پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » عدم انزال همسر
0 امتیاز
Vote Con!

عدم انزال همسر

#عدم انزال ، #مشکل جنسی

سلام دوماه هست که عقد کردیم و چندبار رابطه کامل داشتیم در اولین رابطه من ارگاسم نشدم ولی در رابطه های بعدی که داشتیم کم کم بهتر شدم و به اوج لذت میرسم اونم چندین بار ولی تا بحال همسرم انزال نشده لذت میبره از رابطه میگه حس میکنم آب ام میخواد بیاد و به آستانه انزال میرسه ولی حس انزال برمیگرده و انزال نمیشه مشکل از کجاست و چکار باید کرد

توسط Baranaaa درمسایل جنسی · پاسخ 242 روز 1 ساعت 2 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما بارانا جان
  در این مورد نیاز است که شرایط روحی و جسمی ایشان بررسی شود تا بتوانیم نظری بیان کنیم و این موضوعی نیست که بدون بررسی بتوانیم تشخیص گذاری داشته باشیم.
  انزال درمردان به خارج کردن مایع منی از بدن گفته می شود. به طور معمول، تحریک جنسی باعث می شود سیستم عصبی مرکزی منجر به انگیختگی تا حد ارگاسم شود.

  در طی این فرآیند، اسپرم از بیضه ها از طریق اپیدیدیم به داخل مجاری حرکت می کند. در آن جا، از طریق مجاری انزالی پروستات، با مایع منی، که از وزیکل های منی خارج می شود، و ترشحات پروستات ترکیب شده به مجرای ادراری وارد می شود. انقباض عضلات لگن باعث خروج این مایعات، که اکنون مایع منی نامیده می شوند، از نوک آلت تناسلی مردانه می شود.
  اینکه ایشان قبلا انزال را تجربه کرده اند یا خیر اهمیت زیادی دارد و همچنین اینکه چقدر با این مشکل مواجهه می شوند چون اگر تنها در زمان ارتباط جنسی باشد خب این می تواند به دلیل اضطراب و یا تجربه جدید باشد و یا نوع رابطه اما اگر مکرر تکرار شود خب احتمالات دیگری هم وجود دارد.
  افسردگی، اضطراب یا سایر مشکلات روانی
  مشکلات ارتباطی ناشی از استرس، ارتباط ضعیف یا نگرانی های دیگر
  اضطراب در مورد عملکرد
  تصور بد از بدن خود
  باورهای فرهنگی یا مذهبی می توانند همه در مشکلات رسیدن به انزال نقش داشته باشند از نظر روحی البته اما از نظر جسمی در اول بهتر است نگاهی به مسیر انزال بیندازیم.
  در حین ارگاسم مردانه مجرایی به نام لوله اسپرم بر، اسپرم ها را از بیضه به پروستات رسانده و اسپرم ها در آن جا جهت تولید مایع منی با مایعات دیگری ترکیب می شوند. عضله موجود بر ورودی مثانه (گردن مثانه) در هنگام انزال منقبض شده تا از ورود منی به داخل مثانه جلوگیری کند. این عضله نقش نگه داری ادرار مثانه تا زمان دفع ارادی را نیز بر عهده دارد. در افراد مبتلا به انزال معکوس، عضله گردن مثانه به خوبی منقبض نمی شود. در نتیجه این وضعیت، اسپرم به جای خروج از انتهای آلت تناسلی، به درون مثانه وارد می شود. برخی شرایط و بیماری ها می توانند بر عملکرد عضله یاد شده در هنگام انزال منی تاثیر گذار باشند.
  برخی از نقایص مادرزادی موثر بر روی سیستم تولید مثل مردانه
  آسیب اعصاب لگنی که ارگاسم را کنترل می کنند
  عفونت های خاص، مانند عفونت ادراری
  جراحی پروستات، مانند برداشتن پروستات
  بیماری های عصبی، مانند نوروپاتی دیابتی، سکته مغزی یا آسیب عصبی به نخاع
  شرایط مرتبط با هورمون ها، مانند سطح پایین هورمون تیروئید (کم کاری تیروئید) یا سطح پایین تستوسترون (هیپوگنادیسم)
  در کنار موراد بالا مصرف سیگار، مشروبات الکلی، مصرف داروهای خاصی نیز می توانند فرد را با این مشکلات روبرو کنند اما بهتر است که از هرگونه تشخیص گذاری خوداری کنید و ایشان را تشویق به مراجعه به متخصص ارولوژیست و در کنار ان سکس تراپ کنید.

  توسط مشاور · 241 روز 5 ساعت 47 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است