پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » عدم اگاهی نامزد از مسائل جنسی
0 امتیاز
Vote Con!

عدم اگاهی نامزد از مسائل جنسی

عدم اگاهی نامزد از رابطه جنسی مستمر همسرها

با سلام
من محمد 29 ساله هستم . نامزد بنده ( که هنوز عقد نکرده ایم) 20 ساله است. دیروز بصورت اتفاقی در مورد مسائل جنسی صحبت کردیم و بنده متوجه شدم ایشان به دلیل بزرگ شدن در یک فضای خیلی مذهبی تا کنون چیزی در مورد رابطه جنسی مستمر زن و مردها نمیدانسته و این مساله را تنها یک ضرورت برای بچه دار شدن میدانسته !!!
ایشان وقتی در مورد اینکه یک زوج بطور متوسط 100 بار در یکسال رابطه جنسی دارند مطلع شد کاملا متعجب شده بود و در اخر هم کار به گریه کشیده شد که برای ازدواجم زود بود و نمی بایست به این زودی وارد فرایند ازدواج میشدم و در واقع نوعی عدم امادگی در خودش احساس کرد.
البته نامزد بنده رشته پزشکی میخونه و کاملا به وجود رابطه جنسی واقف بود ولی تنها در حد بچه دار شدن و نه بیشتر. البته ایشون گفت من تجربه و اطلاعی در این مورد ندارم و تا حالا برام مطرح نبوده … نمیتونم نظری در موردش بدم
من هم دیگه سعی کردم در این مورد باهاشون صحبت نکنم چون میترسم باعث دلزدگی و یا حتی ترس ایشون بشه. ما چون محرم نیستیم هیچ حرف نامتداولی هم با هم نمیزنیم چه برسه به تماس فیزیکی . ممنون میشم اگر من رو راهنمایی بفرمایید که چه باید کرد؟؟؟
ضمنا این را هم عرض کنم که در مورد معاشقه مطمئنم که ایشان هم مایل به این مساله هستند چون قبلا در این مورد صحبت کرده بودیم با هم. اما مساله همین رابطه مستمر جنسی هست که بنظر میاد حداقل در حد مطرح شدن اولیه ایشون گفتن حس میکنم نیاز خاصی بهش نیست. ایا ممکنه این نشونه سرد مزاجی و یا اسکشوالیتی باشه و یا صرفا به دلیل عدم اگاهی ایشان از وجود این روابط و در نتیجه عدم تفکر و خیالپردازی در این زمینه هست؟

توسط mspabc109 درازدواج · پاسخ 1983 روز 5 ساعت 46 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  عدم اگاهی نامزد از مسائل جنسی

  دوست عزیز به ندرت چنین اتفاقاتی رخ میده که فردی مثل نامزد شما از این روابط اطلاع نداشته باشد.
  به همین خاطر باید ایشون در این زمینه کسب اطلاع و مطالعه نماید.
  بهتره در این خصوص از مشاوره حضوری بهره بگیرید .
  و برای اینکه ایشون بتونه به موازنه لازم برسه زمانی سپری شود.
  چون به نوعی شوک شده و تصور میکنه که بعلت سن کم چنین حالتی رو تجربه میکند.
  در مورد سوالتون باید گفت که ایشون از روابط جنسی مستمر بی خبر بوده .
  پس به نوعی رفتار سرد مزاجی زیر مجموعه این اتفاق قرار گرفته .
  در صورتی که اگر ایشون آگاهی و درک لازم رو بدست بیارد.
  و به نوعی آتش خفته احساساتش روشن شود مشکلی در این مورد وجود نداشته باشه.
  به همین خاطر لازمه مشورت و مشاوره کنید تا اول درک و اگاهی بدست بیاد و بعد در مورد مشکلات دیگر صحبت کنید .
  در دوران طلایی نامزدی و شناخت هستید پس تمام سعی خودتون رو در این مورد انجام بدید .
  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  021-88422495

  توسط مدیریت سایت · 1983 روز 4 ساعت 40 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  با سلام
  دوست عزیز مگر نمی فرمایید ایشون رشتشون پزشکی و در مورد معاشقه هم باهاشون صحبت کردید خب طبیعیه برای کسی که تا به حال رابطه جنسی رو تجربه نکرده عجیب باشه گاها که زن و مرد بخواهند با هم رابطه جنسی داشته باشند ..و حتی ممکنه مساله غیر قابل پذیرش باشه که چرا باید دو نفر با هم مداوم رابطه داشته باشند ولی اگر روابط عاشقانه و ..را پدیرفتند اصلا مستله سرد نزاجی نیست به 6ر حال بین عمل کردن و گفتن تفاوت بسیار است مراجعین زیادی حتی فکر می کنند این صرفا مرد است که نیاز جنسی شدیدی دارد و رن ها به هیچ عنوان نیاز ندارند در صورتی که اشتباه است و بعد از مدتی خب اگر طرف مقابل هم تلاش کند که کم کم وارد رابطه اصلی شود و برای فرد امادگی ایجاد کند این مساله حل خواهد شد و اصلا هم جای نگرانی وجود ندارد ..پس فکر نکنید صرف گفتن این مساله ممکن است مساله ایجاد کند البته رفتن پیش مشاور و اینکه مشاور با ایشون جداگانه در مورد این مسائل صحبت کند و حتی ازمون هایی که وجود دارد می تواند کمک کند که فرددرک مناسبی از شرایط پیدا کند .و از اینکه ایشون با مساله مشکل دارد یا خیر یا سرد مزاجی مشخص شود ..

  در هر صورت امیدوارم موفق باشید و خوشبخت

  توسط مشاور · 1843 روز 50 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است