پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » فتیش – تشنگی جنسی
0 امتیاز
Vote Con!

فتیش – تشنگی جنسی

انحراففتیش

سلام خدمت شما
من یه پسر هستم که علاقه شدید به پای برهنه و عریان دارم و این در هجده سالگی من تشدید شده به طوری که جدیدا علاقه ای به پوشیدن جوراب ندارم و هروقت دختری را میبینم یا پسری که مخصوصا کفش صندل بدون جوراب میپوشه آلت تناسلیم به حالت ایساده میشه و آب مذی از من جاری میشه

سوال دومم اینه که من به شدت چند وقته جلق نزدم و حرارت جنسیم زیاده هجده سال دارم چه کنم؟ آیا میتونم با پسری رابطه ی بدون دخول داشته باشم تا ارضا بشم؟؟ حکم این جور روابط در اسلام چیه گناهه؟

توسط meytii درمسایل جنسی · پاسخ 1602 روز 10 ساعت 40 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (4)

  1. 0 votes

    با سلام
    دوست گرامی از سوال دوم شما شروع کنیم قطعا رابطه با پسر دیگر لواط محسوب می شود و گناه دار و حرام است البته ممکنه شما تقیدی نداشته باشید به مسائل مذهبی ولی باید بدونی این طور رابطه ها به شدت عوارض منفی دارد و مشکلات زیادی را ایجاد خواهد کرد .در مورد مساله دیگر که فرمودید یعنی بحث اینکه علاقه به پا این علاقه جنسی نوعی انرحاف حنسی محصوب می شود مخوصا که می فرمایید خب خودارضایی هم می کردید و حت ی با دیدن پای برهنه مایع منی هم خارج می شود خب این ها مسائلی هستند که باید توجه داشته باشید.
    که این انحراف جنسی است.
    بهتره حتما به روانشناس مراجعه داشته باشید .و سکس تراپ مراجعه شود .

    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122689534
    موفق باشید

    توسط مشاور · 1592 روز 4 ساعت 16 دقیقه قبل

    اطلاعاتی در دسترس نیست

  2. 0 votes

    کسی که فوت فتیش است علاقه زیادی به پای جنس مخالف دارد و این علاقه در حدی است که پا را بسیار زیاد دوست دارد.

    این علاقه زیاد فقط به پا و سایر چیزهایی که به پا مربوط می شود می باشد مانند جوراب و کفش.

    شروع این میل از کودکی می باشد. بعضی از بچه هایی که اعضای خانواده آنها بیشتر با پا با آنها بازی می کنند تمایل به پا پیدا می کنند و در بزرگی فوت فتیش می شوند البته فقط بعضی ها این میل را پیدا می کنند و این به معنای آن نیست که همه کسانی که با پا با آنها بازی شود فوت فتیش می شود ولی بهتر است خانواده ها از بازی های پایی با کودکانشان خود داری کنند.

    بازی های پایی به این صورت است که پدر یا مادر یا خواهر برادر کف پای خود را روی سینه کودک قرار می دهند او را بالا می برند و پایین می آورند و به این ترتیب با او بازی می کنند که به مرور زمان موچب می شود در بعضی از کودکان میل به پا به وجود آید و به پا علاقه مند می شوند.

    ممکن است کودک در سن پنچ یا شش سالگی تمایل به کفش مادر یا خواهرش پیدا کند و دلش بخواهد آلتش را درون کفش کند یا آلتش را ته کفش بمالد و یا کارهای مشابهی با آلتش و کفش انجام دهد و این نشان دهنده این است که کودک تمایلات جنسی اش بیدار شده و باید به روانپزشک مراجعه شود که در غیر این صورت کودک پس از بزرگ شدن به انحرافات جنسی مبتلا می شود.

    کودکی که به پا تمایل پیدا کرده چون همیشه نمی تواند با پای اعضای خانواده بازی کند به کفش آنها متمایل می شود و چون این یک مسله جنسی می باشد به کفش جنس مخالف متمایل میشود یعنی پسر به کفش خواهر و مادرش تمایل پیدا می کند.

