پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

مسائل جنسی

جنسی

من یه پسر ۳۲ ساله هستم همسرم‌هم ۳۲ .پنج ساله ازدواج کردیم من خیلی گرمم تو رابطه جنسی و زنم خیلی سرد اصلا در مسائل جنسی من رو راضی نمیکنه اگه بهش نگم شاید تا ۱۵الی ۲۰ روز اصلا نخواد. وقتی هم بزور راضیش میکنم‌ رابطه داشته باشیم خیلی محدود میکنه میگه یواش دس بکش دس به پشتم نزن اونجامو لیس نزن کاندوم دردم میاد نکن اسپری نزن سوزش میگیرم چی بگم فقط محدودش میکنه به یک دخول اونم در یک‌پوزیشن .رابطه دهانی هرگز از مقعد هرگز لیسیدن واژن ممنوع و …
بعد چند دقیقه دخول هر دو با هم ارضا میشیم ولی این اصلا ایده وآل من نیست.
هر وقتم در مورد مشکلات جنسی ام باهاش حرف بزنم اصلا اجازه نمیده و میگه باز شروع کردی و پرخاشگری میکنه . پیش دکترم میگم بریم میگه خودت مریضی و نمیاد.البته اینم بگم‌ خانمم فقط با دارو پریود میشه و چن سالم نازایی داشت که با کاشت بچه دار شدیم. البته هورمون‌هاش طبق آزمایس کاملا نرمال هستند.بنظر شما من چکار کنم؟

توسط 6767 Akbar درروابط جنسی - زناشویی · پاسخ 726 روز 13 ساعت 23 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  در این مورد نیاز است که هردوی شما به متخصص سکس تراپ مراجعه داشته باشید بدون اینکه به دنبال مقصر باشید بله برای اینکه بتوانید با کمک متخصص شرایط بهتری را در رابهط ایجاد کنید که در یک تعادل بهتر این رابطه تجربه شود .
  حساسیت ها و احساس دردهای زیادی در جملاتی که شما زا زبان همسرتان بیان کرده اید مشاهده می شود که در این مورد خب تجربه این احساسات ناخوشایند باعث می شود که تمایل همسرتان به رابطه جنسی کاهش یابد و نیاز است که در کنار بررسی فرایند های ذهنی و دیدگاهای همسرتان از نظر شرایط جسمی نیز ایشان بررسی شود در کنار اینکه پوزیشن و نوع ارتباط عاطفی و دیدگاهای هردوی شما نیز اهمیت دارد .
  در این مسیر بهتر است به ایشان بیان کنید که تنها برای بهبود رابطه اقدام کنید و قرار نیست کسی مقصر و یا مریض باشد بلکه با افزایش اطلاعات از شرایط بدنی هرکدامتان برای خودتان و فرد مقابل و اطلاعات در مورد پوزیشن های جنسی می توانید شرایط بهتری را ایجاد کنید .
  در صورت مخالفت همسرتان بهتر است شما خودتان برای بررسی دقیق تر به متخصص سکس تراپ مراجعه داشته باشید .

  توسط مشاور · 725 روز 4 ساعت 20 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است