کردی؟
  ببین یک کلام، شوهر تو اقتدار میخواد. توجه میخواد. میخواد که به حساب بیاد. لابد نمیبینیش دیگه. لابد هی داداش داداش می کنی. شوهر رو باید مدام تاییدش کنی؟ آخ که دلم می سوزه. خدا خیلی خوشگل یه صحنه ای رو برات درست کرده بود تا فرصتی باشه بتونی شوهرت رو بالاتر ببری ولی تو…..

  توسط خانم زهرا عباسی · 3350 روز 23 ساعت 32 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 4. 1 vote

  خب دیگه کار اون سر هیات محترم اشتباه بوده که در برخورد اول طوری رفتار کرده که احساسات ایشون تحریک بشه .. در این موقع باید جانب شوهرتو داشته باشی چون در این حالت میتونی خیال نامزدتو از این جهت که درست رفتار کرده بگیری و ارومش کنی … به هرحال نوع غلط یک برخورد میتونه تبعات خیلی بدی داشته باشه ولی در این مورد من حق رو به نامزدتون میدم …پس بهتره د راین مورد در کنارش باشی ت اآروم بشه و از این حاالت خارجم بشه …چون وقتی غرور مرد زیر سوال میره رفتارهای تندی رو از خودش بروز میده پس به حمایت همه جانبه شما نیاز داره

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3118 روز 14 ساعت 10 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است