    در سنین نوجوانی ممکن است تمایل داشته باشد روی کفش بخوابد به طوری که آلتش ته کفش قرار داشته باشد و آلتش را روی کفش بمالد تا ارضا شود و یا آلتش را درون کفش کرده و ارضا شود.
    هنگامی که مدتی گذشت این میل پیشرفت کرده و تمایل به بوسیدن و خوردن و لیسیدن کفش پیدا می کند.
    پس از مدتی این میل شدید تر شده و تمایل به خوردن و لیسیدن ته کفش پیدا می کند به طوری که همه کثافت های ته کفش را می خورد و از تمیز شدن کفش لذت می برد.
    هنگامی که به حدی بزرگ می شود که می تواند با جنس مخالف ارتباط برقرار کند تمایل دارد پای جنس مخالف را ببوسد و بخورد و بلیسد و این میل به حدی شدید است که تمایل به پرستش پای جنس مخالف دارد.

    به این پرستش پای جنس مخالف میسترس و اسلیو می گویند که در آن خانومی که پای او پرستیده می شود میسترس است و آقایی که پای خانوم را می پرستد اسلیو است.
    میسترس به معنای ارباب و اسلیو به معنای برده می باشد.

    این تمایلات به حدی شدت می گیرد که برده تمایل به کتک خوردن از ارباب پیدا می کند و واقعا خود را برده خانوم حس می کند و تمایل دارد که خانوم او را شکنجه کند و از این شکنجه شدن لذت می برد که این همان مازوخیسم یک بیماری روانی است که در سکس تمایل به شکنجه شدن دارند و خانوم هایی هم که از شنکنچه کردن طرف مقابل لذت می برند دچار بیماری سادیسم می باشند.

    این شکنجه شدن به گونه ای است که برده از خونین شدن لذت می برد و خانوم هم تمایل دارد آنقدر به شکنجه ادامه دهد که برده خونین شود.

    کسی که مبتلا به مازوخیسم یا سادیسم است حتما باید به روانپزشک مراجعه کند و تحت درمان قرار گیرد زیرا ممکن است بیماریش شدیدتر شود.

    برده در تصوراتش تمایل دارد خانوم با کفش پاشنه بلند روی سینه اش بایستد و از اینکه سینه اش با پاشنه کفش سوراخ می شود لذت میبرد.

    البته این فقط در حد تصورات و تمایلات است زیرا این امکان وجود ندارد که واقعا یک خانوم با کفش های پاشنه بلند روی سینه برده بایستد و یا روی او راه برود زیرا در صورت انجام اینکار احتمال آسیب دیدگی های جدی و شکستگی ققسه سینه وجود دارد.

    اگر خانواده ها از کودکی فرزندانشان متوجه این انحرافات و یا تمایلات شدند باید آنها را نزد روانپزشک ببرند تا تحت درمان قرار گیرند.

    اگر متوجه شدید که خودتان و یا اطرافیانتان تمایلات فوت فتیشی دارند سه راه برای درمان آنها وجود دارد:

    1- به یک متخصص روانشناسی و هیپنوتیزم درمانگر مراجعه نمایید تا طی جلسات هیپنوتیزم درمانی و روان درمانی ریشه های این اختلال کشف و برطرف شوند. بدون شک این راه مهمترین و اصولی ترین روش درمان فتیشیزم است که از نظر علمی نیز نتایج فوق العاده آن به اثبات رسیده اند.

    2- اگر فرد مورد نظر مجرد است باید ازدواج کند تا از راه طبیعی با همسر خود ارضا شوند یعنی از راه آلت همسر و به مسایل فوت فتیشی فکر نکنند زیرا این یک میل جنسی است و اگر همیشه توسط همسر ارضا باشند تمایلات جنسی شدید آنها را اذیت نمی کند و اگر به پا و کفش فکر نکنند پس مدتی این میل کم شده و از بین می رود.

    اگر همسر دارید و تا به حال با او فوت فتیشی می کردید از این کار دست بردارید و از راه طبیعی ارضا شوید تا به مرور زمان این میل کم شده و از بین برود.

    3- با خواندن قرآن و انس با قرآن و احادیث پیغمبر و امامان قلب خود را از معارف ورانی حق پر کرده تا جایی برای شیطان در قلبشان نداشته باشند.

    همانطور که در بالا ذکر شد فتیش به معنای پرستش می باشد و پرستش غیر خدا شرک است و هیچ انسان عاقلی نمی خواهد به پروردگار یکتا شرک بورزد و مشرک همیشه در عذاب جهنم و آتش آن جاویدان خواهد بود.

