پرسشتان را مطرح کنید

خانه » دسته‌بندی نشده » لطفا جواب بدید
0 امتیاز
Vote Con!

لطفا جواب بدید

تگ 1

سلام ببخشید من چند شب پیش یه خوابی دیدم بعد از خواب بیدار شدم گفتم باز از این خوابا دیدم که انگار واقعیه بعد دوباره از خواب بیدار شدم اندفعه یه حس مور مور شدن شدید بهم دست داد راستشو بخواید من حمله پانیک دارم و بیشتر وقتا حمله رو دارم قبلا هم با خودتون صحبت کرده بودم که خواهرم صرع داشتو من استرس داشتم یه موقع خودم تشنج کنمو معلوم شد علائم تشنج رو نداشتم و پانیک داشتم ولی اون شب که حس مور مور شدن شدید بهم دست داد هوشیار بودما ولی هعی انگار به خودم میگفتم انگار دارم تشنج میکنم خیلی هم طول نکشید این مور مور شدنه یعنی بعد چن ثانیه تموم شد بعدش گفتم یعنی تشنج کردم؟ من خواب و بیدار بودم که بعدش اصلا خوابم برد حتی نمیدونم خواب دیدم یا نه اصلا نمیدونم چه حسی بود حس مور مور شدن بود حس چی لطفا کمک کنید چون میددنید من چقدر از این اتفاق میترسم الان تشنج کردم یا نه؟

توسط Mni5280 دردسته‌بندی نشده · پاسخ 513 روز 8 ساعت 28 دقیقه قبل

سوال: 3 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  خیر این مور مور شدن بدن می تواند به هزاران دلیل رخ بدهد و با توجه به خواب بودن و خواب دیدن شما خب به احتمال زیاد می تواند با احساسات بدنی شما در آن زمان و احساسی که تجربه کرده اید ارتباط داشته باشد .
  در این مسیر نیاز است که حتما شما برای بررسی این شرایط روحی و این افکار بیماری که دارید به صورت حضوری به روانشناس مراجعه داشته باشید تا بتوانیم در این مسیر به شما کمک کنیم تا شرایط بهتری را تجربه کنید.

  توسط مشاور · 513 روز 7 ساعت 11 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است