پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

فانتزی جنسی

فانتزی جنسی، تری سام

سلام من دختر 26 ساله ای هستم که یه ساله با کسی رابطه دارم. رابطمون خیلی خوبه و تنها مشکلی که با هم داریم فانتزی های جنسی طرفمه. طبق گفته خودشون از وقتی شناخت جنسی نسبت به خودشون پیدا کردن به تری سام و بیشتر به شکل ام اف اف خیلی علاقه دارن. گاهی که از هم دوریم و حرف سکس پیش میاد راجبش صحبت میکنه و مثلا ازم میخواد یکی از دوستامو تصور کنم که باهامونه و این باعث میشه کلا عصبی بشم. البته وقتی کنار هم هستیم این حرفارو به زبون نمیاره ولی همین که میدونم توی ذهنشه اذیتم میکنه. خودش هم از این وضعیت راضی نیست ولی میگه دست خودش نیست و با اینکه میدونه شدنی نیست یکی از آرزوهاشه، من واقعا نمیدونم باید چه برخوردی داشته باشم و چیکار کنم چون رابطمون چه وقتای عادی چه توی سکس خیلی خوبه و من نمیخوام همچین مشکلی بینمون باشه. لطفا راهنماییم کنین که من و ایشون باید چیکار کنیم

توسط Sahra72 درروابط جنسی - زناشویی · پاسخ 321 روز 15 ساعت 21 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  با سلام خدمت شما دوست عزیز
  بهتر است به این موضوع دقت بیشتری کنید در اول مشخص کنید که هدفتان از این رابطه چیست چون ممکن است هدفهای متفاوتی از این رابطه داشته باشید و هدف این آقا تنها رابطه جنسی یا دوستی باشد و شما با خیال پردازی های بیشتر مانند ازدواج نسبت به این آقا وابستگی بیشتری پیدا کنید که حتی با دانستن مشکلات نتوانید به راحتی این رابطه را ترک کنید. اینکه ایشان بیان می کنند این موضوع دس خودشان نیست نوعی بهانه برای ترک این افکار لذت بخش برای ایشان است و شاید دلیلی برای راضی کردن شما و… ممکن است به مرور زمان اینگونه تصور سازی ها برای شما نیز عادی تر شود. دقت کنید اینگونه روابط مشکلات زیادی را به همراه خواهد داشت از جمله : ريسك ابتلا به بيماريهای مقاربتی در رابطه های جنسی گروهی بالاست، چراكه خيلی بهداشت جنسی رعايت نميشه ؛ علی الخصوص تو كشوری مثل ايران كه مردم از سن پائين هرگز آموزشهای پايه ای رو دريافت نكردن. بهتر است به این انحراف جنسی دوستتان توجه بیشتری کنید چون ممکن است آسیب هایی برای شما به همراه داشته باشد بهتر است ایشان نیز از دیدن فیلم های پورن و اینگونه تصور سازی ها خوداری کنند و برای بررسی دقیق این موضوع به صورت حضوری به متخصص سکس تراپی مراجعه کنید چون اینگونه انحرافات نیاز به بررسی دقیق دارد .
  درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  02122354783
  شاد باشید

  توسط مشاور · 319 روز 17 ساعت 8 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  فانتزی زن ها از تری سام
  وقتی صحبت از جفت گیری و رابطه می شود ، زنان فراتر از یک مرد آلفا هستند. معیارهای زن برای تمایل جنسی به مرد شامل قدرت ، سلامتی و توانایی جنگیدن است. به عبارت دیگر ، وقتی زنان به دنبال شریک خود هستند، مردی را می خواهند که بهترین ژنهای ممکن را برای فرزندان خود داشته باشد و ژن خوبی را به فرزند آنها انتقال دهد.

  زنان بسیار کمتر به تری سام فکر کرده و آن را جز فانتزی های خود نیم دانند. زیرا به طور ناخودآگاه هیچ فایده ای نمی بینند. سناریوی زن از مرد زندگی، کسی است که به او فکر می کند، برایش برنامه ریزی می کندو او را بیش از دیگران دوست دارد، لذا زنان سعی می کنند انتخاب های خود را بررسی می کند ، و تصمیمات آگاهانه ای درباره زندگی جنسی خود می گیرد.

  فانتزی مردها از تری سام
  مردها در فانتزی خود ممکن است به دلیل دیدن فیلم های پرنوگرافی چنین فانتزی هایی داشته باشند.
  بیشتر رابطه مرد با دو زن در فانتزی آنان است. مردهایی که به دنبال رابطه پایدار و ازدواج هستند به دنرت این موضوع را مطرح می کند. زیرا چنین روابطی ازدواج را از یک معادله دو مجهولی به یک معادله سه مجهولی پیچیده تبدیل می کنند.
  رابطه میان سه عضو به چه صورت است؟
  آیا فقط یکبار رخ می دهد؟
  آیا ممکن است یکی از زن ها حذف و زن دیگر جایگزین شود؟
  این روابط بسیار پیچیده بوده و از این رو از نظر علمی خطرناک هستند.
  ممکن است در هر رابطه زنی که رابطه جنسی قوی تری دارد باقی مانده و دیگری جایگزین شود یا محبت کمتری دریافت کند.

  جمع بندی فانتزی جنسی
  اگر قصد ازدواج دارید روابط مشخص و پایدار را انتخاب کنید و اگر دچار این اختلالات جنسی شدید حتما با یک روانشناس مشورت کنید.

  توسط دکتر مریم · 85 روز 16 ساعت 38 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است