پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » لطفا” راهنماییم کنید
1 امتیاز
Vote Con!

لطفا” راهنماییم کنید

بی علاقگی

سلام از راهنمایی دیروزتون خیلی ممنونم اما ی مشکل وجود داره این رفتارهای شوهرم باعث بی علاقگی من به خودش شده و گرایش من به طرف دوستام و چیزای سرگرم کننده دیگه مثل کلوپ و گوشی تلفن همراه و… رو به دنبال داشته و هرچی سعی می کنم حداقل بخاطر وجود دخترم یکمی علاقه نشون بدم دوباره بیاد رفتاراش می افتم و باعث شده ازش دوری کنم نمی دونم چیکار کنم اما واقعا” بهش بی علاقه شدم دارم خودمو داغون می کنم چیکار کنم به حرفای پاسخ قبلیتون فکر کردم اما با بی علاقگیم چیکار کنم…………….

توسط ZOHREHSH درازدواج · پاسخ 3271 روز 17 ساعت 37 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 2

 

پاسخ (3)

 1. 0 votes

  خواهشششششششششش میکنم کمکم کنید دارم دیوونه میشمممممممممممممم

  توسط asal · 3271 روز 10 ساعت 19 دقیقه قبل

  سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 3

 2. 0 votes

  وقتی که مردی استرس و دل مشغولی داشته باشه اولین واکنشی که در برخورد با مشکلش نشون میده اینه که حتی الامکان از ابراز احساسات و توجه همیشگیش کم میشه. این ویژگی ذاتی مردان هست که خیلی اوقات باعث ناراحتی و رنجش همسرشون میشه. درحالیکه در این شرایط خانوم ها باید کمی حواسشون جمع تر باشه و شرایط رو درک کنید و در واقع خوب بتونید محیط خونه رو مدیریت کنید

  یک مرد نیاز دارد همان گونه که هست پذیرفته شود ، دقیقاً همان طوری که هست .این نوع پذیرش کامل ،او را متقاعد می کند که شما براستی اورا دوست دارید
  پذیرش با تحمل همسر فرق دارد ، بردباری وتحمل به معنای پذیرش نیست ، تحمل شما فقط شوهرتان را وادار می کند که احساس نقص و ناشایستگی بکند . اومی تواند احساس کند که مورد قبول همسرش قرار نگرفته و قادر نیست که شما را کاملاً دوست بدارد.
  اولین نکته ای که در گفتار تأثیر فراوانی در روان شوهرتان دارد و موجب افزایش علاقه شوهرتان به شما خواهد شد ، «تحسین کردن شوهر» است ، این تحسین مهم ترین نیاز روحی یک مرد است.به عنوان یک زن ، شما آرزو دارید که مورد عشق وعلاقه همسرتان باشید ، درست می گویم ؟ اما شوهر شما هم به عنوان یک مرد ، آرزو دارد که شما وی را تحسین کنید زیرا نخستین نیاز اوست هر زنی می تواند نکات مثبت همسرش را بیابد ، آن را تمجید کند ، نقاط ضعف اورا از زاویه مثبت به آن نگاه کند وشوهرش را تمجید نماید .

  زن می تواند با جملات تمجید آور که در نهایت لطف ومحبت تنظیم شده باشد ،شخصیت واحساس شوهرش را کاملاًعوض کند و واقعاً از او مردی با لیاقت و با کفایت بسازد.ن می تواند با جملات تمجید آور که در نهایت لطف ومحبت تنظیم شده باشد ،شخصیت واحساس شوهرش را کاملاًعوض کند و واقعاً از او مردی با لیاقت وبا کفایت بسازدلطفاً برای یک ماه با شوهر خود رفتارهای زیر را انجام دهید وآن گاه نتیجه آن را به ما گزارش دهید،

  * شوهرخود را هرآنگونه که هست ، بپذیرید .

  * از او به هیچ عنوان ایراد نگیرید (حتی زمانی که کارش ایراد دارد ).

  * با جملات وکلماتی محبت آمیز او را تشویق کنید .

  * همواره او را تأیید کنید به گونه ای که او تصور کنند بهترین شوهر دنیا است !!

  * قبل از آمدن از سر کار آماده استقبال از او باشید وبا روی باز وخندان به اسقبالش بروید وبا جملات عاطفی ورود اورا به خانه خوش آمد بگویید .

  * موقع سر کار رفتن با کلماتی مثبت وعاطفی اورا بدرقه کنید .(در صورت امکان با آغوشی گرم اورا بدرقه نمایید )

  * پیش دیگران از او تعریف کنید وشایستگی های اورا به رخ دیگران بکشید .

  * در کارهای اداری ویا بازار او را تشویق کنید ،ودر مشکلات او را روحیه بدهید .

  * از همه مهمتر همیشه تصمیم گیری نهایی را به او واگذار کنید ،واگر نظری دارید به صورت پیشنهاد مطرح نمایید ولی بگذارید او تصمیم بگیرد ،واگر غیر از نظر شما تصمیم گرفت ،تسلیم نظر او باشید.

  توسط آقای ص - غفاری · 3270 روز 8 ساعت 9 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 3. 0 votes

  با سلام
  ممنون از راهنمایی های مفید و عالی که بهم دادین هنوز یک ماه نشده اما دارم نتیجه می گیرم بازم یک دنیا ممنون

  توسط ZOHREHSH · 3249 روز 20 ساعت 59 دقیقه قبل

  سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 2

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است