پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

عدم صداقت

فهمیدم که سه ساله با یه نفر رابطه تلفنی داره.

با سلام

بنده 33 سالمه و حدود 7 ساله ازدواج کردم کارمند شرکت نفت هستم و محل کارم جنوب کشور و به صورت اقماری دو هفته کار دو هفته استراحت هستش. همسرم 29 سالشه. ما یه دختر 18 ماهه داریم. حدودا دو سال و نیم پیش یه روز که تازه از سر کار برگشته بودم کاملا اتفاقی داخل گوشی خانمم شماره تلفن و عکس یه آقایی رو دیدم که از طریق تلگرام چند تا عکس و پیام واسه همسرم فرستاده بود. موضوع رو از خانمم پرسیدم گفت که من ایشون رو نمیشناسم و احتمالا از بچه های داخل گروه هستش که اشتباهی پیام داده. و از اونجا که اون موقع هنوز خودم از برنامه تلگرام استفاده نکرده بودم و هیچ اطلاعاتی درباره این برنامه نداشتم به این موضوع اهمیت ندادم که چرا شماره تلفن ایشون قابل روئیت هست و داخل گوشی همسرم ذخیره شده. بنابراین دیگه پیگیر نشدم تا حدودا یک سال پیش همون روزی که از سر کار برگشته بودم و گوشی خانمم رو برداشتم تا برنامه هاش رو بروز رسانی کنم، که مجددا دیدم که بین خانمم و همون آقا کلی پیام رد و بدل شده بود و از روی تصویر آقا تونستم متوجه بشم که این همون شخص قبلی هستش. و وقتی که پیامها رو به همسرم نشون دادم و ازش پرسیدم که این آقا کیه و از کجا میشناسیش گفت که این آقا از بچه های گروهه و من هیچ رابطه ایی با این آقا نداشتم و ندارم و کلی هم از من ناراخت شد که دارم بهش تهمت میزنم.ولی من راضی نشدم و مطمئن بودم که یه چیزی هست که من ازش بی خبرم و بعد از کلی جر و بحث و پافشاری بالاخره اقرار کرد که سه سال پیش با این آقا از طریق شبکه اجتماعی کلوب دات کام آشنا شدم و ازم خواسته که شماره تلفنم رو بهش بدم که منو داخل گروههای مختلط تلگرام دعوت کنه و من نه ایشون رو دیدم و نه میشناسم.!
(بنده هم از وجود گروههای مختلط تلگرام و هم اینکه همسرم در نبود بنده از شبکه کلوب دات کام استفاده میکنه و با افراد مختلف گفتگوی خصوصی انجام میده کاملا بی اطلاع بودم)
ولی از اونجا که من هیچوقت هیچ محدودیتی برای همسرم ایجاد نکرده بودم و همیشه با هم مثل دو تا دوست صمیمی با هم رو راست بودیم و واقعا قبل از این ماجرا هیچوقت چیزی رو نه از هم پنهون کردیم نه به هم دروغ گفتیم، ولی از سه سال پیش که همسرم با این آقا آشنا شده تا الان کلی دروغ بهم گفته و خیلی چیزها رو ازم پنهون کرده و میترسم که در نبود من اتفاقات دیگه ای هم افتاده باشه که من ازشون وحشت دارم.
از وقتی که متوجه این اتفاقات شدم خیلی نا امید و افسرده شدم و هیچ دلیلی واسه ادامه زندگی ندارم فقط به خاطر دخترم دارم تحمل میکنم.
میخواستم بزرگواری کنید و بنده رو راهنمایی کنید

