پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » لطفا جواب بدید- متشکرم
0 امتیاز
Vote Con!

لطفا جواب بدید- متشکرم

lgbtترنسکشوالمشکلات جنسی

سلام خدمت همه دوستان. من بیست ساله هستم و توی یه خانواده تقریبا مذهبی بزرگ شدم. خانواده مادرم به شدت مذهبی هستن ولی خانواده پدرم خیلی سخت گیر نیستند . من از همون بچگی با پسر ها بزرگ شدم و بازی کردم و با پسر ها کلا راحت تر هستم . حتی توی یک جمع من با پسر ها راحت تر دوست میشم تا دختر ها . از همون کودکی هم به ارایشگاه های مردانه میرفتم و موها و لباس هام اکثرا شبیه پسر ها بود و حتی از لباس های دخترونه متنفر بودم. توی دوران راهنمایی هم همیشه ارزو میکردم که پسر بودم و اکثر دوستانم هم بهم میگن اخلاق های پسرانه دارم و همیشه با پدرم کشتی میگرفتم . از لحاظ مغزی هم کارای فنی و مردانه برام راحت تره و زود یادمیگیرم اما از کار های زنانه متنفرم و هیچ علاقه ای بهش ندارم. به فیلم های خیلی خشن علاقه دارم و فیلم هایی که خشونتشون خیلی زیاد هست رو نگاه میکنم .توی دبیرستان یه مدت حدودا چندماه افسردگی داشتم ولی خودش درست شد. هیچ علاقه ی خاصی از لحاظ جنسی به پسرا نداشتم و فکر میکردم خنثی یا آسکشوال هستم. همیشه از اینکه بهم بگن تو دختری یا تو ضعیفی یا هر چیزی که بار تبعیض جنسیتی داشته باشه عصبی میشم و با همه دعوا میکنم. البته قدرت بدنیم هم به نسبت دخترای دیگه بیشتره و اکثرا ازم میترسن توی دعوا. دو سال پیش با یک دختر اشنا شدم و دوست شدیم و من علاقه خاصی نسبت بهش داشتم . دوبار هم به عنوان یه پسر با دختر ها دوست شدم . ااز فکر کردن به ازدواج با یک پسر متنفرم و همچنین از باردار شدن و بچه داشتن به شدت متنفرم ولی از پسر بودن و ازدواج با یک دختر خوشم میاد . جدیدا فکر میکنم باید تا آخر عمرم تنها بمونم. و به تازگی حدود چهار ، پنج ماه یک سری خواب هایی در ارتباط با پسر بودن میبینم که باهث میشه حس بدی داشته باشم از اینکه هویت جنسیمو گم کردم به همین علت هم سعی میکنم از خوابیدن مخصوصا توی شب خودداری کنم و تا وقتی که خسته بشم بیدار میمونم و خواب های آشفته ای هم دارم . یک تست هم توی اینترنت دیدم درمورد هویت جنسی که بعد از تست دادن متوجه شدم جنبه پسر بودن و خنثی بودنم بیشتر از جنبه دخترانمه.
لطفا بهم بگین ایا من یک ترنس مرد هستم؟
اگه امکان داره میخوام با یک ترنس مرد که عمل جراحی انجام دادن صحبت کنم .
با تشکر

توسط Y3y درمسایل جنسی · پاسخ 799 روز 13 ساعت 16 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  در این مورد دقت کنید که ممکن است شیوه تربیتی شما ، نحوه ارتباط و دوستانی که داشته اید ف دیدگاهای که از اطرافیان نسبت به جنسیت خود ردیافت کرده اید و حتی تشویق ها در مورد کارهای پسرانه و… همه در سردرگمی هویتی که شما تجربه می کنید نقش داشته باشد و این موراد موضوعات مهمی می باشند که نیاز است که شما به صورت حضوری برای بررسی هویت خود به روان درمانگر و روان پزشک مراجعه داشته باشید تا بتوانیم به صورت دقیق با بررسی همه عوامل به شما کمک کنیم تا بتوانید تصممی گیری بهتری داشت باشید .برای اینکه ترنس بودن شما نیز تایید شود و حتی اگر شما ترنس هم باشید پروسه مشاوره و جراحی ها و هرمون درمانی و… مدت زمان طولانی طول می کشد و نیاز است که شما به صورت قانونی همه این موراد را طی کنید .
  هرچند که در اینجا به نظر می رسد که شیوع تربیتی شما نقش زیادی در دیدگاهای شما نسبت به جنسیت خود یعنی زن بودن ایجاد کرده است .
  درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  021-22247100

  توسط مشاور · 799 روز 1 ساعت 53 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است