    البته این نباید موچب ناامیدی افراد فوت فتیش شود زیرا اگر توبه کنند و دیگر اصرار بر این گناه نکنند خداوند گناه آنها را می بخشد و آن را به حسنات تبدیل می کند.

    ترک کردن فوت فتیشی در ابتدا ممکن است سخت باشد اما امکان پذیر است.

    اگر با همسر خود از راه حلال مباشرت کنید و به پا و کفش کاری نداشته باشید و همیشه ارضا باشید میل جنسی شما به حالت طبیعی باز میگردد و دیگر از این انحراف رنچ نخواهید برد
    فردی که تمايلات فوت فتیش دارد ، در رابطه جنسی حواسش بيشتر به یک نقطه است و در صورت زیاده روی ، کمتر احساس رضایت دارد زیرا هر چه پیش می رود ، به پوچ و بی معنی بودن رفتار خود بیشتر پی می برد . بتدریج احساس غم می کند و مایل است روش های ترک خودارضایی را تجربه کند . خوشبختانه کساني که فوت فتیش را کنار می گذارند ، بعد از مدتی از میسترس متنفر می شوند و می فهمند که به چه چیز بیهوده ای علاقه داشته اند . با مجله ی سلامتی راستینه همراه باشید .

    واگویه های شخصی یک فوت فتیش را بررسی می کنیم :

    چقدر برای این بیماری ناشناخته وقت گذاشتي؟ چه فرصت هايي رو از دست دادي ؟ این همه دنبال این چیزها بودي ، آیا نتيجه ی موثري داشت؟
    دنیای انسان هاي موفق ، با مطالعه و معاشرت با افراد خوب شکل می گیرد . انسان های خوش فکر ، منضبط و متشخص حتی اگر در موقعیت های اغواکننده قرار بگیرند و حس شما را داشته باشند ، هیچ وقت حاضر نیستند به پا ، کفش و یا جوراب زنانه تا این حد فکر کنند چون برای وقت خود ، خيلي ارزش قائل هستند.

    نیچه Nietzsche ، فیلسوف بزرگ آلمانی می گوید : زندگی یعنی بالا رفتن از سربالایی ، نَه پایین آمدن از آن ! کسی که پایین می آید ، زندگی را می بازد و آنکه بالا می رود ، زندگی را پُر نشاط تر می سازد.

    اغلب کسانی که تمايلات فوت فتیش دارند بیشتر از هركسي مي دانند که این حس ، جز ضرر چيز ديگري ندارد اما باز اصرار دارند که الگویی برای تحقیر دیگران تجویز کنند که شامل فانتزی ها و تجربه های متنوع جنسی ست . تنبیه کردن ، Pissing ، پوشیدن جوراب نازک زنانه و ناسزا شنیدن و …
    البته تمایلات فوت فتیش ، تنها مربوط به آقایان نیست و ممکن است در خانم ها هم وجود داشته باشد . به هر ترتیب این اختلال ، یکی از پیچیده ترین شکل های رفتار جنسی می باشد که در حوزه ی بیماری های ناشناخته تحلیل و بررسی می شود.

    نکته: انتشار این مقاله ( درمان قطعي فوت فتيش ) صرفا جهت افزایش آگاهی والدین است و مطالعه آن ، برای همه رده های سنی توصیه نمی شود.

    دیدن فیلم های پورنوگرافی ، خواندن داستان و چت ، در نهایت منجر به خودارضايی ( در دین مبین اسلام حرام است) می شود . وقتی پاهای یک خانم جوان با جوراب شیشه ای ، در محیط اینستاگرام که تصویرمحور است ، بیش از هفده هزار لایک می خورد نشانگر اهمیت این موضوع است . بهتر است افرادی که تمايلات فوت فتیش دارند ، اول محرك ها را از بین ببرند . مَثَل قدیمی معروفی هست که می گوید : چشم که ببیند ، دل نیز آن را طلب خواهد کرد.

    به خوبی می دانیم که مشکلات جنسی و تبعات آن ، در تمامی دوره ها وجود داشته و تا امروز حل نشده باقی مانده است اما فراموش نکنیم که تا دو دهه قبل ، جوانان ما این حس را اینقدر شدید نداشته اند … بنابراین اگر فردی هستید که تمايلات فوت فتیش دارد حتما از دیدن سایت های عجیب و مهوع دوری کنید . ساعاتی را به ورزش های رزمی و گروهی اختصاص دهید . در محیط های زنانه با اعتماد به نفس بالا ، بسیار عادی و انگار نه انگار باشید . در محل کار ، با جدیت کار کنید تا از تنهایی و بیکاری فاصله بگیرید.

