پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » سایر مسایل جنسی » فوتفتیش و لیسیدن پا
0 امتیاز
Vote Con!

فوتفتیش و لیسیدن پا

فتیش

سلام من پسر ۱۸ ساله هستم که از بچگی به پا و بوسیدن پا علاقه داشتم اما این علاقه به بوسیدن پا اصلا باعث درگیری ذهنی یا تحریک و ارضای من نمیشد اما تقریبا سه سالی میشه که ذهنم درگیر لیسیدن پا شده و خیلی باعث درگیری فگری من میشه و به شدت اذیت میشم از وجود این حس
میخواستم بدونم آیا تجربه کردن فوتفتیش با یه همجنس میتونه باعث فروکش شدن یا بیزاری من از اینکار بشه و بهم کمک کنه
ممنون میشم‌ پاسخ بدید🙏

توسط ssll درسایر مسایل جنسی · پاسخ 516 روز 52 دقیقه قبل

سوال: 6 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  در اول اینکه خیر تجربه فوتیش با همجنس هیچ تاثیری برافکار و گرایشات جنسی شما ندارد پس بهتر است با وارد شدن به این روابط خود را در معرض آسیب بیشتر قرار ندهید .
  اعمال جنسی افراد مبتلا به اختلال فتیشیسم منحصراً بر شیء یادگار یا قسمت بدن متمرکز است. افراد غیر اختلال فتیشیسم ممکن است در زمان‌های مختلف با قسمت خاصی از بدن یا شیء مشخصی برانگیخته شوند و این بخشی از تعامل جنسی آن‌ها با شخص دیگر باشد، اما آن‌ها روی آن شیء یا قسمت از بدن متمرکز نمی‌شوند.

  به طور کلی، فرد دارای اختلال یادگارطلبی می شود، زمانی تنها زمانی می‌تواند از نظر جنسی تحریک شود و به اوج لذت برسد که از یادگار استفاده کند. در موارد دیگر، پاسخ ممکن است بدون یادگار، اما در سطحی کاهش‌یافته رخ دهد. زمانی که شیء یادگار وجود نداشته باشد، یادگارخواه درمورد آن خیالپردازی می‌کند.
  در این مسیر نیاز است که شما برای بررسی شرایط فعلی به صورت حضوری به روان درمانگر مارجعه کنید چون این موضوع از اهمیت زیادی برخودار می باشد و بهتر است در همین دوران نوجوانی به آنها پاسخ داده شود تا در مسیر رشدی شما در آینده تاثیر منفی نداشته باشد .

  توسط مشاور · 515 روز 10 ساعت 35 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است