توسط mehrzad_1984 درخیانت · پاسخ 2023 روز 8 ساعت 59 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  با سلام به دوست عزیز
  در موضوع دروغ گفتن زن به شوهر من ابتدا برای شما دلایلی که یک زن ممکنه چنین کاری رو انجام بده و زن به شوهر دروغ میگه رو توضیح میدم در صورتی که شما درگیر هیچ کدوم از این موارد نبودین بهترین راه اینکه که به یک مشاوره خانواده مراجعه کنید تا بتونید تشخیص بدین دلیلی که منجر به این موضوع شده:
  یکی از مهمترین دلایلی که میتونم براتون بگم احتمالا خلا عاطفی باشه مرد ها همیشه باید این موضوع رو در نظر بگیرن که زن ها دوس دارند تشویق بشن و مورد توجه شوهرشون باشن چون نزدیک ترین فرد از هر لحاظ براشون محسوب میشه ولی وقتی این اتفاق نیفته این احساس درش به وجود میاد که نادیده گرفته شده و حالا وقتی در این بین پای شبکه مجازی وسط بیاد سیر عظیمی از توجه ها رو میبینه که به سمتش روانه میشه و میبینه که توی این فضای شبکه اجتماعی میتونه به این نیازش پاسخ داده بشه و به اون شبکه های اجتماعی وابسته میشه. در صورتی که اگر توی واقعیت و همسرش این توجه رو بهش بکنه و نیاز روحیش رو پاسخ به هیچ وجه نیازی براش نمیمونه که بخواد برطرف کنه.
  دومین دلیل سرد شدن رابطه میتونه باشه،‌زمانی که دیگه شور و هیجان ابتدای رابطه جای خودش رو به یکنواختی میده و دیگه هیچ اتفاق و شاید سورپرایزی توی رابطه حس نمیشه،‌ زنها فکر میکنند که دیگه مورد علاقه نیستن. و کم کم رابطه رو به سردی میره،‌ که این موضوع وظیفه مرده که باز شور اشتیاق و گرما به رابطه ببخشه. و اگر این اتفاق نیفته معمولا زن جوابش رو در جایی دیگر جستجو میکنه.
  سومین دلیل ترس و استرس از خیانت شوهره که این مورد اکثرا به دلیل کم دیدن شوهر و توی جریان نبودن از کارهای او رخ میده چون زن ها همیشه ترس این رو دارن که همسرشون رو از دست بدن و به همین دلیل با بی وفایی کردن به شوهر این استرس رو در خودشون تقلیل میکنن، ولی وقتی همیشه همسر خودتون رو در جریان فعالیت ها در کنار و همراه خود داشته باشید به این مشکل بر نمیخورید. فقط کافیه هنگام برگشتن از کار کمی در مورد فعالیت امروز باهاش صحبت کنید تا اون کنجکاویشون برطرف بشه.
  بسیاری از دلایل دیگه هم میتونه باشه ولی اصلی ترین دلایل همین عدم توجه ها هستن که جز نیاز های یک زن محسوب میشن که از شوهر انتظار میره اون ها رو برطرف کنه،‌ خصوصا توی جامعه امروزی که پر شده از شبکه های اجتماعی مجازی که فضایی بینهایت رو پیش رو دارن و خیل عظیمی از اطلاعاتی که ممکنه اشتباه باشه و افرادی که قصد سو استفاده دارن،‌ ولی اینکه دلیل اصلی چی میتونه باشه رو بهتره به همراه همسرتون به یک مشاور خانواده مراجعه کنید تا به راحتی با تحیل شخصیتی وضعیتتون شما رو راهنمایی کنه.

  توسط hami07 · 2022 روز 19 ساعت 1 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 3

 2. 0 votes

  با سلام
  دوست عزیز اینکه شما ارتباط دوستانه ای داشتید و خب توقع نداشتید همچین مساله ای اتفاق بیفتد وحق دارید درست است منتهی باید بدونید که همسر شما با یک بچه 18 ماهه که قطعا مسئولیت خاص خودش را دارد دو هفته بدون شما هستند اگر دراین مدت به هر حال تحت تاثیر فرد دیگری در شبکه های اجتماعی عکسی رد و بدل شده و یا پیام الزاما بع معنی ارتباط داشتن نیست به هر حال دوری شما و اینکه احتمالا ایشون کارمند نیستند خوب شرایط رو سخت می کنه و به هر حال شبکه های اجتماعی به طور گسترده محل یک سری از رفتارهای شاید نادرست است که باید دقت داشته باشید .و لی اینکه همسر شما موضوع رو به شما گفتند اگر مساله دیگری بود خب شما از تغییر رفتار و ..متوجه می شدید پس سریع تصمیم نگیرید بهتره توجهتون رو بیشتر کنید به ایشون نشون بدید که درکشون کردید و خب شابد دوری باعث اشتباهاتی شود هیچ وقت این طور مساله را مطرح نکنید که دارید به خاطر فرزندتون زندگی می کنید چون این فکر خودش ازاردهندس و اینکه مدام به فکر این باشید که همسر شما در چه شرایطی خیانت کرده است و چه مساله ای اتفاق افتاده است .ایشون با شما صحبت کردند طبیعتا و مطرح کردند که خب صرفا ارتباط به په صورت بوده البته شاید با تماس با اون اقا هم مسائلی دستگیرتون بشه در حدی که اگر ایشون کلا جای دیگری هستند پس اvرتباط خاصی نبوده به هر حال فضای مجازی افراد بدون دیدن یکدیگر ممکنه دچاروابستگی هایی صرفا عاطفی شوند بدون هیچ ارتباطی قطعا همسر شما شما و زندگیش رو دوست داره چون می تونست
  این مساله را کاملا کتمان کند با توجه به اینکه شما در فضای مجازی نیستید و یا اصلا قبل از اینکه گوشی رو به شما بده همه رو پاک کنه و هیچ اثری نباشد پس فردی نیست که بخواهد بدون اطلاع کار خطایی و خدای نکرده خیانتی انجام دهدولی برای این عدم اطمینانی که ایجاد شده بهتره مراجعه حضوری داشته باشید
  امیدوارم ارتباط شما مثل قبل شود و مساله ای وجود نداشته باشد

  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  982122354783
  موفق باشید

  توسط مشاور · 2020 روز 17 ساعت قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است