پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » اندام جنسی » مسائل جنسی
0 امتیاز
Vote Con!

مسائل جنسی

جنسی

سلام. راهی برتی افزایش سایز الت تناسلی وجود داره؟ سایز من ۱۱ هستش

توسط M.N دراندام جنسی · پاسخ 308 روز 19 ساعت 56 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  در این مورد نیاز است که شما به متخصص ارولوزیست مراجعه کنید چون این موضوع در حیطه تخصصی ما نیست در کنار اینکه نیاز به بررسی دقیق شرایط جسمی و اندام جنسی شما می باشد.
  اما به صورت کلی یک سری راحل ها وجود دارد که از آن برای افزایش سایز استفاده می شود اما اینکه برای شما قابل اجرا هست یا خیر یا اصلا نیاز دارید یا نه موضوعی هست که متخصص باید در مورد آن نظر بدهند.
  برای محاسبه اندازه آلت، حتما بایستی آلت در حالت نعوظ باشد که در این حالت با متر محیط آن را در بخش میانی آلت مطابق شکل زیر اندازه گیری می کنیم. چربی ناحیه شرمگاهی اطراف آلت باعث می شود تا طول آلت شل کوچک به نظر برسد ولی در حالت نعوظ سایز آن طبیعی است در کنار اینکه دقت کنید سایز اندام زیر 9 سانت نیاز بیشتری به درمان و بررسی دارند و تقریبا اندام جنسی شما نرمال هست .
  بخش زیادی از فرآیند رشد آلت تناسلی در بلوغ اتفاق می افتد، اما پس از آن نیز تا اوایل دهه سوم زندگی (۲۰ سالگی) ادامه می یابد. بلوغ بین ۹ تا ۱۴ سالگی شروع، و تا ۵ سال ادامه می یابد. اینکه فرایند بلوغ و رشد آلت تناسلی در شما تا کی ادامه پیدا میکند، بستگی به این دارد که کی شروع شده باشد. به طور کلی معمولا هنگامی که به ۱۸ یا ۱۹ سالگی میرسید، احتمال افزایش طول یا قطر آلت کم میشود. سرعت رشد آلت تناسلی در بلوغ، در افراد مختلف متفاوت است همانطور که مشاهده می کنید شرایط سنی شما هم اهمیت دارد و اگر در سن نوجوانی قرار دارید خب در این مسیر با کمک هرمون درمانی شاید بتوانید شرایط بهتری را ایجاد کنید.
  روش های دیگری چون جراحی و قرص هم وجود دارد که خب بسته به شرایط جسمی شما دارد اما به صورت کلی با برش رباط سوسپنسوری که آلت را به استخوان عانه متصل می کند و سپس انجام وی-وای پلاستی بر روی پوست آلت می توان بر سایز آلت افزود. با این عمل حدود ۱ تا ۲ سانتیمتر به طول و سایز آلت در حالت شل افزوده می شود و لازم است حداقل ۶ ماه بعد از جراحی، وزنه ای به آلت آویزان باشد تا این افزایش طول حفظ شود. با توجه به عوارض زیادی که این روش بدنبال دارد انجام آن امروزه با اکراه و پذیرش ریسک عوارض آن انجام می شود.
  نیاز به جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی بسیار نادر می باشد. جراحی معمولا برای مردانی انجام می شود که آلت تناسلی آنها به دلیل نقص مادرزادی یا آسیب، عملکرد نرمالی ندارد. گرچه، برخی از جراحان، برای بزرگ کردن آلت تناسلی جهت زیبایی، از روش های مختلفی استفاده می کنند که برخی از آنها غیر ضروری و در برخی از موارد بسیار مضر هستند.

  توسط مشاور · 308 روز 5 ساعت 43 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است