پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

فتیش جنسی

باسنخودارضاییزن میانسالفتیش

سلام
من با اسم مستعار مشکلم رو نوشتم. واقعیتش نمیدونم چطور باید بگم. خیلی خجالت میکشم از بیان مشکلم. راستش من از نوجوانی با این مشکل مواجه هستم و اخیرا که درسم تمام شده و هنوز کار پیدا نکردم و نمیتوانم ازدواج کنم و بیشتر اوقات تنها هستم این مشکل حادتر شده. واقعیتش من علاقه شدیدی به یک نوع از رابطه جنسی آن هم از نوع مقعدی دارم. به طرز عجیب و نگران کننده ای به باسن خانم های میانسال و رابطه جنسی از پشت با اون ها اشتیاق دارم. نمیدونم ریشه این مشکل چیه. ولی احساس می کنم وقتی یک زن میانسال به مردی اجازه رابطه از پشت رو میده تمام وجودش در تسخیر مرد قرار میگیره. و این برای من خیلی جذابه. و شاید این دلیل این همه تشنگی باشه! همیشه دوست دارم باسن اون ها رو لمس کنم، بفشارم، بلیسم، گاز بگیرم و به صورت دردناک بهشون آمپول بزنم و در نهایت به صورت خشن از پشت بکنمشون. اینا تخیلات زشت منه که ازش خجالت میکشم. حقیقتش من به دلیل مجرد بودن زیاد خودارضایی میکنم و تمام تخیلاتم در در اون تقریبا صرف این نوع رابطه با این نوع خانم ها میشه. واقعیتش الان خیلی میترسم. میترسم از این که این اشتیاق در زندگی آینده من بعد ازدواج اثر منفی بگذاره. همینطور میترسم که خدای نکرده باعث بی عفتی و بی آبرویی بشه. همیشه دوست دارم با یک زن میانسال صرفا به این دلایل ازدواج موقت داشته باشم. اما از طرفی فقط دوست دارم بعد از اینکه ازدواج کردم و فقط با همسر شرعی و عقدی رابطه جنسی داشته باشم. خیلی نگرانم و نمیدونم چطور شهوت خودم رو مدیریت کنم که خدای نکرده برای آینده ام مشکلی پیش نیاد. من الان در جستجوی کار هستم و اگر کار پیدا کنم حتما ازدواج می کنم. اما خیلی میترسم که بعد ازدواج چشمم دنبال باسن این نوع زن ها باشه. میترسم به دلیل این اشتیاق زیاد ازدواج موفقی هم نداشته باشم و زنم برام جذابیت نداشته باشه. البته تا آن زمان که معلوم نیست کی خواهد بود هم نمیدونم که چکار باید بکنم با این همه شهوت. فکر می کنم این اشتیاق عجیب یک نوع انحراف جنسیه که حتما تبعاتی داره. از شما می خوام که من رو راهنمایی کنید. کاش اول از فلسفه این نوع علاقه برام بگید و بعد راه های مدیریتش و بعد هم اینکه جوابی برای نگرانی هام ارائه کنید مخصوصا بعد ازدواجم. بگید چکار کنم. فقط تو رو خدا به من نگید تقوا پیشه کن و یا ورزش کن و یا به جمع دوستان برو. من یک مرد 31 ساله با تحصیلات کامل هستم که فقط دنبال یک جواب قانع کننده هستم. خیلی متشکرم.

توسط asghariakbar درخودارضایی · پاسخ 235 روز 10 ساعت قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  با سلام خدمت شما دوست عزیز
  دقت کنید که فانتزی های جنسی در ذهن همه افراد وجود دارد که گاهی به دلیل استفاده از فسلم های پورن ، داستان ها و.. نوعی انحراف در فانتزی های جنسی او ایجاد شود . بهتر است اگر از اینگونه فیلم ها استفاده می کنید از دیدن انها بپرهیزید چون می تواند انحرافات جنسی رابه مرور برای فرد ایجاد کند و سعی کنید فانتزی های جنسی سال تری را جایگزین آنها کنید تا خودتان از تصور کردن آنها احساس ناخوشایندی نداشته باشید.
  در کنار این موراد دقت کنید گه نیاز است شما برای زندگی روزانه خودتان برنامه ریزی داشته باشید تا میزان زمان تنهایی شما کاهش یابد چون در زمان تنهایی اینگونه افکار بیشتر به سراغ فرد می آید و باعث می شود میزان خودارضایی افزایش یابد و عوارض جانبی خودارضایی برای شما ایجاد می شود .
  البته بهتر است افکار شما به صورت دقیق توسط متخصص سکس تراپی مورد بررسی قرار گیرد چون جملاتی که از جمله : تسخیر کامل فرد مقابل ، گرایش به زنان با سن بالا ، داشتن رابطه دردناک و… اینها مواردی هستند که نیاز به بررسی دقیق تر دارند و بهتر است آنها را حدی بگیرید تا در آینده با مشکلات احتمالی مواجهه نشوید.
  درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  021-22247100
  شاد باشید

  توسط مشاور · 234 روز 16 ساعت 53 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است