پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

عدم تمکین زن

زناشویی

سلام. وقتی از خانمم رابطه جنسی می خواهم و نیاز شدید بهش دارم توجهی نمیکنه و میگه بزار برای یه شب دیگه و بهانه میاره تمیز نیستم و باید برم حموم و الان حوصله ندارم و من هم ناراحت میشم و حسش میپره و تاچند روز با هم حرف نمی‌زنیم و بشدت افسرده و سرخورده میشوم تا اینکه خودش بخواهد و اصلا دیگر حسی نیست برای رابطه. این مشکل مرتبا برای ما پیش می آید. خانمم خانه دار است و دو بچه مدرسه ای داریم و الحمدالله مشکل مالی حادی نداریم با یک درآمد معمولی و همه مسائل خانه فراهم است.

توسط Hsmt درروابط جنسی - زناشویی · پاسخ 816 روز 7 ساعت 21 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  در این مورد اگر این مشکلات به صورت طولانی بین شما و همسرتان وجود دارد بهتر است با ایشان در احترام و بدون به دنبال مقصر بودن صحبت کنید و نیازها و احساسات خود را بیان کنید صحبت های ایشان را نیز بشنوید و باهم برای بهبود این روابط ای متخصص سکس تراپی کمک بگیرید چون تجربیات همسرتان در زمان رابطه جنسی و همچنین روابط عاطفی و میزان تمایلات جنسی هریک از شما از اهمیت زیادی برخودر می باشد و می تواند بر روابط شما تاثیر زیادی داشته باشد .
  دقت کنید که قهر کردن و یا بی توجهی می تواند تمایل به این روابط را در همسرتان بیشتر کاهش بدهید و نیاز است که شما در زمان هایی جز زمان رابطه جنسی نیز توجه و رابطه عاظفی خود و همسرتان را حفظ کنید.
  درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  021-22685895

  توسط مشاور · 816 روز 3 ساعت 18 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است