    سخن پایانی

    افراد عاقل و با اراده ، در صورت علاقه به شریک جنسی و یا حتی ازدواج ، هرگز برده جنسی کسي نشده و حاضر نبوده میل جنسي خود را روي چکمه و پاهای میسترس و غيره سوق دهند. ولی اگر حس می کنید به كمك بيشتري نياز داريد يا مشكل ديگري داريد ، حتما از مشاوران کلینیک نزدیک محل زندگی خود کمک بگیرید.

    ارنست همینگوی Ernest Hemingway نویسنده رمان پیرمرد و دریا گفته است : هر کسی در زندگی خود ، باید کسی را داشته باشد تا با او درد دل کند ، وگرنه از غصه دق خواهد کرد

    توسط مشاور · 1592 روز 4 ساعت 14 دقیقه قبل

    اطلاعاتی در دسترس نیست

  3. 0 votes

    با توجه به مشخصاتی که ذکر کردید باید چند نکته را متذکر شوم. در ابتدا باید توضیح بدهم کلمه فتیش که متاسفانه بعضی از دوستان آنرا متعلق به نوع خاصی از محرک جنسی میدانند ( فوت فتیش) باوری کاملا غلط است فتیش در لغت به معنی بت میباشد و در اصطلاح سکس تراپی در مواردی یاد میشود که باعث ایجاد تحریک میشود. برای مثال شاید گروه کثیری از مردان با دیدن سینه زنان تحریک شده اما از آنجایی که در جوامع بسته و سنتی مردم براین باورند که هرآنچه را گروه کثیری درست میدانند، درست بدانند پس بر این باورند اگر گروه کثیری با عملی تحریک میشوند پس همه باید از آن عامل پیروی کنند. حال آنکه برای شناخت عوامل تحریک جنسی شما احتیاج دارید مغز انسان و هورمون ها و تاثیرات هورمون ها بر مغز انسانها را بشناسید.اگر بخواهم خلاصه به شما توضیح بدهم عوامل زیادی در زن وجود دارد که میتواند مرد را تحریک کند یا بالعکس خالی از لطف نیست که یادآوری کنم در طب شرقی پا را قلب دوم مینامند. فراموش نکنید محرکی یا حرکتی را اختلال جنسی مینامند که ان عمل یا محرک به شما یا فرد دیگری صدمه بزندبنابراین میتوانم به شما اطمینان خاطر بدهم تحریک شدن با پا جای هیچ گونه نگرانی ندارند بلکه امری است طبیعی. قابل ذکر است سالهاست که همجنس گرایی اختلال جنسی محسوب نمیشود و در تمامی کتب آموزشی روانشناسی کشورهای پیشرفته این مسئله تعمیم داده میشود.اما در مورد جزئیات بیشتر که چرا پای دو جنس شما را تحریک میکند میتواند دلایل بیشتری وجود داشته باشد که ذکرش در این فرصت کوتاه مقدور نمی باشد من تا آنجا که امکان داشت در تلاش بودم شما را با واقعیات کلی آشنا کنم و امیدوار باشم که باورهای غلط و کهنه دیگران شما را آزار ندهد و باعث ایجاد صدمه به روان شما نشود.

    توسط Healingstherapy · 1448 روز 3 ساعت 34 دقیقه قبل

    سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

  4. 0 votes

    این حرفا چیه آقا. نه خیر رابطه با پسر بدون دخول لواط نیست و حتی مجازات لواط را هم ندارد. نه در قانون نه در شریعت. ولی قطعا شهوترانی است و گناه دارد. فوت فتیش هم درجات مختلفی دارد و انوع مختلفی. اگر مردی به پای همسر خود علاقه داشت ولی توان ارضاء جنسی از طریق عادی را داشته باشد نه انحراف است نه گناه. ولی اگر توان رابطه ی عادی نداشته باشد اختلال است نه انحراف. علاقه به پای جنس موافق هم اگر به فساد جنسی نرسد حرام نیست.

    توسط امیرمحسن · 1257 روز 20 ساعت 59 دقیقه قبل

    اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است