پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » سایر مسایل جنسی » عدم تمایل به برقراری رابطه جنسی
0 امتیاز
Vote Con!

عدم تمایل به برقراری رابطه جنسی

عدم تمایل به رابطه جنسی

با سلام خانوم بنده چند سالی هست تن به برقراری را بطه جنسی نمیدهد البته دلایلش را جستجو کردم از خودش اوایل خوب بود و لی بعد از زایمانش خیلی سخت تن به رابطه جنسی میدهد مشکل را ازش خواستم میگه تو بچگی پدر مادرمو دیدم تو ذهنم مونده داغونم و اینکه موقه دخول درد فراوانی دارم همسرم 27 سال سن دارد و به هیچ عنوان رازی به رفتن به مشاوره نمیشود لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر

توسط hami25 درسایر مسایل جنسی · پاسخ 344 روز 8 ساعت 51 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی و جنسی زیادی همراه شده است اما در این مسیر خب نیاز است که این مشکل همسرتان مورد بررسی دقیق قرار گیرد .
  ایشان از تجربه ای که در دوارن بچگی داشته اند سالها زندگیشان تحت تاثیر آن قرار گرفته است و این نشان می دهد که باورهای ذهنی عمیقی در ایشان شکل گرفته است که بر نیازهای جنسی و روابط جنسی ایشان تاثیر گذاشته است.
  احتمال اختلال واژونیسم برای همسر شما وجود دارد به این معنا که اختلال درد دخول و واژینیسم یک نوع اختلال کژکاری جنسی است که در آن هنگام رابطه جنسی زن متحمل درد شده تا جایی که دخول برایش امکان ناپذیر است یا بدون درد توانایی دخول وجود ندارد.واژینیسموس مانند دیگر بیماری ها و اختلالات، با علائم خاصی همراه است. علائم این اختلال در میان زنان مختلف با هم فرق دارد. از جمله علائم اصلی این اختلال، منقبض شدن غیرارادی واژن است
  فردی که دچار واژینیسم شده است مشکلات مستمر و مکرر در یک یا چند مورد از موارد زیر دارد که به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.البته این شرایط می تواند در یک طیف تجربه شود یعنی برای بعضی از افراد به اندازه ای شدید که اصلا حاضر به هیچ گونه رابطه جنسی نباشند تا افرادی که رابطه جنسی را برقرار می کنند اما بسیار محدود.
  نزدیکی و یا دخول برای فرد سخت و ناممکن است.
  هنگامی که زوجین تلاش می‌کنند دخول داشته باشند، زن متحمل درد زیادی در نواحی تناسلی و عضلات لگنی‌اش می‌شود.
  ممکن است زن ترس و اضطراب شدیدی در مورد درد داشته باشد. یعنی از اینکه هنگام دخول درد را تجربه کند می‌ترسد.
  عضلات کف لگن زن وقتی که تلاش برای دخول انجام می‌شود شدیدا منقبض شده و مانع دخول می‌گردد.
  عوامل زیادی می تواند در این مشکل نقش داشته باشد از جمله عوامل زیستی و روحی که می توان شامل موراد زیر شود:
  برخی از علل درد دخول جسمانی و زیستی بوده که معمولا منجر به دردهای عمیق می‌شوند. مشکلات مرتبط با مجاری ادرار، عفونت واژن ، اندومتریوز و خشک شدن واژن پس از یائسگی ممکن است به درد بیانجامد.
  علل دیگر احساس درد دخول می‌تواند مرتبط با تجربیات جنسی قبلی مراجع و نگرش‌های وی نسبت به رابطه جنسی باشد. برای مثال گناه آلوده دانستن رابطه جنسی، سوء استفاده‌های جنسی دوران کودکی، عدم آموزش‌های جنسی، باورهای غلط در مورد رابطه جنسی و بسیاری از عوامل مشابه می‌توانند درد را ایجاد کنند. مشکلات رابطه‌ای بین زوجین و اختلافات زناشویی نیز می‌تواند زمینه ساز ایجاد درد شود. در این مورد مشکلی که توسط همسرتان بیان شده است یعنی دیدن روابط والدین در کودکی و باورهایی که در ایشان شکل گرفته است در این تجربیات جنسی که دارید نقش دارد .
  در این مسیر درک شرایط ایشان و صحبت در مورد مسائل جنسی و علایقی که وجود دارد، آرامش و همراهی با ایشان می تواند کمک کننده باشد اما نیاز است که ایشان را راضی به مراجعه به درمانگر کنید.

  توسط مشاور · 344 روز 5 ساعت 3 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  از لحاظ مشکلات روحی و زندگی مشترک ما مشکلی نداریم ولی من به این نتیجه رسیدم کلا بیخیال رابطه جنسی بشم چند وقتی شاید اوضاع بهتر بشه چون رازی به اومدن مشاوره نمیشه یک بار اومد و دیگه نیومد آیا اینکه من کلا موضوع را رها کنم راه ئرستیه؟ یا اوضاع رو بدتر میکنه چون واقعا هر چی تحقیق و تلاش کردم به نتیجه نرسیدم
  ممنون از مشاوره خوبتون واقعا فکر نمیکردم اینقدر سرع و دقیق جواب بدید سپاس

  توسط hami25 · 344 روز 4 ساعت 18 دقیقه قبل

  سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است